Verchroomd metaal met glas, h. 80 cm.
Te koop voor € 350
Mahoniefineer met geometrisch inlegwerk, messing appliques en beslag en marmeren blad, 1 lade, h. 78 x b. 106 x d. 76 cm.
Te koop voor € 500
Mahoniefineer met divers inlegwerk, messing appliques en beslag en uittrekbaar blad, h. 72.5 x b. 84 x d. 47 cm.
Te koop voor € 250
Voorzien van deels geornamenteerde omlijsting, 77 x 39.5 cm.
Te koop voor € 60
Te koop voor € 60
Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 35 cm.
Te koop voor € 180
Voorzien van plexiglazen omlijsting, 80 x 120 cm.
Te koop voor € 120
Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 15 cm.
Te koop voor € 120
Zwart gepatineerd brons, h. 60 en l. 67 cm.
Te koop voor € 650
Aardewerk, met metalen sierornamenten, ø 40.5 cm.
Te koop voor € 80
Brons, h. 43 cm.
Te koop voor € 650
Verguld brons, h. 41 en l. 54 cm.
Te koop voor € 500
Deels verguld brons, op witmarmeren zuilvormige voet met cannelures, h. 52.5 cm.
Te koop voor € 2000
In houten kast, de wijzerplaat geflankeerd door porseleinen pilasters, h. 45 cm.
Te koop voor € 35
Gips, naar Willem Verbon, h. 50 cm.
Te koop voor € 800
Rood en bruin beschilderd blik, h. 58 cm.
Te koop voor € 100
Goud geschilderd zinklegering beeld van een vrouw met kruik en een dito bureaustuk met een zittende Arabische man en een bronzen beeldje van een vrouw in 19e-eeuwse kledij, h. 14 - 36.5 cm.
Te koop voor € 35
Waaronder Walker, Jack Daniels, Dimple en Chivas Regal.
Te koop voor € 80
Goud balans in houten kistje met gewichtjes, l. 27.6 cm, schrijfkist voorzien van bies- en stervormig intarsia en interieur met blauw fluwelen schrijfveld, h. 10 x b. 32.8 x d. 19.5 cm.
Te koop voor € 35
Zwartgelakt hout met 2 lades, zilverkleurig metalen appliques en beslag en marmeren blad, h. 84 x b. 101 x d. 53 cm.
Te koop voor € 220
W.o. vliegtuigen, autootjes, tram, ruimtecapsule.
Te koop voor € 20
Mahoniefineer met geometrisch inlegwerk, messing appliques en beslag, h. 71.5, ø 75 cm.
Te koop voor € 240
Te koop voor € 240