12 - 17 februari 2019

Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 1000-1499)

Donderdag 14 februari, 18.30 uur

Lotnummer 1450

Een koffergrammofoon, Linguaphone Luna, eerste helft 20e eeuw

Incl. slinger.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1451

Een projectiescherm in koffer, midden 20e eeuw

Afmetingen scherm: 78 x 94 cm, afmetingen koffer: h. 87 x b. 110 x d. 12.5 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 15

Lotnummer 1452

Een etagère dienmeubel, Engeland einde 19e eeuw

Mahoniehout, inklapbaar, h. 107 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1453

Een wandelstok/paparaplustandaard met eendenkop

Witgelakt gietijzer met 9 diverse oude wandelstokken en een paraplu

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1454

Twee diverse zitstokken, Engeland eerste helft 20e eeuw

Één zitstok voorzien van paraplu in schede, Swadenfyne.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1455

Een knopaccordeon, ca. 1900

Polychroom houten kast deels omkleed met leer.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 15

Lotnummer 1456

Een cloche, Mappin & Webb, Engeland

Verzilverd metaal, h. 23 cm, b. 35 cm.

Kwaliteit: A

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1457

Een speeldoos met 10 platen, ca. 1900

In houten kistje, deksel voorzien van print van Hermann Kaulbach, incl. slinger.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 140

Lotnummer 1458

Een display met lijst en verlichting, midden 20e eeuw

h. 72 x b. 61 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1459

Een art deco regulateur, België

Notenhouten kast, h. 68.5 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1460

Een 2-slags handdoekenrek, einde 19 eeuw

Vurenhout, h. 91 x b. 132 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1461

Een klok, Richard & Cie, Frankrijk einde 19e eeuw

In giet- en smeedijzeren en houten omlijsting, 80 x 47 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1462

Een verrrijdbare hangoor theetafel, eerste helft 20e eeuw

Eikenhout, h. 71 cm, bladmaat in uitgeklapte toestand: 61 x 19 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1463

Een jugendstil schoorsteenklok

Koperen behuizing met floraal reliëfdecor, h. 29.5 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1464

Een mandoline

Diverse houtsoorten, l. 63.5 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 25

Lotnummer 1465

Een klok met thermo- en barometer

Messing behuizing, h. 24 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 130

Lotnummer 1466

Een reisklok, St. James Londen ca. 1900

Messing en beglaasde kast, h. 17 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 300

Lotnummer 1467

Twee beelden van een schrijvende man en vrouw met kaketoe, Karl Ens, ca. 1900

Polychroom porselein, defecten, 17.5 cm

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1468

Drie divers (antieke) klokken

Bureauklokje in houten kast, schoorsteenklokje in biscuitporseleinen kast, Friedrich Mauthe Schwenningen en schoorsteenpendule in goudkleurig zinklegering en albasten behuizing, h. 14 -32 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1469

Een krokodillenleren koffer, jaren '60

h. 10.5 x b. 44 x d. 32 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1470

Twee telramen, ca. 1900

h. 46 en 47 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 40

Lotnummer 1471

Een (reis) schrijfkist, Engeland einde 19e eeuw

Hout en leer, h. 9.2 x b. 41 x d. 30.5 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1472

Een hoge hoed van molsvel en een antieke hoedendoos

Hoge hoed in foudraal, herkomst: A.J. Rietbroek Den Haag, hoedendoos omkleed met canvas, h. 26 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1473

Een kinderpiano, Pianocolor Brevet J. Raas

Berkenhouten kast, h. 31 x b. 39.5 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1474

Een 3-delige art deco schoorsteenklok

Marmer met zilverkleurig metalen beelden van springbokken en appliques, h. 24 cm.

Kwaliteit: A

Verkocht voor € 70