Met decor van karakters, 106 x 32 en gehele scroll 154 x 49 cm.
Te koop voor € 35
porselein, decor van bloesemtak in vaas, Japan ca. 1900, ø 40.5 cm.
Te koop voor € 20
Met blauwwit landschaps decor, China, naar antiek voorbeeld, h. 33 cm.
Te koop voor € 240
Met floraal decor en handvaten in de vorm van tempelleeuwen, Japan, h. 31 cm.
Te koop voor € 35
China, midden 20e eeuw, 127 x 63 cm.
Te koop voor € 20
Brons met resten van polychromie, China, 20e eeuw, h. 21.5 cm.
Te koop voor € 100
Blauwwit porselein met decor van figuren, landschappen, vogels en florale motieven in cartouches, h. 48 cm.
Te koop voor € 300
Porselein, decor van bloesembomen, Japan tweede helft 20e eeuw, h. 35 en 53.5 cm.
Te koop voor € 65
Famille verte porselein met floraal decor, h. 48 cm.
Te koop voor € 800
Houten sculptuur van een zogende vrouw met pot op haar hoofd en voorzien van kralenkettingen, h. 70 cm.
Te koop voor € 150
Blauwwit porselein met decor van tempelleeuwen en florale motieven, h.
Te koop voor € 180
Blauwwit porselein met decor van vogels, vleermuizen en florale motieven, deksels bekroond door tempelleeuwen, h. 60 cm.
Te koop voor € 250
Blanc de Chine porselein, h. 30 cm.
Te koop voor € 140
Blanc de Chine porselein, h. 33 cm.
Te koop voor € 180
Buitenzijde blauw geglazuurd en met gegraveerd decor van twee draken en vlammende parel, h. 28, ø 32 cm.
Te koop voor € 150
Polychroom decor met vogel, vlinders en florale motieven, h. 31 cm.
Te koop voor € 300
Polychroom decor met vlinders en florale motieven en voorzien van twee handvatten en leeuwenkoppen, Qianlong gemerkt, h. 55.5 cm (2x).
Te koop voor € 2400
Verguld brons, h. 25 cm.
Te koop voor € 250
Vnl. messing, Spanje en Noord-Afrika, 20e eeuw, ø 6-16 cm.
Te koop voor € 35
Met geaquarelleerde panelen met voorstelling van bloesembomen rond vijver, Edo, 170 x 186 (uitgeklapt) cm (scheuren).
Te koop voor € 80
W.o. slacouvert, l. 29-31 cm, certificaat aanwezig.
Te koop voor € 35
W.o. een vouwbeen met decor van knoesten, l. 22-32 cm, certificaat aanwezig.
Te koop voor € 40
Polychroom porselein met decor van zotjes in tuin, ø 25 cm.
Te koop voor € 20
Blauwwit porselein met florale motieven, Japan, ca. 1900, h. 30 cm.
Te koop voor € 20