Ivoor, ca. 1900, defecten, l. 15 cm.
Te koop voor € 120
Ivoor, l. 26 cm.
Te koop voor € 320
Deels verguld, op zilveren golven, in de stijl van Takehiko Seki, in diorama bekroond door ivoren greep in de vorm van zwemmende dolfijnen, h. 25 x b. 30 x 18 cm, kastmaat: h. 40 x b. 37 x d. 25 cm.
Te koop voor € 320
Ivoor, voorsteven in de vorm van een pauw, met 19 bemanningsleden, l. 40.5 cm (kleine restauraties en enkele manco's).
Te koop voor € 480
Twee maal gemengde techniek, m.o. en r.o. gesigneerd, 30 x 13 en 38 x 26 cm.
Te koop voor € 40
Djatihout, Bali, h. 72 cm.
Te koop voor € 40
Gehurkte man met plateau op het hoofd, h. 19 cm.
Te koop voor € 20
Ingelijst, maten inclusief lijst: 103 x 213 cm.
Te koop voor € 80
Papier met afbeelding van vrouwen in landschap, 300 x 30 cm.
Te koop voor € 20
Brons, h. 51 cm.
Te koop voor € 1200
Ivoor met zwart koralen ogen, aan onderzijde gesigneerd, h. 4.7 cm.
Te koop voor € 120
Ivoor met zwart koralen ogen, aan onderzijde gesigneerd, h. 4.3 cm.
Te koop voor € 80
Ivoor, aan onderzijde gesigneerd, l. 3.8 cm.
Te koop voor € 120
Ivoor, h. 5.5 cm.
Te koop voor € 80
Ivoor, aan achterzijde gesigneerd, h. 4.8 cm.
Te koop voor € 80
Ivoor, aan onderzijde gesigneerd, h. 6.5 cm.
Te koop voor € 120
Buxushout, waarvan de man polychroom is beschilderd en de rugzijde van zijn kimono heeft reliëfdecor van een kraanvogel, h. 4.5 en 3.1 cm.
Te koop voor € 65
Voorzien van houten standaard, h. incl. standaard: 85 cm.
Te koop voor € 35
Famille rose porselein met decor van figuren in studeerkamer, h. 25.5 cm.
Te koop voor € 60
Blauwwit porselein met landschapsdecor, haarscheur, h. 26.5 cm.
Te koop voor € 40
Polychroom porselein met decor van vogels en bloesemtakken, h. trekpot: 9cm, afmetingen pattinpan: 14.9 x 17 cm.
Te koop voor € 40
Groengeel jade, floraal decor en kettingen aan de oren, h. 13 cm.
Te koop voor € 80
Met rechthoekig stenen schaal en in ovp, l. 17 cm.
Te koop voor € 35
Porselein met koud beschilderd rood decor van feniksen op grijs fond, h. 27 cm (chipje aan standring).
Te koop voor € 100
Porselein, h. 20 en 22 cm (chipjes en manco's aan handjes etc.).
Te koop voor € 120