Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 1000 - 1487)

Donderdag 4 juli, 18.30 uur

Lotnummer 1495

Twee diverse klokjes en een celluloid dienblad met twee schaaltjes en klokje, 1930-1950

Afmetingen dienblad: 26.5 x 19.5 cm, h. klokjes: 7 - 10.5 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 1496

Twee diverse brievenkastjes en een paar boekensteunen, Engeland/Holland eerste helft 20e eeuw

Eikenhout, één brievenkastje met pennenbak en front en klep met vlechtmotief, h. 14.5 - 21.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1497

Drie diverse brievenkastjes, Engeland/Holland eerste helft 20e eeuw

Diverse houtsoorten, h. 16.5 - 23.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1498

Een vintage koffer, lunchbox en hoedendoos

Houten koffer omkleed met faux krokodillenleer, h. 23 x b. 47.5 x d. 32.5 cm, een bruin geschilderd metalen lunchbox met krokodillenleer motief, h. 24 x b. 25.5 x d. 12 cm, en een faux leren en kartonnen hoedendoos, h. 21.5 x b. 37 x d. 31 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1499

Een vogelkooi met speeldoosmechaniek

H. 22 cm, ø 16 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer volgt

Een snijwerk op standaard

Bronskleurig gepatineerd hout, maten incl. standaard: h. 44, b. 55.5 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer volgt

Twee telramen, ca. 1900

h. 46 en 47 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer volgt

Een ijsemmer

Verchroomd metaal omkleed met draad, h. 23 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer volgt

Een cilinder speeldoos, Nicole Frères, Zwitserland midden 19e eeuw.

In mahoniehouten behuizing met fraai ingelegde deksel, 8 melodiën, origineel titelblad, h. 13 x b. 52 x d. 17 cm (werkt goed).

Te koop voor € 2200

Lotnummer volgt

Een cilinderspeeldoos, Mermod Frères, Zwitserland ca. 1895.

In deels zwartgepolitoerde mahoniehouten behuizing, 8 melodiën, met origineel titelblad en nummeraanwijzing, compleet met sleuteltjes en muntjes, h. 26 x b. 79 x d. 30 cm (werkt goed).

Te koop voor € 2500

Lotnummer volgt

Een 'Salon' cilinderpiano op bijbehorende trekkar, Uilian, Italië ca. 1900

In mahoniehouten behuizing, met 2 houten cilinders met elk 10 melodiën, bel- en demperknopinstelling (heeft herhaaldelijk dienst gedaan op de Amsterdamse Uitmarkt), h. 125 x l. 130 cm (incl. kar).

Te koop voor € 1400

Lotnummer volgt

Een console in de vorm van twee engeltjes en lauwerkrans, België 19e eeuw

Polychroom beschilderd hout, h. 30, b. 38 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer volgt

Een knopaccordeon, ca. 1900

Polychroom houten kast deels omkleed met leer.

Te koop voor € 20