Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 1000-1499)

Donderdag 14 februari, 18.30 uur

Lotnummer 1025

Twee verzamelaarskisten, Holland einde 19e eeuw

Beide voorzien van diverse laatjes, daarin een verzameling schelpen en mineralen, één exemplaar op smeedijzeren standaard, hoogtes van de kistjes 23 en 24 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 1026

Een kavel van 11 diverse karaffen en 5 glazen

W.o. enkele antiek exemplaren.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1027

Een kavel van 8 blikken, Holland einde 19e, vroeg 20e eeuw

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1028

Een kavel antiek speelgoed

W.o. drie porseleinen miniatuur popjes, kostuumplaatjes, enz.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1029

Een kavel divers antiek koperwerk

Doofpotten, kolenhelm, aker en een beddepan.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1030

Een commode, Holland naar 18e eeuws voorbeeld

Wortenotenhout, buikgebogen front met drie laden, rustend op klauwpoten, h. 78 x b. 108 x d. 55 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 1031

Een icoon, Rusland midden 19e eeuw

Deels verguld en polychroom beschilderd hout met voorstelling van Moeder Gods geflankeerd door vier Bijbelse scènes, 31 x 26.5 cm.

Te koop voor € 225

Lotnummer 1032

Een icoon , Rusland 19e eeuw

Deels verguld en polychroom beschilderd hout met voorstelling van de intocht van Christus in Jeruzalem, 28 x 24 cm (één stukje ingeschilderd).

Verkocht voor € 240

Lotnummer 1033

Drie in elkaar passende bijzettafeltjes, 1e heft 20e eeuw

Wortelnotenhout halfrond model waaronder geschoven twee kwartronde modellen, h. 51 x b. 61 x d. 33 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1034

Een Queen Anne-stijl haltafeltje, Engeland vroege 20e eeuw

Mahoniehout, gebogen front met lade, h. 74 x b. 64 x d. 44 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1035

Een 3-armige, 3-lichts hanglamp, jaren '30/40

Verchroomd metaal met geel/beigekleurige glazen kapjes, h. 125 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1036

Een voltaire, Holland ca. 1880

Mahoniehout met ruitvormige velours bekleding.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1037

Een kavel diverse voornamelijk antieke gebruiksvoorwerpen

W.o. een gewichtenblok, vijzel, bel, handschoenenkastje enz.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1038

Een Art nouveau beeld van een elegante vrouw met hazewindhond, Frankrijk ca. 1915

Bronskleurig gepatineerd legering op marmeren voetstuk, h. 53 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 1039

Een paar kandelaartjes in de vorm van een elegant paar, 19e eeuw, in 18e eeuwse stijl

Polychroom gedecoreerd porselein en zinklegering, h. 28 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1040

Een kavel poppenserviesdelen, Petrus Regout einde 19e eeuw

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1041

Een marine officierssabel, M1882, J.F. Segers & Zoon Breda

In leren schede met koperen monturen, kling met gravédecor, l. incl. schede: 98 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1042

Een cavalerie officierssabel, M1876, B. en J. de Groot, Utrecht

In metalen schede, greep met roggehuid en zilverdraad, l. 102.5 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 1043

Een kavel diverse wapens

Een machete in leren schede, Honduras, l. incl. schede: 89 cm, een sabel in leren schede met koperen monturen, India, l. incl. schede: 96.5 cm, een kris in houten schede, Indonesië, l. incl schede: 55 cm, een mes in bewerkte houten schede, l. incl. schede: 65 cm en een sabel/katana in houten schede deels omwikkeld met touw, l. incl. schede: 88 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1044

Twee Koummya dolken, Marokko, en een kort zwaard/kapmes

L. incl. schedes: 39.5, 42 en 73 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1045

Een kavel (replica) vuurwapens

Bestaande uit twee Oosterse/Noord-Afrikaanse pistolen en een kruithoorn, een replica dubbelloops pistool en geweer, St. Etienne 1718.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 1046

Een 6-persoons koffieservies, Capodimonte, Italië

Blauwwit aardewerk met classicistisch reliëfdecor en gouden bies.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1047

Een Perzisch kleed, Bidjar

Handgeknoopt, 234 x 171 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1048

Een Perzisch kleed, Bidjar

Handgeknoopt, 185 x 120 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1049

Een Perzisch kleedje

Handgeknoopt, 140 x 70 cm.

Verkocht voor € 20