Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2500

Drie zilveren dienbestekdelen, Haags lofje

2e gehalte, aardappellepel, groentelepel (klein defectje aan bak) en rijstlepel, 19e/ 1e kwart 20e eeuw.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2501

Een zilveren soeplepel, Haags lofje

2e gehalte, Van Kempen, 1920.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2502

Een serie van 6 zilveren lepels

2e gehalte, Van Kempen, 1915, gewicht 431 gram.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2503

Een 2-delig en 4-delig zilveren borrelcouvert

2e gehalte, het 1e couvert in Barok stijl, bekroond door Cupido's, vermoedelijk Wolter Boon, 1901, en een 4-delig couvert met zigzag motief, Johannes Schijfsma, Sneek 1910.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2504

Twee kleine 2-delige zilveren diencouverts

2e gehalte, 2 vleesvorkjes en 2 gemberlepeltjes, met getorste steel, Van Kempen.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2506

Een Louis XVI stijl ajour zilveren bonbonmandje

2e gehalte, met florale en vogelmotieven, de handvatten in de vorm van strikken, het geheel rustend op pootjes, Molenberg, Groningen, 1916, l. 14.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2507

Een 2-delig zilveren roomstel

2e gehalte, roomkan en suikerpot, naturalistisch gevormd, rustend op pootjes, Herman Hooijkaas, 1975.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2508

Een parfumflacon met gouden dop

14 krt. met bloemetje van ingelegd glas, in origineel etui en met stopje, 19e eeuw, h. 9.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2509

Een serie van 6 zilveren sorbetlepels

2e gehalte, de stelen bekroond door diverse bloemen, Zaanse zilversmeden.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2511

Een serie van 7 zilveren koffielepels en een sardinevorkje

2e gehalte, de steel bekroond door een gestileerde palmet, Van Kempen.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2512

Een djokja kalkdoosje uit een sirihstel

Met florale motieven, h. 8 cm (deukjes).

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2514

Een verzameling zilveren (dien-)bestekdelen

2e gehalte, bestaande uit een puntfilet groentelepel, 4 hors d'oevrevorken, 2 lepels en 5 Haags lofje taartvorkjes, gewicht 427 gram.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2515

Een kavel divers zilver en verzilverd

W.o. 2 fotolijstjes, servetring, theezeefje, pillendoosje, miniatuur van een ophaalbrug, 2 kleine vogeltjes en een djokja kamhouder, etc.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2516

Een 57-delig verzilverd Art deco bestek Wellner

Bestaande uit: 6 3-delige dinercouverts, 6 3-delige hors d'oeuvrecouverts, 6 extra dinermessen en 15 delen dienbestek, in originele cassette.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2517

Een verzameling zilveren munten

Koninkrijk, 12 Wilhelmina rijksdaalders, 2 Willem Rijksdaalders, 35 Juliana Rijksdaalders en 98 Juliana guldens.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2518

Een kerkelijke missaal "Missale Romanum" 1923

Goud op snee, in zwartleren band, met fraaie vergulde zilveren klampen, Duijndam Leiden 1924.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2519

Een filigrain zilveren miniatuur van een driemaster

1e gehalte, h. 16.5 cm, l. 27 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2520

Een verzilverd visbestek, Engeland vroege 20e eeuw

Zes 2-delige couverts met faux ivoren heften.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2521

Een kaveltje "sloop" goud

14 krt., bestaande uit een defecte ring met bloedkoraal en een collier.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2522

Twee zilveren miniaturen: ladderstoel en emmer

2e gehalte, Zwanenburg Sneek, 1900-1933, de emmer met (vermoedelijk) 18e-eeuwse pseudokeuren, h. 3 en 4.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2523

Een dinermes met agaten heft, 18e eeuw

Met zilveren montuur, en metalen lemmet met stempel, l. 18.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2525

Een gouden rivière ring met saffier

BWG goud, bezet met 3 saffiertjes en 4 witte stenen, maat 18.5.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2526

Een kavel divers zilver en onedel

W.o. kralenkettingen, oorclips, broche, etc.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2528

Een zilveren schaal met Oudhollands decor

2e gehalte zilver met reliëf genrevoorstellingen van o.a. Jan Steen, de voorstellingen van elkaar gescheiden door grotesken, Holland 1915, l. 33 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2529

Een 3-delig zilveren Art deco roomstel, deels verguld

1e gehalte zilver, met vergulde golvende randversieringen en vergulde binnenbakken, Duitsland ca. 1920, l. 28 cm.

Verkocht voor € 110

Kavels per pagina: