Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 1000 - 1487)

Donderdag 4 juli, 18.30 uur

Lotnummer 1026

Een kavel van 11 diverse karaffen en 5 glazen

W.o. enkele antiek exemplaren.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1027

Een kavel van 8 blikken, Holland einde 19e, vroeg 20e eeuw

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1028

Een kavel antiek speelgoed

W.o. drie porseleinen miniatuur popjes, kostuumplaatjes, enz.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1029

Een kavel divers antiek koperwerk

Doofpotten, kolenhelm, aker en een beddepan.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1030

Een commode, Holland naar 18e eeuws voorbeeld

Wortenotenhout, buikgebogen front met drie laden, rustend op klauwpoten, h. 78 x b. 108 x d. 55 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 1031

Een icoon, Rusland midden 19e eeuw

Deels verguld en polychroom beschilderd hout met voorstelling van Moeder Gods geflankeerd door vier Bijbelse scènes, 31 x 26.5 cm.

Verkocht voor € 225

Lotnummer 1032

Een icoon , Rusland 19e eeuw

Deels verguld en polychroom beschilderd hout met voorstelling van de intocht van Christus in Jeruzalem, 28 x 24 cm (één stukje ingeschilderd).

Verkocht voor € 240

Lotnummer 1033

Drie in elkaar passende bijzettafeltjes, 1e heft 20e eeuw

Wortelnotenhout halfrond model waaronder geschoven twee kwartronde modellen, h. 51 x b. 61 x d. 33 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1034

Een Queen Anne-stijl haltafeltje, Engeland vroege 20e eeuw

Mahoniehout, gebogen front met lade, h. 74 x b. 64 x d. 44 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1036

Een voltaire, Holland ca. 1880

Mahoniehout met ruitvormige velours bekleding.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1037

Een kavel diverse voornamelijk antieke gebruiksvoorwerpen

W.o. een gewichtenblok, vijzel, bel, handschoenenkastje enz.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1038

Een Art nouveau beeld van een elegante vrouw met hazewindhond, Frankrijk ca. 1915

Bronskleurig gepatineerd legering op marmeren voetstuk, h. 53 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 1039

Een paar kandelaartjes in de vorm van een elegant paar, 19e eeuw, in 18e eeuwse stijl

Polychroom gedecoreerd porselein en zinklegering, h. 28 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1040

Een kavel poppenserviesdelen, Petrus Regout einde 19e eeuw

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1041

Een marine officierssabel, M1882, J.F. Segers & Zoon Breda

In leren schede met koperen monturen, kling met gravédecor, l. incl. schede: 98 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1042

Een cavalerie officierssabel, M1876, B. en J. de Groot, Utrecht

In metalen schede, greep met roggehuid en zilverdraad, l. 102.5 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 1043

Een kavel diverse wapens

Een machete in leren schede, Honduras, l. incl. schede: 89 cm, een sabel in leren schede met koperen monturen, India, l. incl. schede: 96.5 cm, een kris in houten schede, Indonesië, l. incl schede: 55 cm, een mes in bewerkte houten schede, l. incl. schede: 65 cm en een sabel/katana in houten schede deels omwikkeld met touw, l. incl. schede: 88 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1044

Twee Koummya dolken, Marokko, en een kort zwaard/kapmes

L. incl. schedes: 39.5, 42 en 73 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1045

Een kavel (replica) vuurwapens

Bestaande uit twee Oosterse/Noord-Afrikaanse pistolen en een kruithoorn, een replica dubbelloops pistool en geweer, St. Etienne 1718.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 1046

Een 6-persoons koffieservies, Capodimonte, Italië

Blauwwit aardewerk met classicistisch reliëfdecor en gouden bies.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1047

Een Perzisch kleed, Bidjar

Handgeknoopt, 234 x 171 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1048

Een Perzisch kleed, Bidjar

Handgeknoopt, 185 x 120 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1049

Een Perzisch kleedje

Handgeknoopt, 140 x 70 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1054

Een theetafel, Holland Willem III, ca. 1880

Deels zwartgepolitoerd mahoniehout, blad met centraal inlegwerk van florale motieven, h. 72, bladmaat 78 x 57 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1055

Een kamferkist, Indonesië 1e helft 20e eeuw

Djatihout, met uitgebreid snijwerk van figuren, h. 52 x b. 105 x d. 55 cm.

Verkocht voor € 100