2e gehalte, aardappellepel, groentelepel (klein defectje aan bak) en rijstlepel, 19e/ 1e kwart 20e eeuw.
Verkocht voor € 60
2e gehalte, Van Kempen, 1920.
Verkocht voor € 60
2e gehalte, Van Kempen, 1915, gewicht 431 gram.
Verkocht voor € 70
2e gehalte, het 1e couvert in Barok stijl, bekroond door Cupido's, vermoedelijk Wolter Boon, 1901, en een 4-delig couvert met zigzag motief, Johannes Schijfsma, Sneek 1910.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, 2 vleesvorkjes en 2 gemberlepeltjes, met getorste steel, Van Kempen.
Verkocht voor € 25
2e gehalte, met florale en vogelmotieven, de handvatten in de vorm van strikken, het geheel rustend op pootjes, Molenberg, Groningen, 1916, l. 14.5 cm.
Verkocht voor € 90
2e gehalte, roomkan en suikerpot, naturalistisch gevormd, rustend op pootjes, Herman Hooijkaas, 1975.
Verkocht voor € 50
14 krt. met bloemetje van ingelegd glas, in origineel etui en met stopje, 19e eeuw, h. 9.5 cm.
Verkocht voor € 160
2e gehalte, de stelen bekroond door diverse bloemen, Zaanse zilversmeden.
Verkocht voor € 60
2e gehalte, de steel bekroond door een gestileerde palmet, Van Kempen.
Verkocht voor € 40
Met florale motieven, h. 8 cm (deukjes).
Verkocht voor € 45
2e gehalte, bestaande uit een puntfilet groentelepel, 4 hors d'oevrevorken, 2 lepels en 5 Haags lofje taartvorkjes, gewicht 427 gram.
Verkocht voor € 80
W.o. 2 fotolijstjes, servetring, theezeefje, pillendoosje, miniatuur van een ophaalbrug, 2 kleine vogeltjes en een djokja kamhouder, etc.
Verkocht voor € 160
Bestaande uit: 6 3-delige dinercouverts, 6 3-delige hors d'oeuvrecouverts, 6 extra dinermessen en 15 delen dienbestek, in originele cassette.
Verkocht voor € 120
Koninkrijk, 12 Wilhelmina rijksdaalders, 2 Willem Rijksdaalders, 35 Juliana Rijksdaalders en 98 Juliana guldens.
Verkocht voor € 320
Goud op snee, in zwartleren band, met fraaie vergulde zilveren klampen, Duijndam Leiden 1924.
Verkocht voor € 150
1e gehalte, h. 16.5 cm, l. 27 cm.
Verkocht voor € 35
Zes 2-delige couverts met faux ivoren heften.
Verkocht voor € 40
14 krt., bestaande uit een defecte ring met bloedkoraal en een collier.
Verkocht voor € 45
2e gehalte, Zwanenburg Sneek, 1900-1933, de emmer met (vermoedelijk) 18e-eeuwse pseudokeuren, h. 3 en 4.5 cm.
Verkocht voor € 100
Met zilveren montuur, en metalen lemmet met stempel, l. 18.5 cm.
Verkocht voor € 40
BWG goud, bezet met 3 saffiertjes en 4 witte stenen, maat 18.5.
Verkocht voor € 35
W.o. kralenkettingen, oorclips, broche, etc.
Verkocht voor € 20
2e gehalte zilver met reliëf genrevoorstellingen van o.a. Jan Steen, de voorstellingen van elkaar gescheiden door grotesken, Holland 1915, l. 33 cm.
Verkocht voor € 180
1e gehalte zilver, met vergulde golvende randversieringen en vergulde binnenbakken, Duitsland ca. 1920, l. 28 cm.
Verkocht voor € 110