Meubels, curiositeiten en varia deel 3 (nrs. 1500 - 1710)

Vrijdag 5 juli 18:30

Lotnummer 1503

Een serie van 7 Gispen armstoelen

Buisframe, met notenhouten armleuningen en grijze geblokte stoffen bekleding, Model Alto Gi3 1268, ontwerp André Cordemeijer, 1963.

Te koop voor € 240

Lotnummer 1505

Een vleugel, Broadwood & Sons, midden 19e eeuw

Rozenhout, ivoren toetsen, Lengte 200 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 1511

Een serie van 11 armstoelen, 2e kwart 20e eeuw

Eikenhout, de armleuningen uitlopend in krul, voorzien van mosgroene velours bekleding.

Te koop voor € 320

Lotnummer 1514

Een bonheur, ca. 1870

Zwart gepolitoerd, met geprofileerde paneeldeuren en vitrineopstand met achterspiegel, voorzien van gestoken kuif en klossen, Willem III, h. 218 x b. 112 x d. 48 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1515

Een model van een klassieke raceauto

Aluminium en hout, l. 48 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 1516

Een paar Louis XVI stijl armstoelen

Mahoniehout, voorzien van cognackleurige leren bekleding, met rozetmotieven en gecanneleerde poten.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1518

Een modern katheder afkomstig uit een kerk

Uit diverse houtsoorten vervaardigd, h. 124 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1519

Een voltaire, ca. 1880

Zwart gepolitoerd, de kuif met gestileerde palmet, met - sleetse - bruingrijze bekleding.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1520

Een bouilottelamp, Frankrijk

Messing voet met zwartmetalen kap, h. 57 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 1523

Een penantkastje, einde 19e eeuw

Mahoniefineer op vurenhout, met gebogen front, rustend op gedraaide poten, h. 96 x b. 101 x d. 46 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 1524

Mahoniefineer op eikenhout, geflankeerd door getorste halfzuilen, h. 94 x b. 112 x d. 43 cm - achterpoot gelijmd.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1529

Een 5-delig miniatuur kaststel, Frankrijk/Duitsland ca. 1900

Polychroom aardewerk, bestaande uit 3 dekselvazen en 2 bekervazen, naar 18e-eeuws Delfts voorbeeld, met pseudomerk Porceleyne Claeuw, h. 12 - 15 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1532

Een Art deco schoorsteenpendule

Marmer en onyx, bekroond door een zinklegering beeld van een dame met composiet gezicht en ledematen, chrysélephantine stijl, l. 47 cm - bel uurwerk ontbreekt.

Te koop voor € 150

Lotnummer 1542

Drie oorkannen, vermoedelijk Limburg 19e eeuw

Deels geglazuurd aardewerk, h. 11.5 - 25 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1579

Een beeldje - Pril geluk

Groengepatineerd keramiek/gips, FL gemonogrammeerd en gedateerd '88, h. 14 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1594

Een tegelplaat met schildering naar D.A.C. Artz - Grootmoeders lieveling, vermoedelijk Rozenburg

Afmetingen tegelplaat: 40.5 x 60.5 cm, lijst: 64 x 83 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 1597

Vier beelden(groepen) van elegante figuren, Duitsland

Porselein, h. 20 - 25 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1602

Een paar eetkamerstoelen, 19e eeuw

Mahoniehout met gestreepte groen velours zittingen.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1609

Een linnenpers met onderkast, Holland 18e eeuw

Eikenhout, kast met 1 deur en 1 lade, h. 169 x b. 63 x d. 44 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1610

Een laag model hoekkast, Holland midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, twee jaloeziedeurtjes, interieur met legplanken en lade, h. 94.5 x b. 122 x d. 69 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 1612

Een tweezits bankje, vroege 20e eeuw

Voorzien van lichtgroene velours bekleding, b. 125 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1615

Een halspiegel, Holland ca. 1880

Facetgeslepen spiegelglas in rijkgeornamenteerde mahoniehouten omlijsting, 174 x 78.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1618

Een filmprojector, Narita Photo-Cine Cinar, België, midden 20e eeuw

In koffer.

Te koop voor € 30

Lotnummer 1625

Een kist, Holland 18e eeuw

Grenen met smeedijzeren beslag en hangslot, h. 30 x b. 85 x d. 41 cm.

Te koop voor € 75

Lotnummer 1640

Een botervloot, Wedgwood stijl ca. 1900

Creamware, geribd met opgelegd bloemdecor, gemerkt "269," h. 12 en ø 18 cm - defecten.

Te koop voor € 100