Kavels per pagina:

Een serie van 6 octagonale kop-en-schotels, China 19e eeuw

Blauwwit porselein met florale motieven en peterseliedecor in cartouches, h. 5.2 en ø 8 en 12.5 cm (enkele kopjes en schotels met randfrittings, 1 kopje met haarlijnen in glazuur).

Verkocht voor € 240

Een kavel porselein, China 18e eeuw

Bestaande uit een sauskom met landschapsdecor aan binnenzijde (bakfoutjes), een bord met decor van pioenen en servetwerk en een kommetje met floraal motief (haarlijnen). l. 22 en ø 8-22 cm.

Verkocht voor € 50

Een paar bronzen vazen vermaakt tot lampvoeten, Japan 2e kwart 20e eeuw

Met decor van kraanvogels en gestileerde golven, h. 29.5 (excl. lamp).

Verkocht voor € 100

Een paar bronzen wierookbranders, China 2e kwart 20e eeuw

Met vermoedelijk niet-originele deksels bekroond door tempelleeuwen, h. 14.5 cm.

Verkocht voor € 65

Een geschulpte schotel, Japan Meji ca. 1900

Polychroom gedecoreerd porselein, ø 33.5 cm.

Verkocht voor € 25

Een penselenbeker, China ca. 1900

Rijkgestoken ivoor met decor van figuren en huisjes in tuin, h. 11.3 cm (bodem gelijmd).

Verkocht voor € 110

Een Oni figuur met urn, Japan 19e/20e eeuw

Brons, h. 43 cm.

Verkocht voor € 320

Een paar kandelaars, Japan einde 19e eeuw

Brons, in de vorm van kraanvogels op schildpadden, h. 30 cm (kleine restauraties).

Verkocht voor € 240

Een 3-delig Famille rose kaststel

Porselein met floraal decor, China, Quanglong 18e eeuw, h. 23 cm, defecten w.o. ontbreken deksel van de centrale balustervormige vaas, chip bovenzijde centrale vaas, beide flankvazen met barst/haarlijn en glazuurschilfers.

Verkocht voor € 190

Drie Famille rose porseleinen kastvazen

Een losse trechtervormige vaas met vogel en floraal decor, randchips en 2 (zeer) defecte delen decor van bloemenvaas op tafeltje, h. 22-28 cm.

Kwaliteit: D

Verkocht voor € 150

Drie blauwwitte wijnkopjes, China 19e eeuw

Porselein, decor van lange Lijzen en bloemen, h. 3.5 x ø 6.5 cm, 1 gaaf, 1 gelijmd en 1 met haarlijn en glazuurschade.

Verkocht voor € 90

Chinese school - Besneeuwd dorpsgezicht met haven

R.o. gestempeld, zeefdruk, 53 x 53 cm.

Verkocht voor € 30

Een beeldje van een Guanyin, China 1e helft 20e eeuw

Bloedkoraal, op houten voetje, h. 17.5 cm, incl. voet (minieme chipjes).

Verkocht voor € 420

Een model van een Chinees oorlogschip "jonk," einde 19e eeuw

Zilver, driemaster, met 10 bemanningsleden, gekeurd op de schroef, op houten hocker in de vorm van golven, l. 31 cm.

Verkocht voor € 340

Drie paar kop-en-schoteltjes, China Kangxi ca. 1700

Blauwwit porselein met decor van Lange lijzen en florale motieven, kopjes: h. 4 cm en ø 6.5 cm, schoteltjes ø 11 cm (één kopje met chip).

Verkocht voor € 190

Twee Chinese kommen ca. 1900

Gecracqueleerd blauwwit porselein met landschapsdecor met koperkleurige banden, en een Kantonese kom met decor van figuren en perziken, h. 10.5 en 7.5 en ø 26 en 18 cm.

Verkocht voor € 80

Twee houten missiebeeldjes

Een Madonna, Zuid-Amerika en een Afrikaanse staande figuur, h. 37 en 40 cm.

Verkocht voor € 25

Vier borden, China tweede helft 18e eeuw

Blauwwit porselein, een paar borden met landschapsdecor, ø 23 cm, een dubbelbord met decor van Taoïstische symbolen en florale motieven, ø 28 cm, en een schotel met gecontourneerde rand en floraal decor, ø 32 cm.

Verkocht voor € 260

Een paar gemberpotten, China 20e eeuw

Blauwwit porselein met Bagua decor, h. 26 cm.

Verkocht voor € 110

Een paar tempelleeuwen, China

Donkergroen jade, uit één stuk, h. 28 cm.

Verkocht voor € 220

Vier diverse snijstukken, China 20e eeuw

Draak, feniks, vechtende paarden en plant met vlinder, h. 19-21 cm.

Verkocht voor € 200

Drie diverse kompassen, China 20e eeuw

W.o. 2 exemplaren in rood skai behuizing met goudkleurige draken beschilderling, ø 12 en l. 14 en 17 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2025

Drie snijstukjes en een stempel, China

Jade, h. 7 - 12.7 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2026

Een puzzeldoos, Japan 1e helft 20e eeuw

Met stro mozaïek in decor van een berglandschap, h. 6.5 x b. 15 x d. 10 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2028

Imari porseleinen kop-en-schotels, China 18e eeuw

Vijf koppen en 11 schotels met floraal decor, ø 8 en 13.5 cm, 1 kop gelijmd en enkele haarlijnen en randschilfers.

Verkocht voor € 220

Kavels per pagina: