Olieverf op doek, m.o. gesigneerd en gedateerd 1987, 80 x 60 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op board, l.m. gesigneerd en gedateerd 1965, 33 x 48 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 76 x 106 cm.
Verkocht voor € 130
Handgekleurde kopergravure, "Rhenolandia, Amstelandia et circumjacentia aliquot territoria, cum aggeribus...", 46 x 56.5 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 25.5 x 39 cm.
Verkocht voor € 80
olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 43 x 58 cm.
Verkocht voor € 600
Partie Septentrionale du Duche de Brabant ou se trouvent les Mairies de Bosleduc, le Turnhout, de Santhoven, d'Herentals, les Marquisats de Berg-op-Zoom, et du St. Empire, la Baronie de Breda, partie de la Seigneurie de Malines, et de l'Eveche de Lyege etc., 47 x 58 cm.
Verkocht voor € 120
Aquarel, r.o. gesigneerd, 8 x 12 cm.
Verkocht voor € 60
Kleurenlitho, r.o. gesigneerd, 13 x 8.5 cm.
Verkocht voor € 30
L.o. gesigneerd en gedateerd 1928, olieverf op doek, 52 x 64 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '45, 75 x 62.5 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 400
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1911, 51 x 36 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1889, 22 x 24.5 cm.
Verkocht voor € 1000
Aquarel, l.o. gesigneerd, 31 x 50 cm.
Verkocht voor € 900
Olieverf paneel, l.o. gesigneerd, verso genummerd 352, 30 x 39 cm.
Verkocht voor € 320
Olieverf op schildersboard, l.o. gesigneerd, 25 x 42 cm.
Verkocht voor € 170
Kleurenlitho 139/250, r.o. gesigneerd, 47 x 90 cm (niet ingelijst).
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 23 x 33 cm.
Verkocht voor € 350
Marouflé, r.o. gesigneerd, 38 x 52 cm.
Verkocht voor € 100
Acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 95 x 130 cm.
Verkocht voor € 300
Ecolineverf op doek, r.b. gesigneerd, 70 x 50 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30 x 50 cm.
Te koop voor € 500
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en verso gedateerd augustus '62, 60 x 81 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 11.5 x 15.5 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 50 cm.
Verkocht voor € 900