18 krt., deels gematteerde fantasieschakel, l. 20 cm en gewicht 7.8 gram.
Verkocht voor € 170
14 krt., druppelvormige stenen met decor van Zeeuwse knopen, maat 19.25.
Verkocht voor € 100
De parure ingelegd met lapis lazuli, bestaande uit een collier, oorhangers en een ring, de hanger met zwartglazen pampels, l. 11 cm.
Verkocht voor € 40
14 krt, geflankeerd door bolletjes, l. 54 cm en gewicht 41.7 gram.
Verkocht voor € 850
Verkocht voor € 45
Respectievelijk 18 en BWG - defecten aan emaille, glaasje vervangen door plastic, sluit niet.
Verkocht voor € 240
In 14 krt. gouden kast, aan lint met vergulde monturen, in originele verpakking met aankoopbewijs uit 1920.
Verkocht voor € 400
2e gehalte, de eerste met Rococo decor, l. 9.5 en 10.5 cm.
Verkocht voor € 35
2e gehalte, bekroond door Maria met kind, meesterteken PE, l. 18 cm - scheurtje bij rattenstaart.
Verkocht voor € 40
Denis Cros à Carmaux, V. del Gouffre à Charleroi en "the dominion" W.E. Watts, Nottingham, alle met sleutel.
Verkocht voor € 100
Opwinders, w.o. een exemplaar in niëllo kast - knopje mist.
Verkocht voor € 60
W.o. 3 opwinders: Zenith, Hebron, Henri Thoré à Anvers.
Verkocht voor € 90
W.o. 2 dames remontoirs - defecten.
Verkocht voor € 70
W.o. een exemplaar met niëllo decoratie, en 1 met gekleurd emaille cijfers - defecten.
Verkocht voor € 50
Grotendeels zilver, w.o. antieke exemplaren.
Verkocht voor € 180
71 delen, met rechte filetrand, bestaande uit 12 2-delige hors d'oeuvre- en dinercouverts, 9 theelepels en 9 taartvorkjes en 5 delen dienbestek, daarbij 6 verzilverde dinermessen van Gerritsen & Kempen.
Verkocht voor € 80
1e gehalte, afgezet met parelrand, fotomaat: 25.5 x 20.5 cm, totaal 30 x 25 cm.
Verkocht voor € 90
Met reliëfdecor van bloemen en inscriptie: "Hans Hansson Hagerop" en "Lisebæth Jens Datter, 1689," meesterteken PR en nagekeurd met buitenlandse V, h. 10.5 en ø 9 cm - verbogen, deukjes.
Verkocht voor € 700
3e gehalte zilveren heften, Henckels, de briefopener in de vorm van een zwaard.
Verkocht voor € 20
18 krt. goud, deels gematteerd, maat 17.25.
Verkocht voor € 200
2e gehalte, de stelen met florale motieven.
Verkocht voor € 20
2e gehalte zilver, houten steel uitlopend in een ivoren knopje in de vorm van een eikeltje, l. 35 cm.
Verkocht voor € 60
2e gehalte, w.o. lepeltjes, vingerdoekring, etc.
Verkocht voor € 25
2e gehalte zilver, met verticaal lijnpatroon, h. 14 cm.
Verkocht voor € 80
1e gehalte, een zeilschip en een Oosterse koffiekan, h. 8 en 9 cm.
Verkocht voor € 40