Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500 - 3108)

Zaterdag 20 april, 12:00 uur

Lotnummer 2500

Een geelgouden schakelarmband

18 krt., deels gematteerde fantasieschakel, l. 20 cm en gewicht 7.8 gram.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 2502

Een gouden streekdracht ring bezet met granaat

14 krt., druppelvormige stenen met decor van Zeeuwse knopen, maat 19.25.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2503

Een BWG zilveren parure en een Jugendsil stijl hanger

De parure ingelegd met lapis lazuli, bestaande uit een collier, oorhangers en een ring, de hanger met zwartglazen pampels, l. 11 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2504

Een gouden gourmetschakel collier

14 krt, geflankeerd door bolletjes, l. 54 cm en gewicht 41.7 gram.

Verkocht voor € 850

Lotnummer 2505

Een zilveren lodereindoosje, 19e eeuw, en een servetring

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2506

Een zakhorloge in gouden kast aan ketting

Respectievelijk 18 en BWG - defecten aan emaille, glaasje vervangen door plastic, sluit niet.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 2507

Een Longines zakhorloge

In 14 krt. gouden kast, aan lint met vergulde monturen, in originele verpakking met aankoopbewijs uit 1920.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 2508

Een zilveren koker en sigarettenpijpje

2e gehalte, de eerste met Rococo decor, l. 9.5 en 10.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2509

Een zilveren geboortelepel, 18e eeuw

2e gehalte, bekroond door Maria met kind, meesterteken PE, l. 18 cm - scheurtje bij rattenstaart.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2510

Drie zilveren zakhorloges, 19e eeuw

Denis Cros à Carmaux, V. del Gouffre à Charleroi en "the dominion" W.E. Watts, Nottingham, alle met sleutel.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2511

Twee zilveren Union zakhorloges

Opwinders, w.o. een exemplaar in niëllo kast - knopje mist.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2512

Vier zakhorloges in zilveren kasten

W.o. 3 opwinders: Zenith, Hebron, Henri Thoré à Anvers.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2513

Vijf zilveren zakhorloges

W.o. 2 dames remontoirs - defecten.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2514

Vijf zilveren zakhorloges

W.o. een exemplaar met niëllo decoratie, en 1 met gekleurd emaille cijfers - defecten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2515

Zestien diverse horlogekettingen

Grotendeels zilver, w.o. antieke exemplaren.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2516

Een 12-persoons verzilverd bestek, Sola 90

71 delen, met rechte filetrand, bestaande uit 12 2-delige hors d'oeuvre- en dinercouverts, 9 theelepels en 9 taartvorkjes en 5 delen dienbestek, daarbij 6 verzilverde dinermessen van Gerritsen & Kempen.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2517

Een zilveren fotolijst, Londen 1973

1e gehalte, afgezet met parelrand, fotomaat: 25.5 x 20.5 cm, totaal 30 x 25 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2518

Een gehamerd zilveren geboortebeker, Gerritsen en Van Kempen 1929

2e gehalte zilver, met gravering "Evelientje", h. 8.5 cm.

Te koop voor € 45

Lotnummer 2519

Een zilveren beker, Denemarken

Met reliëfdecor van bloemen en inscriptie: "Hans Hansson Hagerop" en "Lisebæth Jens Datter, 1689," meesterteken PR en nagekeurd met buitenlandse V, h. 10.5 en ø 9 cm - verbogen, deukjes.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 2520

Een zilveren vaasje, Begeer, Utrecht 1950

2e gehate zilver, glad model op bewerkt knoop bij voet na, h. 11 cm.

Te koop voor € 45

Lotnummer 2521

Vijf Art deco messen, Solingen en een zilveren briefopener

3e gehalte zilveren heften, Henckels, de briefopener in de vorm van een zwaard.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2522

Een fantasiering, bezet met robijntjes en saffiertjes

18 krt. goud, deels gematteerd, maat 17.25.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2523

Een serie van 10 zilveren taartvorkjes

2e gehalte, de stelen met florale motieven.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2524

Een zilveren soeplepel, Holland 1e helft 19e eeuw

2e gehalte zilver, houten steel uitlopend in een ivoren knopje in de vorm van een eikeltje, l. 35 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2525

Een kavel divers zilver

2e gehalte, w.o. lepeltjes, vingerdoekring, etc.

Verkocht voor € 25