Kavels per pagina:

Lotnummer 2020

Een okimono van 2 vissers in een boot, Japan Meiji

Ivoor, ca. 1900, defecten, l. 15 cm.

Te koop voor € 120

Een fijngestoken model van een drakenboot, China, ca. 1900

Ivoor, l. 26 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 2027

Een zilveren miniatuur van een "treasure ship" Japan 20e eeuw

Deels verguld, op zilveren golven, in de stijl van Takehiko Seki, in diorama bekroond door ivoren greep in de vorm van zwemmende dolfijnen, h. 25 x b. 30 x 18 cm, kastmaat: h. 40 x b. 37 x d. 25 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 2045

Een zeer fijn gestoken scheepje, India late 19e eeuw

Ivoor, voorsteven in de vorm van een pauw, met 19 bemanningsleden, l. 40.5 cm (kleine restauraties en enkele manco's).

Te koop voor € 480

Lotnummer 2052

Hoh Yin Peng (Maleische school) - Kalligrafie en Bamboe

Twee maal gemengde techniek, m.o. en r.o. gesigneerd, 30 x 13 en 38 x 26 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2066

Een beeld van een jongen vrouw, 1e helft 20e eeuw

Djatihout, Bali, h. 72 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2068

Een houten beeldje , Nias Indonesië

Gehurkte man met plateau op het hoofd, h. 19 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2071

Een groot batikwerk van een mythische veldslag, Indonesië eerste helft 20e eeuw

Ingelijst, maten inclusief lijst: 103 x 213 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2082

Een scroll, China

Papier met afbeelding van vrouwen in landschap, 300 x 30 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2116

Een Boeddhahoofd, Zuidoost Azië late 19e eeuw

Brons, h. 51 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 2163

Een karakuri netsuke van een muis op en in een rijstbaal, Japan, Meiji

Ivoor met zwart koralen ogen, aan onderzijde gesigneerd, h. 4.7 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 2165

Een netsuke van een figuur, Japan, Meiji

Ivoor met zwart koralen ogen, aan onderzijde gesigneerd, h. 4.3 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2175

Een netsuke van een kikker, Japan, Meiji

Ivoor, aan onderzijde gesigneerd, l. 3.8 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 2177

Een netsuke van een man met waaier, Japan, Meiji

Ivoor, h. 5.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2184

Een netsuke van een man met hond, Japan, Meiji

Ivoor, aan achterzijde gesigneerd, h. 4.8 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2186

Een karakuri netsuke van een heks met beweegbaar hoofd, Japan, Meiji

Ivoor, aan onderzijde gesigneerd, h. 6.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 2193

Twee netsukes van een man en een shishi, Japan, Meiji

Buxushout, waarvan de man polychroom is beschilderd en de rugzijde van zijn kimono heeft reliëfdecor van een kraanvogel, h. 4.5 en 3.1 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2205

Een Asmat initiatie sculptuur, Papoea-Nieuw-Guinea

Voorzien van houten standaard, h. incl. standaard: 85 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2216

Een vaas, China 20e eeuw

Famille rose porselein met decor van figuren in studeerkamer, h. 25.5 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 2217

Een balustervormige vaas, China 20e eeuw

Blauwwit porselein met landschapsdecor, haarscheur, h. 26.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2220

Een trekpotje met vier kopjes en een pattipan, China

Polychroom porselein met decor van vogels en bloesemtakken, h. trekpot: 9cm, afmetingen pattinpan: 14.9 x 17 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2227

Een opengewerkte jade kom, China 20e eeuw

Groengeel jade, floraal decor en kettingen aan de oren, h. 13 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2230

Een Chinese inkt/lak set, midden 20e eeuw

Met rechthoekig stenen schaal en in ovp, l. 17 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2246

Een ghendi, China, ca. 1920

Porselein met koud beschilderd rood decor van feniksen op grijs fond, h. 27 cm (chipje aan standring).

Te koop voor € 100

Lotnummer 2249

Twee blanc de Chine beeldjes van Guan Yin

Porselein, h. 20 en 22 cm (chipjes en manco's aan handjes etc.).

Te koop voor € 120

Kavels per pagina: