Blauwwit porselein met florale motieven en peterseliedecor in cartouches, h. 5.2 en ø 8 en 12.5 cm (enkele kopjes en schotels met randfrittings, 1 kopje met haarlijnen in glazuur).
Verkocht voor € 240
Bestaande uit een sauskom met landschapsdecor aan binnenzijde (bakfoutjes), een bord met decor van pioenen en servetwerk en een kommetje met floraal motief (haarlijnen). l. 22 en ø 8-22 cm.
Verkocht voor € 50
Met decor van kraanvogels en gestileerde golven, h. 29.5 (excl. lamp).
Verkocht voor € 100
Met vermoedelijk niet-originele deksels bekroond door tempelleeuwen, h. 14.5 cm.
Verkocht voor € 65
Polychroom gedecoreerd porselein, ø 33.5 cm.
Verkocht voor € 25
Rijkgestoken ivoor met decor van figuren en huisjes in tuin, h. 11.3 cm (bodem gelijmd).
Verkocht voor € 110
Brons, h. 43 cm.
Verkocht voor € 320
Brons, in de vorm van kraanvogels op schildpadden, h. 30 cm (kleine restauraties).
Verkocht voor € 240
Porselein met floraal decor, China, Quanglong 18e eeuw, h. 23 cm, defecten w.o. ontbreken deksel van de centrale balustervormige vaas, chip bovenzijde centrale vaas, beide flankvazen met barst/haarlijn en glazuurschilfers.
Verkocht voor € 190
Een losse trechtervormige vaas met vogel en floraal decor, randchips en 2 (zeer) defecte delen decor van bloemenvaas op tafeltje, h. 22-28 cm.
Kwaliteit: D
Verkocht voor € 150
Porselein, decor van lange Lijzen en bloemen, h. 3.5 x ø 6.5 cm, 1 gaaf, 1 gelijmd en 1 met haarlijn en glazuurschade.
Verkocht voor € 90
R.o. gestempeld, zeefdruk, 53 x 53 cm.
Verkocht voor € 30
Bloedkoraal, op houten voetje, h. 17.5 cm, incl. voet (minieme chipjes).
Verkocht voor € 420
Zilver, driemaster, met 10 bemanningsleden, gekeurd op de schroef, op houten hocker in de vorm van golven, l. 31 cm.
Verkocht voor € 340
Blauwwit porselein met decor van Lange lijzen en florale motieven, kopjes: h. 4 cm en ø 6.5 cm, schoteltjes ø 11 cm (één kopje met chip).
Verkocht voor € 190
Gecracqueleerd blauwwit porselein met landschapsdecor met koperkleurige banden, en een Kantonese kom met decor van figuren en perziken, h. 10.5 en 7.5 en ø 26 en 18 cm.
Verkocht voor € 80
Een Madonna, Zuid-Amerika en een Afrikaanse staande figuur, h. 37 en 40 cm.
Verkocht voor € 25
Blauwwit porselein, een paar borden met landschapsdecor, ø 23 cm, een dubbelbord met decor van Taoïstische symbolen en florale motieven, ø 28 cm, en een schotel met gecontourneerde rand en floraal decor, ø 32 cm.
Verkocht voor € 260
Blauwwit porselein met Bagua decor, h. 26 cm.
Verkocht voor € 110
Donkergroen jade, uit één stuk, h. 28 cm.
Verkocht voor € 220
Draak, feniks, vechtende paarden en plant met vlinder, h. 19-21 cm.
Verkocht voor € 200
W.o. 2 exemplaren in rood skai behuizing met goudkleurige draken beschilderling, ø 12 en l. 14 en 17 cm.
Verkocht voor € 70
Jade, h. 7 - 12.7 cm.
Verkocht voor € 40
Met stro mozaïek in decor van een berglandschap, h. 6.5 x b. 15 x d. 10 cm.
Verkocht voor € 50
Vijf koppen en 11 schotels met floraal decor, ø 8 en 13.5 cm, 1 kop gelijmd en enkele haarlijnen en randschilfers.
Verkocht voor € 220