Meubels, curiositeiten en varia deel 2

Donderdag 29 november, 18.30 uur

Lotnummer 1000

Een vintage Louis Vuitton handtas

Model Bucket GM Tote, Amerika, jaren '80, h. 25.5 x l. 24 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 1005

Een schoorsteenpendule Engeland, ca. 1900

In mahoniefineer kast, met verzilverde wijzerplaat, h. 137 cm (loopt).

Te koop voor € 60

Lotnummer 1016

Een meisjespop SFBJ Paris

Genummerd 8, met biscuitporseleinen hoofd en papier maché lijfje, in originele kleertjes, Frankrijk, vroege 20e eeuw, h. 50 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1018

Zes eetkamerstoelen

Bruin gelakt hout, met harpmotieven in rugleuning, zittingen voorzien van diverse dierenprints.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1020

Een kavel 19e-eeuws koper en ijzer

W.o. een koperen vat met kraantje, strijkijzer, koperen looplamp, e.d.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1025

Een smeedijzeren Art deco tafellamp

Met geometrische motieven met gesatineerd glazen hexagonale kap, Frankrijk/België, jaren '20, h. 63 cm (opnieuw bedraad, functioneel)

Te koop voor € 200

Lotnummer 1031

Een kom met decor van veldbloemen

Polychroom porselein, Frankrijk, late 18e eeuw, h. 11.8 en ø 29 cm (gekramde restauratie).

Te koop voor € 65

Lotnummer 1035

Een romantica pendule

Tinlegering beeld van een amoureuze dame, op marmeren voet, Frankrijk ca. 1870, h. 47 cm.

Te koop voor € 175

Lotnummer 1045

Een Art deco lampje in de vorm van 2 spelende beren

Tinlegering, met gemarmerd glazen bolkapje, ca. 1930, l. 34 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 1046

Een Swarovski jaarstuk van een koedoe

Kristal, "Inspiratie Afrika" vanaf 1994, h. 9.8 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1051

Een Swarovski jaarstuk van een olifant

Kristal, ''Inspiratie Afrika'', 1993, h. 8.6 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1052

Een Swarovski kandelaar in de vorm van een lotus

Kristal, nr. 7600, ø 13.5 x h. 7.5 cm, in OVP.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1057

Een Art deco opaline tafellampje

Met gemarmerd rood en oranje conisch kapje op witte voet, 2e kwart 20e eeuw, h. 25 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 1065

Een Art deco tafellamp met oranje pate de verre kapje

Smeedijzeren voet met geometrische motieven, Frankrijk, h. 45 cm (opnieuw bedraad).

Te koop voor € 150

Lotnummer 1067

Een dikwandige kelkvormige Art deco vaas

Deels gesatineerd, in de trant van Schneider, 2e kwart 20e eeuw, h. 33 en ø 23 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1068

Een paar geelkoperen penkandelaars

Driehoekige voet met klauwpootjes, h. 31.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1075

Een tafelklok met koperen en bronzen inlegwerk, Frankrijk 1870

De wijzerplaat met messing ornament van een zonnewagen, het geheel afgezet met galerijrand en voorzien van decor van slingerende klimop en arabesken, h. 51 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 1077

Een Art deco tafellamp

Met opalineglazen kelkvormige kap, op groenmarmeren voet met 2 glazen bollen in de stam, 2e kwart 20e eeuw, h. 33.5 cm.

Te koop voor € 125

Lotnummer 1078

Een bouillotte-stijl lampje

Met bronzen voet.

Te koop voor € 70

Lotnummer 1084

Een 8-laads ladekast Engeland 2e helft 19e eeuw

Mahoniehout, voorzien van bandintarsia en koperen beslag in de vorm van leeuwenkopjes, h. 126 x b. 118 x d. 54 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1085

Een witmarmeren Empire kolompendule

Met vergulde appliques in de vorm van mythische paarden, Frankrijk vroege 20e eeuw, h. 45.5 cm.

Te koop voor € 550

Lotnummer 1087

Een Art deco tafellamp

Getrapte gesatineerde geelglazen kap op smeedijzeren onderstel met bladermotief, 2e kwart 20e eeuw, h. 37 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 1091

Een 5-laads ladekast Engeland 2e helft 19e eeuw

Mahoniehout, met messing beslag, h. 94 x b. 85 x d. 49 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1092

Een 2-deurs linnenkast Engeland 2e helft 19e eeuw

Mahoniehout, voorzien van messing beslag, voorzien van uitschuifplanken, op 3-laads ondergedeelte, h. 188 x b. 109 x d. 57 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1097

Een marmeren Art deco kolompendule

Met hexagonale klok met messing wijzerplaat, jaren '30, h. 36.5 cm (loopt).

Te koop voor € 80