Meubels, curiositeiten en varia deel 3 (nrs. 1500 - 1710)

Vrijdag 5 juli 18:30

Lotnummer 1500

Een serie van 10 armstoelen, 2e kwart 20e eeuw

Eikenhout, w.o. 2 met gestoken balmotieven voor aan tafelhoofd, voorzien van goudgele velours bekleding.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 1501

Een paar eclectische kasteelstoelen

Notenhout, met decor van rozetten en acanthusbladeren, voorzien van grospoint bekleding.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1502

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1504

Een speeltafel, Holland ca. 1870

Zwart gepolitoerd, met gecontourneerd blad voorzien van groenvilten speelveld, Willem III, h. 75 x b. 82 x d. 40.5/81 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1506

Twee diverse gueridons

Mahoniehout en eikenhout, in de vorm van gecanneleerde zuilen, h. 109.5 en 103 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1507

Een Art deco catheder afkomstig uit een kerk, ca. 1925

Messing, in de vorm van een zuil, met inscriptie "Alfa Omega," h. 154 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 1508

Een gueridon of kaarsenstandaard

Zwart geschilderd smeedijzer, h. 105 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1509

Een speeltafel, ca. 1880

Wortelnoten en mahoniefineer, met groenvilten schrijfveld en opbergvak, op balustervormige poot uitlopend in 4-spant, rustend op zwenkwieltjes, h. 74 x b. 90 x d. 45/90 cm - enige fineerschade.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1510

Een unica vaas, Andries Dirk Copier (1910-1991) voor de Oude Horn 1982

Dikwandig glas, blank bij de voet, opaline bij stam en licht en donkerblauw bij de kelk, uit de serie Dialoog met glas, h. 24.2 x ø 33 cm, lit: "Andries Dirk Copier, Ideas in glass. Unica and more", Dieter Enke, Arnoldsche Art, Stuttgart 2009, p144 en 145, dit boek wordt meegeleverd bij de vaas.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 1512

Een serie van 6 Biedermeier stijl eetkamer stoelen

Mahoniehout, voorzien van webbing bekleding.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1513

Een vitrinekastje, Engeland

Mahonie, rustend op klauwpootjes, met rood damasten interieur met barokmotieven, h. 135 x b. 62 x d. 36 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 1517

Een Engelse stijl bureaustoel

Mahoniehout, de armleuningen uitlopend in krul, rustend op paraplupoten, voorzien van groenleren bekleding.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1521

Een Louis XVI stijl bijzettafel

Mahoniehout, voorzien van bronzen appliques, in de vorm van guirlandes en rozetten, het blad voorzien van intarsia in de vorm van arabesken, h. 73.5 en ø 68.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 1522

Een theekastje, jaren '30

Eikenhout, voorzien van gebogen front met glazen deurtjes en glazen bovenblad, rustend op Queen Anne pootjes, h. 97 x b. 88 x d. 48 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1525

Een 8-persoons koffie/theeservies, Vincent, Villeroy & Boch, 1990

Porselein, bestaande uit 8 kop-en-schotels, roomstel op blaadje en thee/koffiepot.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 1526

Een meidenkast, einde 19e eeuw

Mahoniefineer, voorzien van paneeldeuren, onderlade en gestoken kuif, maten volgen.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1527

Een 5-delig kaststel , De Vergulde Blompot, Delft 18e eeuw

Blauwwit aardewerk, met voorstelling van boerenscène in cartouche, bestaande uit 3 dekselvazen en 2 bekervazen - 1 gelijmd, h. 25-35 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 1528

Een paar koeienbeeldjes, Tichelaar Makkum, vroege 20e eeuw

Polychroom aardewerk, naar 18e-eeuws Delfts voorbeeld, l. 13.5 cm - defectjes, w.o. hoorns.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1530

Twee kaptafelsets

Een 3-delig verzilverde set, Gero 90, een 4-delige celluloid set met drakenmotief.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1531

Een beeldje van een danseres met tamboerijn, Rosenthal

Polychroom porselein, Kunstabteilung, model K451, met schilder signatuur Weigand, h. 29.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1533

Een geribde Velsen vaas

Polychroom plateel, met gestileerd decor, gemerkt KTP en genummerd 29a, h. 14 cm - haarlijntje rand.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 1534

Een kolompendule, einde 19e eeuw

Voorzien van florale intarsia, en bronzen appliques, met geëmaileerde wijzerplaat, h. 47 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1535

Een speeldoos met acht melodieën, Zwitserland of Frankrijk einde 19e eeuw

Geschilderd houten kast met palissanderhouten deksel voorzien van inlegwerk, mechaniek in werkende staat, h.16 x b. 54 x d. 24 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 1536

Een Renaissance stijl kolenkit en doofpotstel, einde 19e eeuw

Eikenhout met latoenkoperen plaquettes en beslag, met decor van grotesken, gestoken griffioenen, etc. h. 38 en 59 cm - kleine defectjes.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1537

Een verzameling noodgeld en inflatiegeld

Voornamelijk Duitsland maar ook Oostenrijk en Nederland, bijgevoegd diverse waardepapieren en voedselbonnen. Circa 300 exemplaren.

Verkocht voor € 110