"Au bois," Tasca Nove, Italië, midden 20e eeuw, ø 26 cm.
Te koop voor € 20
Met rijkbewerkt fries en handvatten in de vorm van dierenkoppen, 19e-eeuw, naar 17-eeuws voorbeeld, h. 16 cm.
Te koop voor € 100
R.o. gesigneerd, bronzen reliëfplaquette, 35.5 x 27 cm.
Te koop voor € 65
Eikenhout, met gestoken paneeldeuren en smeedijzeren beslag, rustend op slofpoten, 17e eeuw, h. 90 x b. 119 x d. 54 cm (vermoedelijk later ingekort).
Te koop voor € 80
Een rood Ikea Stockholm exemplaar met omgeslagen rand, een tulpvormige gele vaas en een gesatineerd glazen flesvaas, h. 26-51 cm.
Te koop voor € 20
Brons op zwart marmeren voetstuk, naar Edouard Manet, h. 28 cm.
Te koop voor € 90
Mahoniefineer op eikenhout, witmarmeren blad, 1-deur, h. 80 x b. 85 d. 40 cm.
Te koop voor € 65
Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 26.5 cm.
Te koop voor € 130
Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 29 cm.
Te koop voor € 130
Aardewerk, met decor van vogels en florale motieven, Velsen Sassenheim, ø 47.5 cm.
Te koop voor € 50
Brons op zwart marmeren sokkel, naar Wilhelm Krieger, h. 4.5 cm.
Te koop voor € 140
Beschilderd glas, h. 30, ø 15 cm.
Te koop voor € 60
Beschilderd glas, portretten in de trant van Amadeo Modigliani, h. 24.5, ø 18 cm
Te koop voor € 60
met vergulde biezen, Villeroy & Boch (manco's en frittings).
Te koop voor € 20
met dubbele witte slinger, Holland, 18e eeuw, h. 11.5 (3 met chips en 1 met fritting aan bovenrand).
Te koop voor € 625
Messing, Rusland, 18/19e eeuw, 16 x 13/39 cm.
Te koop voor € 150