Meubels, curiositeiten en varia deel 2

Donderdag 29 november, 18.30 uur

Lotnummer 1478

Een 3-delig pendulestel, Frankrijk ca. 1880

Roodmarmer en zinklegering, pendule gedragen door twee vrouwfiguren en geflankeerd door een paar vazen, h. 59 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 1479

Een pendule, Frankrijk ca. 1880

Goudkleurig gepatineerd zinklegering met beeld van een 18e eeuws figuur, op houten voetstuk, h. 36.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1480

Een paar 5-lichts kerkkandelaars, ca. 1900

Rijkbewerkt messing met glazen steentjes, h. 51 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 1481

Vier aardewerk schotels, waarvan 3x Boch

Blauwwit decor met Hollandse taferelen, ø 29.6 - 40 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 1482

Twee schemerlampen, Japan en China ca. 1900

Satsuma porselein met decor van figuren en blauwwit porselein met decor van antiquiteiten, h. incl. kap: 27.5 en 47 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1483

Een 3-delig aardewerk kaststel, Société Céramique vroege 20e eeuw

Decor rustique, h. 32 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1484

Een beeld van een tijger

Brons op zwartmarmeren voet, b. 40 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1485

Een Swarovski jaarstuk van een eenhoorn

Kristal, "Fabulous Creatures" 1996, h. 14.5 cm, in OVP.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1486

Een Swarovski jaarstuk van een leeuw

Kristal, ''Inspiratie Afrika'', 1995, h. 6.5 cm, in OVP.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1487

Een Swarovski jaarstuk van een draak

Kristal, "Fabulous Creatures" 1997, h. 10 cm, in OVP.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1488

Een kavel divers Swarovski kristal

Crystal Planet, 2000, eekhoorn, oester, schildpad en vlinder, alle in OVP.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1489

Een kwartronde vitrine kast

2-deurs, aan binnenzijde met spiegels en verlichting, h. 206 cm, straal 43 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1490

Een aker, Holland 19e eeuw

Geel- en roodkoper, h. 32 cm, ø 35 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1491

Een aker, Holland 19e eeuw

Deels gehamerd roodkoper op messing voetjes en smeedijzeren hengsel, h. 50.5 cm, ø 48 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1492

Een 3-deurs vitrinekast

Eikenhout, de deuren met verticale roedes, met 4 legplanken, vroege 20e eeuw, h. 200 x b. 164 x d. 42 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1493

Een 2-deurs vitrinekast

Eikenhout, met gecanneleerde zijstijlen, rustend op bolpoten, ca. 1900, h. 220 x. 160 x d.45 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1494

Achttien aardewerk tegels, Makkum

Negen met polychroom decor van schutters, vijf met mangaan religieus decor en vier kleinere exemplaren met polychroom decor van ambachten, alle voorzien van houten lijstjes.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 1495

Een paar porseleinen beelden, Sandizell, Höffner & Co. ca. 1960

Polychroom gedecoreerd, man en vrouw in 18e eeuwse trant met schapen, h. ca. 26 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1496

Een pianokruk, Holland einde 19e eeuw

Draaibare houten voet en zitting met sleetse grosse point florale bekleding.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 1497

Een opgezette varaan, eerste helft 20e eeuw

L. 90 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1498

Een plaquette, ca. 1900

Brons met gedreven decor van Hiëronymus, 20 x 17.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1499

Drie bronzen beelden

Een paar putto's, h. ca. 24 cm, en een adelaar op onyx voetstuk, h. 23.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1500

Drie Zwiebelmuster serviedelen Hutschenreuther

Blauwwit porselein, fruittest, slakom en platte schaal, ø 19.5-28 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1501

Een zakkroon

Kristal en messing, 8 lichts, h. 105 cm, ø 55 cm.

Verkocht voor € 200