Aziatica en etnografica

Vrijdag 30 november, 18:30 uur.

Een monumentaal beeld van de Godin Shiva

Brons, In lotushouding, h. 87 cm.

Te koop voor € 500

Drie diverse reuzenwaaiers

Met o.a. voorstelling van bloesem op gouden fond, China, h. 89-122 cm.

Te koop voor € 100

Twee bronzen dekselvazen

Deels cloisonné, China, vroege 20e eeuw, h. 30 cm.

Te koop voor € 50

Een papieren scroll

Met decor van karakters, 106 x 32 en gehele scroll 154 x 49 cm.

Te koop voor € 35

Een 5-delige bronzen altaarset

Bestaande uit 2 kandelaars, 2 vaasjes en een wierookbrander, met decor van gestileerde kwastjes, aan onderzijde met 4 karakters gemerkt, China, einde 19e eeuw, h. 9-23 cm (deksel brander mogelijk later).

Te koop voor € 240

Een paar Wucai trekpotjes

Porselein, met decor van feniks en bloesem, China, vroege 20e eeuw, h. 10 cm (minieme chipjes van tuit, 1 knopje gelijmd).

Te koop voor € 80

Lotnummer 2020

Een hardstenen beeld van een liggende Guanyin, 19e eeuw

Zuid-Oost Azië, l. 58 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 2025

Een paar porseleinen dekselvazen

Met blauwwit landschaps decor, China, naar antiek voorbeeld, h. 33 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 2028

Een wierookbrander

Polychroom porselein met floraal decor en schilderingen in cartouches van hertjes en reizigers bij brug, China, h. 19 cm (1 oor gelijmd).

Te koop voor € 65

Lotnummer 2035

Een deels groen jade perzikboompje

China, midden 20e eeuw, h. 52 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 2039

Een Satsuma vaas

Met floraal decor en handvaten in de vorm van tempelleeuwen, Japan, h. 31 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2042

Een miniatuur van een inuït in kajak

Vermoedelijk uit rendierbeen, Canada, l. 21 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2049

Een Yixing aardewerk trekpot, China ca. 1900

Voorzien van binnenzeef, één zijkant met gravé decor met vogel en florale motieven en andere zijkant voorzien van twee karakter merk, h. 11 cm, l. 20 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2055

Twee kleine porseleinen Famille rose vaasjes, China 1e helft 20e eeuw

Steelvaasje met floraal decor, h. 11 cm, daarbij een dekselvaasje met floraal en vlinder decor, h. 8 cm, beide gemerkt.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2065

Een beeld van Budai

Deels gepolychromeerd tropisch hout, China, 20e eeuw, h. 192 cm.

Te koop voor € 175

Lotnummer 2066

Een ivoren 'leeuwenbrug' op houten voet

l. 33.5 cm (defecten).

Te koop voor € 40

Lotnummer 2067

Een beeld van Budai

Deels gepolychromeerd tropisch hout, China, 20e eeuw, h. 188 cm.

Te koop voor € 175

Lotnummer 2068

Een serie van 6 porseleinen borden met decor van zotjes in tuin

China, midden 20e eeuw, ø 25 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2074

Een papieren scroll met houtsnede voorstelling van 2 wijsgeren

China, midden 20e eeuw, 127 x 63 cm.

Te koop voor € 15

Lotnummer 2086

Een houten Senufo beeld

Een gestoken houten beeld in de vorm van een neushoornvogel, Senufo, West -Afrika, 20e eeuw, h. 153 cm.

Te koop voor € 480

Lotnummer 2088

Een beeldje van een Guanyin

Brons met resten van polychromie, China, 20e eeuw, h. 21.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2095

Een vaas, China 20/21e eeuw

Blauwwit porselein met decor van figuren, landschappen, vogels en florale motieven in cartouches, h. 48 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2097

Twee Imari dekselvazen

Porselein, decor van bloesembomen, Japan tweede helft 20e eeuw, h. 35 en 53.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2105

Een paar dekselvazen, China naar antiek voorbeeld

Famille verte porselein met floraal decor, h. 48 cm.

Te koop voor € 800

Lotnummer 2107

Een vruchtbaarheidsbeeld, West-Afrika

Houten sculptuur van een zogende vrouw met pot op haar hoofd en voorzien van kralenkettingen, h. 70 cm.

Te koop voor € 150