Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 1000-1499)

Donderdag 14 februari, 18.30 uur

Lotnummer 1000

Een vintage Louis Vuitton handtas

Model Bucket GM Tote, Amerika, jaren '80, h. 25.5 x l. 24 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 1016

Een meisjespop SFBJ Paris

Genummerd 8, met biscuitporseleinen hoofd en papier maché lijfje, in originele kleertjes, Frankrijk, vroege 20e eeuw, h. 50 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1020

Een kavel 19e-eeuws koper en ijzer

W.o. een koperen vat met kraantje, strijkijzer, koperen looplamp, e.d.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1028

Een paar eetkamerstoelen, Holland 2e helft 19e eeuw

Mahoniehout, met geschulpte rugregel, voorzien van ecrukleurig bekleding.

Te koop voor € 15

Lotnummer 1046

Een Swarovski jaarstuk van een koedoe

Kristal, "Inspiratie Afrika" vanaf 1994, h. 9.8 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1051

Een Swarovski jaarstuk van een olifant

Kristal, ''Inspiratie Afrika'', 1993, h. 8.6 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1052

Een Swarovski kandelaar in de vorm van een lotus

Kristal, nr. 7600, ø 13.5 x h. 7.5 cm, in OVP.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1108

Een keukenkastje, Frankrijk einde 19e eeuw

Grenen, met lade en bovenklep, h. 77 x b. 64.5 x d. 42 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1141

Een oude typemachine, Continental 340 portable

Duitsland jaren '40, kofferdeksel ontbreekt.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1176

Een album eerste dag enveloppen en een postzegelalbum

FDC Nederland: nrs. 48,52-53,67-68, 132, 170, 204, 329-419 en Suriname: nrs. e69 en e72, daarbij een postzegelalbum met diverse zegels w.o. veel m.b.t. Sovjet-Unie, tweede helft 20e eeuw.

Te koop voor € 25

Lotnummer 1177

FDC Nederland: nrs. 183-254, daarbij een postzegelalbum Nederland 1991-1997, enkele zegels ontbreken.

Te koop voor € 25

Lotnummer 1178

Een cranberry-kleurige vaas

Gesatineerd glas met goud reliëfdecor van orchideeën, toegeschreven aan Le Gras, Frankrijk, h. 12 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 1202

Een reiswekker, Frankrijk ca. 1900

Messing en glazen kast met emaille wijzerplaat voorzien van Romeinse cijfers, incl. sleutel, h. 11 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 1220

Een lantaarnklok, George Clarke London, 18e eeuw

Messing kast en wijzerplaat met Romeinse cijfers afgezet met ornamenten, h. 34.5 cm, gewichten ontbreken, bel dient opnieuw vastgezet te worden en één montuur dient gemaakt te worden.

Te koop voor € 800

Lotnummer 1232

Een plaquette, naar Modigliani

Brons met gedreven decor van een gezicht, 25.5 x 13 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 1241

Een model van een koepel op octagonaal onderstel met deur

Hout, h. 63 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 1242

Een model van een Gotische torenspits

Hout, h. 54 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 1257

Een bokaal gedragen door een cobra, vroege 20e eeuw

Groengepatineerd brons en gesatineerd glas met geometrisch reliëfdecor op zwartmarmeren voet, h. 51.5 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 1262

Een siervaas

Polychroom glas, h. 34 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 1267

Een paar coupes

Polychroom soft-paste porseleinen vazen met chinoiserie decor op goudkleurig metalen voeten en vazen afgezet met goudkleurig metalen ramskoppen, vazen zijn Frankrijk 19e eeuw en de monturen en voeten zijn later vervaardigd, h. 30 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 1269

Vier armfauteuils, jaren '80

Een buismetalen frames met ecru bekleding.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1271

Een beeld van een gestileerd vrouwelijk naakt, naar Henri Laurens

Brons, h. 48 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 1272

Een schoorsteenpendule

Verguld brons met beeld van een meisje die bloemen strooit over blauw geëmailleerde kast met uurwerk, voorzien van emaille wijzerplaat met adres: van den Schilde, Bruxelles. Basement afgezet met diverse trofeeën, h. 33.5 cm.

Te koop voor € 1100

Lotnummer 1277

Een 3-delig globe pendulestel

Zwartgepatineerd en verguld brons op groenmarmeren voeten afgezet met verguld bronzen monturen en guirlandes. Globe voorzien van uurwerk met Romeinse cijfers en gedragen door drie engeltjes en geflankeerd door twee 4-lichts kandelaars gedragen door engeltjes, h. 37 - 43.5 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 1282

Een beeld van een krokodil

Groengepatineerd brons, l. 75 cm.

Te koop voor € 200