Kavels per pagina:

Lotnummer 611

Een deels amberkleurige kandelaar, Adam Jablonski

Dikwandig glas, met zwartwitte swirls, h. 29.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 623

Een scrimshaw koker, vroege 20e eeuw

Met decor van driemasters voor een kust met vuurtoren, h. 9.5 cm (dekseltje gelijmd).

Te koop voor € 65

Lotnummer 644

Hanneke Lambeck (1948) - Vrouwfiguur

Keramiek, h. 36 cm (voetchipjes).

Te koop voor € 35

Lotnummer 651

Een wandelstok met scrimshaw knop, Amerika 1871

Walrusivoor, in de vorm van een vuist die een slang omvat, met inscriptie "Capt. H. Babcock Sag Harbor, Brig Myra 1871" i.e. kapitein Henry Babcock van de walvisvaarder Brig Myra, uit Sag Harbor, Long Island, die in 1871 voor het laatst uitvoer, l. 8 cm en totaal 101 cm (knop los, defecten).

Te koop voor € 160

Lotnummer 656

Een barograaf, Iver C. Weilbach & Co, Kopenhagen

In mahoniehouten kast, vroege 20e eeuw, h. 18 x b. 34 x d. 17 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 659

Een scheepskompas, Sestrel 2e kwart 20e eeuw

In messing behuizing, patent nummer 0183 en exemplaar 20155B, h. 27 x 35 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 663

Een Dollond scheepskijker, Engeland ca. 1780

Met segrijn omkleding en koperen monturen, in op maat gemaakte houder, l. 30/ca. 80 cm.

Te koop voor € 640

Lotnummer 664

Een scheepskijker, 18e eeuw

Bruin karton met hoornen monturen, l. 33 cm ingeschoven (barst in deksel).

Te koop voor € 160

Lotnummer 668

Een messing patrijspoort, vroege 20e eeuw

Vermaakt tot spiegel, ø 49 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 674

Een sextant, T. Cook Londen 20e eeuw

Messing, model 832, h. 8 x b. 9 x d. 11 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 683

Vier "parallel rolling rulers," 20e eeuw

Alle in kist, l. 40-61 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 687

Twee stroopkannen, Delft 18e eeuw

Blauwwit aardewerk met opschriften "Papav: Alb" en "S. Corallor", h. 22 en 24.5 cm (defecten).

Te koop voor € 300

Lotnummer 689

Een kavel diverse scheepsattributen

Bestaande uit: een messing replica kompas, een tondeldoos en een hydrometer, 19e eeuw, passerdoos een parallelliniaal en een ivoren liniaal, enkele moderne bootsmanfluitjes, en een stormglas in kistje.

Te koop voor € 160

Lotnummer 698

Een mineraalwaterfles, Bewey & Evans, 1e helft 19e eeuw

Geperst glas, bevat nog vloeistof, mogelijk opgedoken uit een scheepswrak voor de kust van Sussex, l. 22 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 779

Twee royaal model glazen schotels

Beide met polychroom decor, 1 met figuren en 1 met abstracte voorstelling, ø 41 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 784

Een wijnglas met opschrift "Vivat Westindische Compagnie," 2e helft 18e eeuw

En geëtst decor van een uitvarende driemaster, h. 16.5 cm.

Te koop voor € 800

Lotnummer 787

Een deegroller of "Bistol rolling pin," midden 19e eeuw

Blauwglas, met resten van beschildering/transfer decor met tekst "Forget me not..." en een afbeelding van Sunderland Brigde, Durham, traditioneel meegenomen in de scheepsvaart, voor voorspoed en als drankflacon, l. 45 cm (chipje).

Te koop voor € 40

Lotnummer 792

Twee beelden van een ruiter en koe met melkende boer, naar Delfts voorbeeld

Polychroom aardewerk, diverse beschadigingen, h. 20 en 25.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 798

Een gesneden paneel met vijf tegels, 19e eeuw

Eikenhout, met snijwerk van mannenkoppen, L. 118 cm (één tegel met barst)

Te koop voor € 65

Lotnummer 799

Een stoelklok, 1e helft 19e eeuw

Geflankeerd door zeemeerminnen, met loden monturen en beschilderde wijzerplaat, het uurwerk met wekkerfunctie, h. 80 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 831

Drie diverse bronzen beelden

Adelaar op marmeren voetstuk, h. 13.8 cm, een cameraman, h. 12.7 cm, twee kijkende figuren op marmeren voetstuk, l. 15 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 902

Een reliëftegel met decor van een driemaster

Keramiek, zilver gelakt, 43 x 34 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 904

Een bootstoel/kruk, eerste helft 20e eeuw

Teakhout met blauwstoffen zitting en afneembare rugleuning.

Te koop voor € 40

Lotnummer 928

Een ondiep model 1-deurs vitrinekast

h. 183 x b. 76 x d. 25 cm (glazen achterwand defect, planken ontbreken).

Te koop voor € 40

Lotnummer 950

Drie archeologische terracotta objecten

Een hondfiguur, Phoenisch, een idool, vermoedelijk voor vruchtbaarheid, en een Romeinse vrouwenhoofdje (mogelijk niet origineel), h. 7-10 cm, alle op houten voetjes.

Te koop voor € 80

Kavels per pagina: