Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 1000 - 1486)

Donderdag 18 april, 18.30 uur

Lotnummer 1000

Een bronzen beeldje van een zangvogel op tak, Wenen vroege 20e eeuw

Koud beschilderd brons, l. 16 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 1001

Piero Manzoni (1933-1963) - Artist shit

Genummerd 52, uit een oplage van 9000, in 2013 heruitgegeven door de Piero Manzoni Foundation, h. 17 cm incl. originele verpakking.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1002

Twee rijkgestoken consoles, 18e eeuw

Hout, met decor van acanthusblad, 77 x 41 cm - 1 mist onderste palmet.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1003

Een Soester spiegel, einde 19e eeuw

In mahoniefineer lijst, met afneembare gestoken kuif, 70 x 41 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1004

Een haardgerief, 18e en 19e eeuw

Bestaande uit 2 gietijzeren haardbokken, smeedijzeren treeft, tang, pook en schep.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1006

Een lyra of fanfare xylofoon

Met decor van beldragende adelaarskoppen, h. 115 cm - deukjes.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 1007

Twee vazen, Leerdam ca. 1920

Deels geribd blank glas, vermoedelijk naar ontwerp van K.P.C. de Bazel, h. 18 en 21.5 cm - lage exemplaar met randschilfer.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1008

Twee opticavazen, Leerdam

Blank glas, in de stijl van Andries Copier, h. 22 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1009

Een chocoladekan, midden 19e eeuw

Gelobd, witporselein met houten greep en roerstaaf, h. 34 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1010

Een Joods kabinet, Syrië 1e helft 20e eeuw

Ingelegd met parelmoer en been, met geometrische motieven en in de (afneembare) kuif een Davidsster, op 3-laads onderstel, waarboven een klep en 2 beglaasde deurtjes, h. 175/243 incl. kuif x b. 126 x d. 46 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 1011

Een rooktafel, Noord-Afrika

Met vertind koperen blad met reliëfdecor, op houten inklapbaar onderstel, ø 71 en h. 45 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1012

Een Perzisch tapijt

Bochara, handgeknoopt, 180 x 132 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1013

Een kelim

Handgeknoopt, 396 x 184 cm - restauratie.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 1014

Een halspiegel, ca. 1900

In mahoniehouten lijst, met overhangende kap en intarsia in de vorm van een gestileerde tuinvaas, geflankeerd door gestileerde zuilen in Art Nouveau vormen, h. 161 x b. 101 x d. 32 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1015

Een beddenpan, Holland 19e eeuw

Koper met gedraaide houten steel, l. 109 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1017

Een kluis, ca. 1900

Deels groen geschilderd gietijzer, de slotplaat in de vorm van een leeuwenkop, h. 85 x b. 65 x d. 45 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1018

Een design Bellman wandlamp

Gepoedercoat staal, Sabrina Grubbesson voor Pholc, l. 140 cm - kaartje zit er nog aan.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 1019

Een Gelderland 3-zits bank

Model 4730, l. 190 cm - nieuw bekleed met De Ploeg Nevada 09 stof.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1020

Een octagonaal Louis XVI theekistje,einde 18e eeuw

Mahoniehout, incl. sleutel, h. 11 cm

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1021

Een 3-zits Chesterfield bank

Rood leer, l. 204 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 1022

Een linnenpers, Holland 18e/19e eeuw

Eikenhout, met opengewerkte deurtje, rustend op flessenpoten, h. 120 (laagst) x b. 70 x d. 40 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1024

Een kwartrond hoekkastje, Holland, ca. 1875

Mahoniefineer, h. 71 x b. 45 x d. 32 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1025

Twee wandplaquettes De Porceleyne Fles, Delft ca. 1900

Met polychroom chinoiserie decor van figuren in tuin, met gecontourneerde rand, schilderssignatuur Burghoorn 1900, en Frölich 1899, ca. 42 x 37 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 1026

Een bordenrek, Holland 18e eeuw

Eikenhout, h. 113 x b. 120 x d. 18.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1027

Een wijntafelje, einde 19e eeuw

Mahoniehout, met gecontourneerd blad, rustend op 3-spant, h. 72 x b. 57 x d. 41 cm.

Verkocht voor € 15