Aziatica (nrs. 2000 - 2196)

Vrijdag 19 april, 21:30 uur.

Een papieren scroll

Met decor van karakters, 106 x 32 en gehele scroll 154 x 49 cm.

Te koop voor € 35

Een royaal model Japanse blauwwit schotel

porselein, decor van bloesemtak in vaas, Japan ca. 1900, ø 40.5 cm.

Te koop voor € 15

Lotnummer 2025

Een paar porseleinen dekselvazen

Met blauwwit landschaps decor, China, naar antiek voorbeeld, h. 33 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 2039

Een Satsuma vaas

Met floraal decor en handvaten in de vorm van tempelleeuwen, Japan, h. 31 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2074

Een papieren scroll met houtsnede voorstelling van 2 wijsgeren

China, midden 20e eeuw, 127 x 63 cm.

Te koop voor € 15

Lotnummer 2088

Een beeldje van een Guanyin

Brons met resten van polychromie, China, 20e eeuw, h. 21.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2095

Een vaas, China 20/21e eeuw

Blauwwit porselein met decor van figuren, landschappen, vogels en florale motieven in cartouches, h. 48 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2097

Twee Imari dekselvazen

Porselein, decor van bloesembomen, Japan tweede helft 20e eeuw, h. 35 en 53.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2105

Een paar dekselvazen, China naar antiek voorbeeld

Famille verte porselein met floraal decor, h. 48 cm.

Te koop voor € 800

Lotnummer 2107

Een vruchtbaarheidsbeeld, West-Afrika

Houten sculptuur van een zogende vrouw met pot op haar hoofd en voorzien van kralenkettingen, h. 70 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 2108

Een paar dekselvazen, China naar Ming voorbeeld

Blauwwit porselein met decor van tempelleeuwen en florale motieven, h.

Te koop voor € 180

Lotnummer 2114

Een paar dekselvazen, China naar Kangxi voorbeeld

Blauwwit porselein met decor van vogels, vleermuizen en florale motieven, deksels bekroond door tempelleeuwen, h. 60 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 2123

Een Guanyin op lotustroon, China 20/21e eeuw

Blanc de Chine porselein, h. 30 cm.

Te koop voor € 140

Lotnummer 2124

Een beeld van een wijsgeer, China 20/21e eeuw

Blanc de Chine porselein, h. 33 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 2128

Een porseleinen bloempot, China 20/21e eeuw

Buitenzijde blauw geglazuurd en met gegraveerd decor van twee draken en vlammende parel, h. 28, ø 32 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 2130

Een cloisonné vaas, China

Polychroom decor met vogel, vlinders en florale motieven, h. 31 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2134

Een paar bronzen cloissoné vazen, China ca. 1900

Polychroom decor met vlinders en florale motieven en voorzien van twee handvatten en leeuwenkoppen, Qianlong gemerkt, h. 55.5 cm (2x).

Te koop voor € 2400

Lotnummer 2136

Een beeld van een keizer, China

Verguld brons, h. 25 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 2138

Tien diverse gedamasceerde schaaltjes

Vnl. messing, Spanje en Noord-Afrika, 20e eeuw, ø 6-16 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2142

Een 2-slags kamerscherm Japan 19e eeuw

Met geaquarelleerde panelen met voorstelling van bloesembomen rond vijver, Edo, 170 x 186 (uitgeklapt) cm (scheuren).

Te koop voor € 80

Lotnummer 2153

Drie ivoren bestekdelen ca. 1925

W.o. slacouvert, l. 29-31 cm, certificaat aanwezig.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2155

Vijf ivoren briefopeners en vouwbenen ca. 1920

W.o. een vouwbeen met decor van knoesten, l. 22-32 cm, certificaat aanwezig.

Te koop voor € 40

Lotnummer volgt

Een paar geribde vazen, Japan ca. 1900

Blauwwit porselein met florale motieven, Japan, ca. 1900, h. 30 cm.

Te koop voor € 15

Lotnummer volgt

Een serie van 6 borden, China, midden 20e eeuw

Polychroom porselein met decor van zotjes in tuin, ø 25 cm.

Te koop voor € 15