Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 1000-1499)

Donderdag 14 februari, 18.30 uur

Lotnummer 1475

Een ijsemmer

Verchroomd metaal omkleed met draad, h. 23 cm.

Te koop voor € 15

Lotnummer 1476

Een uitschuifbare tafel boekenstandaard en een brievenkastje, Engeland eerste helft 20e eeuw

Mahoniehout, h. 17.5 en 30 cm, boekenstandaard uitschuifbaar tot 66 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1477

Een uitschuifbare tafel leesstandaard en brievenkastje, Engeland eerste helft 20e eeuw

Diverse houtsoorten, h. 14 en 20.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1478

Een uitschuifbare tafel boekenstandaard en uitschuifbare boekenhouder

Diverse houtsoorten, boekenhouder voorzien van floraal snijwerk, h. 17.5 en 16.7 cm en uitschuifbaar tot 64 en 61 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1479

Een snijwerk op standaard

Bronskleurig gepatineerd hout, maten incl. standaard: h. 44, b. 55.5 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1480

Een schoorsteenpendule, Frankrijk ca. 1880

Roodmarmeren kast afgezet met messing appliques en bekroond door zinklegering beeld van een vrouw met fruitmand, h. 54 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1481

Een beeldje van Jeanne d'Arc

Bronskleurig gepatineerd zinklegering, h. 20.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1482

Een console in de vorm van twee engeltjes en lauwerkrans, België 19e eeuw

Polychroom beschilderd hout, h. 30, b. 38 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 1483

Een schrijfkist, Engeland 19e eeuw

Mahoniehouten behuizing, interieur met groen fluwelen schrijfveld, twee inktpotjes en pennenbak, b. 36.3 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1484

Wortelnotenhouten kast, groen fluwelen schrijfveld, twee inktpotjes en pennenbak, b. 33 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1485

Een luchtpomp, Siebe Gorman & Company Ltd, Engeland ca. 1900

h. 30.5, l. 55 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1486

Een archiefkast, eerste helft 20e eeuw

Eikenhout, 5 lades, h. 150 x b. 49.5 x d. 73 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1487

Een backgammonspel, Engeland ca. 1900

Eikenhouten kist, h. 11.2 x b. 47 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1488

Een schrijfkist

Klep voorzien van groenleren schrijfveld, onderlade, h. 15 x b. 41.5 x d. 39 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1489

Een kinder grammofoon, Getraphone, Duitsland vroege 20e eeuw

Houten behuizing, incl. opwindsleutel, h. 18.5 x b. 27 x d. 20 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1490

Een theekist, tweede helft Engeland 19e eeuw

Mahoniehout, interieur met twee uitneembare compartimenten en mengglas, h. 20 x b. 32 x d. 18 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 1491

Een theekist, Engeland einde 19e eeuw

Palissanderhout, interieur met twee uitneembare compartimenten en mengglas, h. 15.6 x b. 30.5 x d. 15 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1492

Twee diverse theekistjes, Frankrijk tweede helft 19e eeuw

Diverse houtsoorten, beide deksels voorzien van inlegwerk en interieurs met twee compartimenten, h. 17 x b. 19.5 x d. 13.5 cm en h. 11 x b. 22 x d. 10.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1493

Een stilletje/kamergemak met spoelmechanisme

Diverse houtsoorten, bovenklep, front voorzien van twee faux deuren, pot ontbreekt, h. 84 x b. 93 x d. 50 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1494

Een camera, Cine Kodak Eight Model 25, en een kleine koffergrammofoon, eerste helft 20e eeuw

Camera incl. originele tas/foudraal, afmetingen koffergrammofoon in dichte toestand: h. 13 x b. 11 x d. 16 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 1495

Twee diverse klokjes en een celluloid dienblad met twee schaaltjes en klokje, 1930-1950

Afmetingen dienblad: 26.5 x 19.5 cm, h. klokjes: 7 - 10.5 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 1496

Twee diverse brievenkastjes en een paar boekensteunen, Engeland/Holland eerste helft 20e eeuw

Eikenhout, één brievenkastje met pennenbak en front en klep met vlechtmotief, h. 14.5 - 21.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1497

Drie diverse brievenkastjes, Engeland/Holland eerste helft 20e eeuw

Diverse houtsoorten, h. 16.5 - 23.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1498

Een vintage koffer, lunchbox en hoedendoos

Houten koffer omkleed met faux krokodillenleer, h. 23 x b. 47.5 x d. 32.5 cm, een bruin geschilderd metalen lunchbox met krokodillenleer motief, h. 24 x b. 25.5 x d. 12 cm, en een faux leren en kartonnen hoedendoos, h. 21.5 x b. 37 x d. 31 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1499

Een vogelkooi met speeldoosmechaniek

H. 22 cm, ø 16 cm.

Verkocht voor € 40