Meubels, curiositeiten en varia deel 3 (nrs. 1500 - 1710)

Vrijdag 5 juli 18:30

Lotnummer 1525

Een 8-persoons koffie/theeservies, Vincent, Villeroy & Boch, 1990

Porselein, bestaande uit 8 kop-en-schotels, roomstel op blaadje en thee/koffiepot.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 1526

Een meidenkast, einde 19e eeuw

Mahoniefineer, voorzien van paneeldeuren, onderlade en gestoken kuif, maten volgen.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1527

Een 5-delig kaststel , De Vergulde Blompot, Delft 18e eeuw

Blauwwit aardewerk, met voorstelling van boerenscène in cartouche, bestaande uit 3 dekselvazen en 2 bekervazen - 1 gelijmd, h. 25-35 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 1528

Een paar koeienbeeldjes, Tichelaar Makkum, vroege 20e eeuw

Polychroom aardewerk, naar 18e-eeuws Delfts voorbeeld, l. 13.5 cm - defectjes, w.o. hoorns.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1529

Een 5-delig miniatuur kaststel, Frankrijk/Duitsland ca. 1900

Polychroom aardewerk, bestaande uit 3 dekselvazen en 2 bekervazen, naar 18e-eeuws Delfts voorbeeld, met pseudomerk Porceleyne Claeuw, h. 12 - 15 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1530

Twee kaptafelsets

Een 3-delig verzilverde set, Gero 90, een 4-delige celluloid set met drakenmotief.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1531

Een beeldje van een danseres met tamboerijn, Rosenthal

Polychroom porselein, Kunstabteilung, model K451, met schilder signatuur Weigand, h. 29.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1532

Een Art deco schoorsteenpendule

Marmer en onyx, bekroond door een zinklegering beeld van een dame met composiet gezicht en ledematen, chrysélephantine stijl, l. 47 cm - bel uurwerk ontbreekt.

Te koop voor € 150

Lotnummer 1533

Een geribde Velsen vaas

Polychroom plateel, met gestileerd decor, gemerkt KTP en genummerd 29a, h. 14 cm - haarlijntje rand.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 1534

Een kolompendule, einde 19e eeuw

Voorzien van florale intarsia, en bronzen appliques, met geëmaileerde wijzerplaat, h. 47 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1535

Een speeldoos met acht melodieën, Zwitserland of Frankrijk einde 19e eeuw

Geschilderd houten kast met palissanderhouten deksel voorzien van inlegwerk, mechaniek in werkende staat, h.16 x b. 54 x d. 24 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 1536

Een Renaissance stijl kolenkit en doofpotstel, einde 19e eeuw

Eikenhout met latoenkoperen plaquettes en beslag, met decor van grotesken, gestoken griffioenen, etc. h. 38 en 59 cm - kleine defectjes.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1537

Een verzameling noodgeld en inflatiegeld

Voornamelijk Duitsland maar ook Oostenrijk en Nederland, bijgevoegd diverse waardepapieren en voedselbonnen. Circa 300 exemplaren.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1538

Een naaidoos en een kantfragment

De eerste voorzien van intarsia, l. 22.5 cm, de tweede van Tsjechisch Zadruha kant, l. 36 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1539

Een merklap, vermoedelijk Friesland 1698

Met decor van o.a. bloemenvazen, 34 x 29 cm - gaatje, niet ingelijst.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1540

Een tafel boekenmolen

Teakhout, h. 32 x b. 26 x d. 26 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1541

Een genagelde aker, vroege 19e eeuw

Roodkoper, h. 30 en ø 34 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1542

Drie oorkannen, vermoedelijk Limburg 19e eeuw

Deels geglazuurd aardewerk, h. 11.5 - 25 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1543

Een geelkoperen aker, Holland 19e eeuw

Met ijzeren hengsel, h. 30 x ø 43 cm - gedeukt.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1544

Een klepsecretaire, 20e eeuw naar antiek voorbeeld

Wortelnoten- en mahoniefineer op eikenhout, orgel- en buikgebogen front met 3 lades en laatjes achter de knieën, fraai interieur met vakjes, keldertje, laatjes en faux-laatjes in de vorm van boeken, het geheel rustend op klauwpoten, h. 100 x b. 98 x d. 50 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1545

Drie diverse doofpotten, Hollad 19e eeuw

Rood- en geelkoper.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1546

Een vroeg art deco bureau/wandlampje, 1e kwart 20e eeuw

Bronskleurig gepatineerd zinklegering, voet met gestileerd krulornament, met roze opaline kap met roosmotieven, h. 31 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1547

Een 6-pas tegeltableau met voorstelling naar Koekkoek - Winter 1868

Sepia, m.l. gemonogrammeerd CvL, in lijst, 30.5 x 41.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1548

Een ronde spiegel met bolmotieven

Bronskleurige houten lijst, spiegel facetgeslepen, ø 52 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1549

Een schoolklok, A. Veringa Dordrecht, vroege 20e eeuw

In eikenhouten kast, ø 33 cm.

Verkocht voor € 70