Aziatica (nrs. 2000 - 2196)

Vrijdag 19 april, 21:30 uur.

Een Tang stijl paard, China

Deels gepolychromeerd terracotta, hoekje van voetstuk gelijmd, h. 68 cm.

Verkocht voor € 60

Twee sculpturen van eenden, Bali, midden 20e eeuw

Hout, één sculptuur aan onderzijde gesigneerd: Terbikin Iratep Mas Bali Nei, één hoofd gelijmd en de ander met defecte staartvleugel, h. 12 cm.

Verkocht voor € 40

Een paar sculpturen van Taoïsten, China, 19e eeuw

Hout met resten van polychromie, aan achterzijde voorzien van klepjes waarachter divers materiaal, h. 32 cm.

Te koop voor € 240

Vijf miniatuur kastvaasjes, China 18e eeuw

Blauwwit porselein, 5.8 - 7 cm.

Verkocht voor € 100

Een kavel divers porselein, China 18/19e eeuw

Voornamelijk blauwwit, w.o. bord, vaas, kopjes, schoteltjes, defecten.

Verkocht voor € 280

Een Swatow schotel, China

Porselein met blauwwit decor van florale motieven, ø 37.6 cm - chip uit standring.

Verkocht voor € 80

Een 6-pas tegeltableau, Damascus 19e eeuw

Iznik stijl, 35 x 35 cm per tegel - gelijmd, defecten.

Te koop voor € 160

Een Amsterdams bont kom, 18e eeuw

Porselein, met decor van figuren, h. 7.6 en ø 15 cm.

Verkocht voor € 110

Een serie van 8 koppen en 9 schotels, China Kangxi

Porselein met blauwwit decor van de kostbaarheden, ø 11.3 en 7.4 cm - minieme frittings, 1 kopje met haarlijn.

Verkocht voor € 600

Een wijnkannetje, China, Kangxi

Porselein, met blauwwit decor van Lange Lijzen in tuin en een zotje op deksel, voorzien van vergulde monturen, h. 15 cm (bakfoutje aan tuit).

Verkocht voor € 800

Een vaas met leeuwenkop appliques, China

Porselein met blauwwit decor van vogels en bloemtakken, h. 27 cm.

Verkocht voor € 40

Een serie van 5 hexagonale kop-en-schotels, China 18e eeuw

Porselein met blauwwit floraal decor, ø 11.6 en 6.2 cm.

Verkocht voor € 110

Een kavel divers porselein, China 18e/19e eeuw

Vnl. blauwwitte borden, 4 kop-en-schotels kopjes en 2 famille rose bordjes, ø 11 - 24.6 cm.

Verkocht voor € 500

En serie van vijf kopjes en vier schoteltjes, China, ca. 1800

Blauwwit porselein met decor van figuren, landschappen en florale motieven, enige defecten, h. 4. cm, ø 8.5 - 13.5 cm.

Verkocht voor € 200

Een kastkom, China ca. 1900

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 9 en ø 15 cm (1 chipje en minieme randfrittings).

Verkocht voor € 75

Een Wanli stijl schotel, China

Porselein met blauwwit decor van vogel en bloemtakken in vlakverdeling, ø 21.5 cm.

Verkocht voor € 180

Een antiek baby bad, China

Iepenhout met drie koperen banden en twee handvatten, h. 35 x b. 46.5 x d. 35 cm.

Te koop voor € 65

Een "jiagupian" of orakelbot, China

Vervaardigd uit plastron (schildpadden buikschild), 12.8 x 6.8 cm.

Verkocht voor € 50

Een kavel diverse kleinoden, China

Een lakwerk container met roodzwart decor van fabeldieren, ø 25.5 cm, een theepotje met floraal gravédecor, h. 17 cm en 3 spekstenen beeldjes van de 3 goden Fu, Lu en Shou, h. 9.5 cm.

Verkocht voor € 30

Een diagram van de Chinese bureaucratie in 1852

Kalligrafie op papier, hoe welke Mandarijnse hoogwaardigheidsbekleders aan te spreken, te bedanken en naar rang te schatten, van buiten naar binnen te lezen, 56 x 50 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2020

Een paar gemberpotten, China

Blauwwit porselein met Bagua motieven, h. 24 cm.

Verkocht voor € 110

Een 19e eeuwse Perzische miniatuurschildering

Voorstelling van reizigers en herders in landschap en twee teksten, 29 x 15 cm (vochtschade r.b.).

Verkocht voor € 280

Vier bordjes, China 18e eeuw

Porselein met florale motieven, blauwwit, Imari en Famille rose, ø 22.5-23.5 cm.

Verkocht voor € 90

Een paar borden en een los bord, China 18e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, ø 22.5 cm.

Verkocht voor € 60

Blauwwit en polychroom gedecoreerd, ø schoteltjes: 13 - 16 cm, h. vaasje: 12.4 cm.

Verkocht voor € 52