Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 1000-1499)

Donderdag 14 februari, 18.30 uur

Lotnummer 1029

Een scheepskompas op houten standaard

In messing behuizing, Saura Magnetic Compass tyope no. PM 751, 2e helft 20e eeuw, h. 76 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1030

Een paar lampvoeten

Aardewerk met donkerblauw en lichtblauw lusterglazuur, gemerkt Louis Mulcahy, Ierland, h. 67 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1032

Corneille (1922-2010) - Oiseau du Paradis

Polychroom beschilderd houten sculptuur, gesigneerd en genummerd E.A. 10/10, h. 35 x b. 24.5 x d. 6.5 cm.

Verkocht voor € 450

Lotnummer 1033

Een antieke banjo baro- en thermometer

Op eikenhouten plaat met snijwerk, ca. 1900, l. 90 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 1034

Een teakhouten partnerdesk

het blad met 6 onderladen, rustend op 2 3-laads ladeblokken, en 2 blokken met deurtje en uitschuifblad, h. 78 x b. 184 x d. 120 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1036

Een beeld van een paard met hondje

Brons gepatineerd zinklegering, vroege 20e eeuw, h. 20 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1037

Twee schildpad lepeldoosjes

Op ivoren bolpootjes, Holland, 19e eeuw, l. 15.5 en 17.2 cm (defecten).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1038

Een Louis XV-stijl mahoniehouten 3-zits vlinderbank

Decor van palmetten en C-voluten, l. 173 cm (middelste snijstuk zit los).

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1039

Een paar beeldjes van kaketoes, Vista Alegre, Portugal

Polychroom handbeschilderd porselein, h. 26 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1040

Een paar beeldjes van opvliegende ganzen, Vista Alegre, Portugal

Polychroom handbeschilderd porselein, h. 16.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1041

Een paar beeldjes van pronkende doffers, Vista Alegre, Portugal

Polychroom handbeschilderd porselein, h. 17.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1042

Zes beeldjes van diverse vogels, Vista Alegre, Portugal

Polychroom handbeschilderd porselein, een paar uilen op tak, een paar parkieten, zangvogeltje en een paar eenden, h. 8-12 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 1043

Twee paar koperen kandelaars, 19e eeuw

H. 25.7 en 27 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1044

Een kavel divers antiek kristal

W.o. een gembercoupe (deksel niet origineel), en een flacon en schaaltje met zilveren monturen, h. 8.4-41 cm (defectjes).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1046

Een Swarovski jaarstuk van een koedoe

Kristal, "Inspiratie Afrika" vanaf 1994, h. 9.8 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1047

Een Swarovski jaarstuk van Pegasus

Kristal, "Fabulous Creatures" 1998, h. 11.8 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1048

Een antiek bronzen beeld van een zittend slapend meisje met pop op stoel

Op voet gesigneerd J.A. Danjello Roma en genummerd XXVII, ca. 1900, h. 21 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1049

Een Swarovski jaarstuk van een Pierrot

kristal, "Masquerade", 1999, h. 20.2 cm, met OVP.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1050

Een Swarovski beeld van een cheetah

Kristal, “African Wildlife”, 1994/1995, h. 9.6 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1051

Een Swarovski jaarstuk van een olifant

Kristal, ''Inspiratie Afrika'', 1993, h. 8.6 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1052

Een Swarovski kandelaar in de vorm van een lotus

Kristal, nr. 7600, ø 13.5 x h. 7.5 cm, in OVP.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1053

Een kavel divers wit porselein

W.o. een kop-en-schotel met opschrift "à mon amie" en een biscuitporseleinen beeldje van een ja-knikkende dame, alle 19e eeuw, h. 9-19.5 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 1054

Een kavel divers Swarovski kristal

Zwanen, egel, pinguïn, vleugel, etc., enkele stukken in OVP.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1055

Een houten tafellamp met gesatineerd glazen kapje

De stam gedragen door 3 bollen, Frankrijk ca. 1930, h. 40 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1056

Een kavel divers

Een blauwwit aardewerk Delftse vaas, 18e eeuw (deksel ontbreekt), 2 kristalen schaaltjes op voet, een cloisonné tegel met decor van het fregat de Halve Maen, Westraven en een verrekijker.

Verkocht voor € 30