Meubels, curiositeiten en varia deel 1

Woensdag 28 november, 18.30 uur

Lotnummer 505

Een geslepen kelkglas, Holland midden 18e eeuw

Met gegraveerd decor van driemaster en arabesken en met tekst: "HET·LAND·WEL·VARN", h. 17.5 cm.

Te koop voor € 700

Een bord met voorstelling naar Toulouse Lautrec

"Au bois," Tasca Nove, Italië, midden 20e eeuw, ø 26 cm.

Te koop voor € 15

Lotnummer 510

Een gestoken goudkleurige spiegel, Frankrijk 18e eeuw

lijst bekroond door een rocaille, buitenrand met decor van C- en S-voluten, binnenrand met parellijst, voorzien van nieuwe spiegel (restauraties) 68 x 47 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 520

Een bronzen vijzel

Met rijkbewerkt fries en handvatten in de vorm van dierenkoppen, 19e-eeuw, naar 17-eeuws voorbeeld, h. 16 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 543

Een bronzen beeldje van een meisje met vogel

Op zwartmarmeren voet, naar Marturin Moreau, h. 29 cm (snaveltje afgebroken).

Te koop voor € 65

Lotnummer 573

Willy Kreitz (1903-1982) - Het lossen van de vracht

R.o. gesigneerd, bronzen reliëfplaquette, 35.5 x 27 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 575

Twee vintage eetkamerstoelen, ontwerp naar Marcel Breuer

Verchroomd stalen buizen frame, zitting en rugleuning met zwartleer, vermoedelijk ca. 1970.

Te koop voor € 200

Lotnummer 598

Een broodkast vermaakt tot boekenkastje

Eikenhout, met gestoken paneeldeuren en smeedijzeren beslag, rustend op slofpoten, 17e eeuw, h. 90 x b. 119 x d. 54 cm (vermoedelijk later ingekort).

Te koop voor € 80

Lotnummer 603

Een Chippendale stijl armstoel

Mahoniehout, met sleetse gros-point bekleding, Engeland, 19e eeuw en latere toevoegingen.

Te koop voor € 40

Lotnummer 624

Drie diverse siervazen

Een rood Ikea Stockholm exemplaar met omgeslagen rand, een tulpvormige gele vaas en een gesatineerd glazen flesvaas, h. 26-51 cm.

Te koop voor € 15

Lotnummer 630

Een hoogmodel blankglazen vaas

Geribd, h. 126 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 634

Een Empire theeserviesje

Wit porselein met verguld bloemdecor, bestaande uit een theepot, roomkan, suikerpot, spoelkom, 4 kopjes en 10 schotels, vroege 19e eeuw (diverse defecten).

Te koop voor € 40

Lotnummer 641

Vier diverse knijpflessen

Glas, antiek, h. 22-31 cm (defecten).

Te koop voor € 35

Lotnummer 645

Een art deco stijl beeld van een zwaan

Brons op zwart marmeren voetstuk, naar Edouard Manet, h. 28 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 657

Een 1-deurs kastje, midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, witmarmeren blad, 1-deur, h. 80 x b. 85 d. 40 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 665

Een art deco stijl beeld van een uil op tak

Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 26.5 cm.

Te koop voor € 130

Lotnummer 669

Een goudegelakt ameublement met webbing bekleding

Bestaande uit een bankje, l. 126 cm en 2 armfauteuils, rijkgestoken met decor van rozetten en acanthusbladeren, op gecanneleerde poten, Louis XVI stijl, 19e eeuw.

Te koop voor € 400

Lotnummer 670

Een paar platelen Jugendstil-stijl siervazen

Porseleinen kraagvazen, gestileerd floraal en fazantdecor, met onecht Rozenburg merk, ontwerp naar Theo Verstraaten Amphora, uitvoering vermoedelijk jaren '70, h. 46.5 cm.

Te koop voor € 125

Lotnummer 675

Een art deco stijl beeld van een zittende beer

Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 29 cm.

Te koop voor € 130

Lotnummer 680

Een royaal model blauwwitte plooischotel

Aardewerk, met decor van vogels en florale motieven, Velsen Sassenheim, ø 47.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 695

Een art deco stijl beeld van een valk

Brons op zwart marmeren sokkel, naar Wilhelm Krieger, h. 4.5 cm.

Te koop voor € 140

Lotnummer 699

Een groot model Yixing stijl theepot

Wedwgood, 19e eeuw, chip aan tuitje en binnenrand deksel, l. 29 cm.

Te koop voor € 25

Lotnummer 703

Een paar witte "poltroncine" stoeltjes

Witgelakt met roze bekleding, ook wel "circle chairs," Yngve Ekström voor AV Arredamenti Contemporanei, Italië, jaren '60.

Te koop voor € 160

Lotnummer 714

Een vaas met twee vrouwenportretten

Beschilderd glas, h. 30, ø 15 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 715

Een conische vaas met twee vrouwenportretten

Beschilderd glas, portretten in de trant van Amadeo Modigliani, h. 24.5, ø 18 cm

Te koop voor € 60