Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 40 x 50 cm.
Te koop voor € 1500
Aquarel, l.o. 63 gedateerd/gesigneerd, 51 x 30 cm.
Te koop voor € 200
Postume litho, 48 x 38 cm.
Te koop voor € 40
Gemengde techniek (gouache met pastel), r.o. gesigneerd, 33 x 41 cm.
Te koop voor € 900
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 81 cm.
Te koop voor € 2000
Zeefdruk 89/125, r.o. gesigneerd, glasplaat ontbreekt, 15 x 20 cm.
Te koop voor € 40
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1901, 20 x 15 cm.
Te koop voor € 400
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 25 x 20 cm.
Te koop voor € 460
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 40 cm.
Te koop voor € 200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm.
Te koop voor € 500
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op op doek, r.o. gesigneerd, 36 x 46 cm.
Te koop voor € 680
Zeefdruk, l.o. gesigneerd en gedateerd '89, 19 x 19 cm.
Te koop voor € 90
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 26 x 40 cm.
Te koop voor € 1200
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1876, 14 x 18.5 cm.
Te koop voor € 750
L.o. gesigneerd, aquarel, 50.5 x 36 cm.
Te koop voor € 80
Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 33 x 27 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, niet ingelijst, 50 x 70 cm.
Te koop voor € 750
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 120 x 80 cm.
Te koop voor € 320
Te koop voor € 320
Aquarel, l.o. gesigneerd, 52 x 74 cm.
Te koop voor € 300
Aquarel, 19 x 27 cm.
Te koop voor € 350
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.
Te koop voor € 90
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 62 x 100 cm.
Te koop voor € 240
Olieverf op doek, 18e eeuw, 40 x 45 cm.
Te koop voor € 2900