Meubels, curiositeiten en varia deel 1 (nrs. 500 - 988 )

Woensdag 17 april, 18.30 uur

Een bord met voorstelling naar Toulouse Lautrec

"Au bois," Tasca Nove, Italië, midden 20e eeuw, ø 26 cm.

Te koop voor € 15

Lotnummer 520

Een bronzen vijzel

Met rijkbewerkt fries en handvatten in de vorm van dierenkoppen, 19e-eeuw, naar 17-eeuws voorbeeld, h. 16 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 573

Willy Kreitz (1903-1982) - Het lossen van de vracht

R.o. gesigneerd, bronzen reliëfplaquette, 35.5 x 27 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 598

Een broodkast vermaakt tot boekenkastje

Eikenhout, met gestoken paneeldeuren en smeedijzeren beslag, rustend op slofpoten, 17e eeuw, h. 90 x b. 119 x d. 54 cm (vermoedelijk later ingekort).

Te koop voor € 80

Lotnummer 624

Drie diverse siervazen

Een rood Ikea Stockholm exemplaar met omgeslagen rand, een tulpvormige gele vaas en een gesatineerd glazen flesvaas, h. 26-51 cm.

Te koop voor € 15

Lotnummer 645

Een art deco stijl beeld van een zwaan

Brons op zwart marmeren voetstuk, naar Edouard Manet, h. 28 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 657

Een 1-deurs kastje, midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, witmarmeren blad, 1-deur, h. 80 x b. 85 d. 40 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 665

Een art deco stijl beeld van een uil op tak

Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 26.5 cm.

Te koop voor € 130

Lotnummer 675

Een art deco stijl beeld van een zittende beer

Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 29 cm.

Te koop voor € 130

Lotnummer 680

Een royaal model blauwwitte plooischotel

Aardewerk, met decor van vogels en florale motieven, Velsen Sassenheim, ø 47.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 695

Een art deco stijl beeld van een valk

Brons op zwart marmeren sokkel, naar Wilhelm Krieger, h. 4.5 cm.

Te koop voor € 140

Lotnummer 714

Een vaas met twee vrouwenportretten

Beschilderd glas, h. 30, ø 15 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 715

Een conische vaas met twee vrouwenportretten

Beschilderd glas, portretten in de trant van Amadeo Modigliani, h. 24.5, ø 18 cm

Te koop voor € 60

Lotnummer 918

Een 4-delig aardewerk lampetstel

met vergulde biezen, Villeroy & Boch (manco's en frittings).

Te koop voor € 15

Lotnummer 925

Een serie van 6 slingerglazen

met dubbele witte slinger, Holland, 18e eeuw, h. 11.5 (3 met chips en 1 met fritting aan bovenrand).

Te koop voor € 625

Lotnummer volgt

Een triptiek reisikoon van Maria, Christus Pantocrator en Johannes de Doper

Messing, Rusland, 18/19e eeuw, 16 x 13/39 cm.

Te koop voor € 150