Kavels per pagina:

Lotnummer 550

Een 3-lichts bollamp

Verchroomd metaal met glas, h. 80 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 570

Een Louis XV stijl tafel

Mahoniefineer met geometrisch inlegwerk, messing appliques en beslag en marmeren blad, 1 lade, h. 78 x b. 106 x d. 76 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 585

Een Louis XV stijl dientafeltje

Mahoniefineer met divers inlegwerk, messing appliques en beslag en uittrekbaar blad, h. 72.5 x b. 84 x d. 47 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 595

Een spiegel

Voorzien van deels geornamenteerde omlijsting, 77 x 39.5 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 605

Een spiegel

Te koop voor € 60

Lotnummer 618

Een beeld van een geknevelde man

Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 35 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 620

Een foto van een paard

Voorzien van plexiglazen omlijsting, 80 x 120 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 623

Een beeld van een vrouw in schelp

Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 15 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 640

Een beeld van een gestileerde kat

Zwart gepatineerd brons, h. 60 en l. 67 cm.

Te koop voor € 650

Lotnummer 650

Een blauwwitte schotel, Noord-Afrika

Aardewerk, met metalen sierornamenten, ø 40.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 655

Een beeld van Neptunus

Brons, h. 160 cm.

Te koop voor € 1800

Lotnummer 660

Een beeld van een neushoorn

Brons, l. 35 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 670

Een beeld van een gestileerde jockey te paard

Brons, h. 43 cm.

Te koop voor € 650

Lotnummer 685

Een beeld van een gestileerd koe

Verguld brons, h. 41 en l. 54 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 690

Een paar beelden van toorts dragende vrouwfiguren, midden 19e eeuw

Deels verguld brons, op witmarmeren zuilvormige voet met cannelures, h. 52.5 cm.

Te koop voor € 2000

Lotnummer 713

Een wandklokje, Duitsland 19e eeuw

In houten kast, de wijzerplaat geflankeerd door porseleinen pilasters, h. 45 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 715

Een plastiek van Erasmus,

Gips, naar Willem Verbon, h. 50 cm.

Te koop voor € 800

Lotnummer 740

Een theeblik met Chinoiserie decor, vroege 20e eeuw

Rood en bruin beschilderd blik, h. 58 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 761

Twee beeldjes en een bureaustuk

Goud geschilderd zinklegering beeld van een vrouw met kruik en een dito bureaustuk met een zittende Arabische man en een bronzen beeldje van een vrouw in 19e-eeuwse kledij, h. 14 - 36.5 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 810

Dertien flessen whiskey

Waaronder Walker, Jack Daniels, Dimple en Chivas Regal.

Te koop voor € 80

Lotnummer 842

Een goud balans en een schrijfkistje

Goud balans in houten kistje met gewichtjes, l. 27.6 cm, schrijfkist voorzien van bies- en stervormig intarsia en interieur met blauw fluwelen schrijfveld, h. 10 x b. 32.8 x d. 19.5 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 843

Een Louis XV stijl commode

Zwartgelakt hout met 2 lades, zilverkleurig metalen appliques en beslag en marmeren blad, h. 84 x b. 101 x d. 53 cm.

Te koop voor € 220

Lotnummer 858

Een kavel speelgoed

W.o. vliegtuigen, autootjes, tram, ruimtecapsule.

Te koop voor € 20

Lotnummer 879

Een Louis XV stijl bijzettafel

Mahoniefineer met geometrisch inlegwerk, messing appliques en beslag, h. 71.5, ø 75 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 880

Te koop voor € 240

Kavels per pagina: