Kavels per pagina:

Joop Hoogduin (XX) - Eenhoornsluis te Amsterdam

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 40 x 50 cm.

Te koop voor € 1500

Onbekend - Compositie

Aquarel, l.o. 63 gedateerd/gesigneerd, 51 x 30 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 57

Picasso - Femmes du Monde entier

Postume litho, 48 x 38 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 75

Jan Rijlaarsdam (1911-2007) - Boekenmarkt aan de Seine met de Notre Dame op de achtergrond

Gemengde techniek (gouache met pastel), r.o. gesigneerd, 33 x 41 cm.

Te koop voor € 900

Lotnummer 83

Wilhelm Hambüchen (1869-1939) - Vissersvolk bij bomschuiten op het strand

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 81 cm.

Te koop voor € 2000

Lotnummer 98

Kees Salentijn (1947) - Vis

Zeefdruk 89/125, r.o. gesigneerd, glasplaat ontbreekt, 15 x 20 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 99

Cornelis Christiaan Dommelshuizen (1842-1928) - De Montelbaanstoren te Amsterdam

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1901, 20 x 15 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 105

Ton Karssen (1945) - Vissersvolk bij bomschuit op het strand

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 25 x 20 cm.

Te koop voor € 460

Lotnummer 107

Pieter Adrianus "Piet" Bouter (1887-1968) - Herder met schaapskudde op de hei

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 40 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 108

Alois Zabehlicky (1883-1962) - Stilleven met fruit en bloemen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 112

Niek van der Plas (1954) - Bollenvelden met molen

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 115

Marie Henri Mackenzie (1878-1961) - Amsterdams straatgezicht met koetsen

Olieverf op op doek, r.o. gesigneerd, 36 x 46 cm.

Te koop voor € 680

Lotnummer 128

Corneille (1922-2010) - Boogschutter uit de serie Sterrenbeelden

Zeefdruk, l.o. gesigneerd en gedateerd '89, 19 x 19 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 129

Cornelis Albertus J. Schermer (1824-1915) - Paardenmarkt

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 26 x 40 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 143

Albertus Verhoesen (1806-1881) - Stalinterieur met paarden en pluimvee

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1876, 14 x 18.5 cm.

Te koop voor € 750

Lotnummer 147

Edith Pijpers (1886-1963) - Markt voor de Sint Joriskerk te Amersfoort

L.o. gesigneerd, aquarel, 50.5 x 36 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 149

Marinus Adrianus Koekkoek (1807-1868/70) - Vrouw en vee in landschap

Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 33 x 27 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 153

Henk Dekker (1897-1974) - Zeegezicht met twee Texelse botters

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, niet ingelijst, 50 x 70 cm.

Te koop voor € 750

Lotnummer 154

Frits van Eeden (1944) - Paard

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 120 x 80 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 155

Te koop voor € 320

Lotnummer 169

Arend Jan van Driesten (1878-1969) - Polderschuitjes

Aquarel, l.o. gesigneerd, 52 x 74 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 170

Nicolas Wicart (1748-1815) - Rivierlandschap met scheepjes

Aquarel, 19 x 27 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 182

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met druiven, perzik, kersen en pruim

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 191

Jean van Dongen (1883-1970) - Landweg met populieren

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 62 x 100 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 201

In de trant van David Teniers de Jongere - Boeren drankgelag

Olieverf op doek, 18e eeuw, 40 x 45 cm.

Te koop voor € 2900

Kavels per pagina: