Porselein, Southern Splendour Collection, Franz, Jingdezhen, h. 43 cm.
Verkocht voor € 150
Buisframe en wit leer, naar ontwerp van Marcel Breuer, vermoedelijk Gavina, midden 20e eeuw, h. 70 x b. 79 x d. 68 cm.
Verkocht voor € 150
In eikenhouten kast, met wekkerfunctie, en polychroom beschilderde wijzerplaat met decor van kooplieden bij schepen, l. 108 cm.
Verkocht voor € 200
In de vorm van zwanen, met trompetvormige vaasjes, h. 35 cm (incl. glas).
Verkocht voor € 600
Zwartgelakt, 1-persoons, L. 160 cm (defecten).
Verkocht voor € 150
Met decor van putti en wijnranken, 146 x 12 cm (2 tegels met vele defecten).
Verkocht voor € 110
Rijkgestoken, met lotusmotieven en getorste spijlen en regels en webbing bekleding, Indonesië, 19e eeuw, naar 17e-eeuws Indisch/Ceylonees voorbeeld, h. 95 x b. 70 x d. 71 cm.
Verkocht voor € 460
Plateel, h. 26 cm.
Verkocht voor € 220
Plateel, h. 26.5 cm (schilfer gerestaureerd).
Verkocht voor € 100
Plateel, h. 20.5 cm (chip gerestaureerd).
Verkocht voor € 45
Met gelithografeerde afbeeldingen, h. 95 x b. 80 x d. 60 cm.
Verkocht voor € 150
Eikenhout, afgezet met tandenrand, voorzien van later messing beslag, h. 146 x b. 93 x. d. 47 cm.
Verkocht voor € 220
In goudgeschilderde gipsen en houten lijst voorzien van bloemmotief en parelrand, 61 x 34 cm.
Verkocht voor € 80
Iepenhout,de rugregel voorzien rozetmotief, w.o. 2 antieke exemplaren.
Verkocht voor € 100
15.5 cm.
Verkocht voor € 130
Eikenhouten kast, uurwerk met wekkerfunctie, beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor, Arabische en Romeinse cijfers en afgezet met latoenkoperen ornamenten, kast bekroond door messing bollen, l. 138 cm.
Verkocht voor € 60
Schapenleren bekleding, poten voorzien van zwenkwieltjes.
Verkocht voor € 360
Eikenhouten kast, uurwerk met secondewijzer en datumaanduiding, h. 193 cm.
Verkocht voor € 100
Aangekocht bij Blomjous te Den Haag, l. 104 cm.
Verkocht voor € 155
Facetgeslepen in vergulde houten met gipsen lijst, bovengedeelte met reliëfdecor van godin Nike in strijdwagen, h. 86 x 41 cm.
Verkocht voor € 200
Mahoniehout met biesintarsia en floraal inlegwerk, afgezet met knorrenrand, adres: Dorsan, Brevete à Paris, op houten basement, h. 52 cm (stolp ontbreekt).
Verkocht voor € 100
Tropisch hout, met florale motieven, 26 x 27 cm.
Verkocht voor € 25
Polychroom porselein, galante dame en heer met dukaten strooiend, h. 20.5 cm.
Verkocht voor € 45
Gefacetteerd kristal, België (miniem chipje aan 1 stop).
Verkocht voor € 110
Mahoniehout, met sleetse gros-point bekleding, Engeland, 19e eeuw en latere toevoegingen.
Verkocht voor € 10