Met craquelé glazuur, en decor van cherubijntjes en florale motieven, rustend op klauwpootjes, gemerkt "M", 20e eeuw, h. 56 cm.
Verkocht voor € 460
Ingelegd met diverse houtsoorten, in o.a. rozenmotief, Holland, ca. 1880, h. 11.5 x. b. 36 x. d. 12 cm.
Verkocht voor € 100
Met decor van engelen, ca. 1890, h. 36 cm (incl. houten achterblad).
Verkocht voor € 35
Mahoniefineer en eikenhout, met 2 onderlades, late 19e eeuw, h. 210 x b. 103 x d. 47 cm.
Verkocht voor € 160
Rustend op gestileerde paraplupoten, op wieltjes, met 2 tussenbladen, h. 78 x b. 150/250 x d. 109 cm.
Verkocht voor € 600
Omkleed met leer voorzien van logo, de deksel met geschilderd monogram "P.E.D." met origineel interieur en etiket genummerd 823867, ca. 1920, h. 32 x b. 36.5 x d. 28 cm.
Verkocht voor € 2200
Met decor van huisjes en figuren (vele defecten).
Verkocht voor € 90
Met tinnen schaalplaten, gesigneerd A. Reballio, Rotterdam, ca. 1800, h. 117 cm (defect).
Verkocht voor € 380
Eikenhout met 3 laden en messing beslag, h. 68 x b. 84 x d. 51.5 cm.
Verkocht voor € 80
W.o. Stratford, Moss Rose en Conway, bestaande uit 2 dekschalen, 7 diverse dinerborden, 4 soepborden, 8 taartbordjes etc.
Verkocht voor € 130
In vergulde gestoken houten lijst met decor van guirlandes, bekroond door een medaillon met achterglasschildering van een putto, einde 18e eeuw, 90 x 33 cm (defecten, w.o. stukje guirlande (aanwezig) en breuk schildering).
Verkocht voor € 280
Rijkgestoken eikenhout met zilveren plaquette met opschrift: "This inkstand is made of the rudder of Lutine, fricate wrecked off the island of Vlieland, Oct. 9 1799, the rudder was recovered in 1859 after being submerged 60 years," h. 19 en ø 26 cm.
Verkocht voor € 420
Met verzilverde oklad met koperen stralenkransen, 19e eeuw, 31 x 25 cm.
Verkocht voor € 100
In de vorm van 3 toortsen met gesatineerd glazen kapjes en centrale ruitgeslepen vaas, met verguld messing monturen, vroege 20e eeuw, h. 69 cm.
Verkocht voor € 440
W.o. een jardinière, Arnhemse Fayencefabriek, en enkele Makkum wandborden, Holland, vroege 20e eeuw.
Verkocht voor € 60
Met decor van (kraan-)vogels in landschap, Japan, midden 20e eeuw, 183 x 160 cm (krassen).
Verkocht voor € 150
Met polychroom decor van een stierengevecht en een springend hert, Spanje, vroege/midden 20e eeuw (barstjes).
Verkocht voor € 20
Met Zwiebelmuster en soortgelijk decor, w.o. een poppenservies, geribde theepot, etc.
Verkocht voor € 110
Wit porselein, Duitsland, 20e eeuw, h. 17 cm.
Verkocht voor € 80
Bekroond door tuinvaas en geflankeerd door leeuwenkoppen, met geëmailleerde wijzerplaat, adres onleesbaar, vermoedelijk Poitiers, Frankrijk, 3 kwart 19e eeuw, h. 54 cm (uurwerk genummerd 1928).
Verkocht voor € 600
Met rood en paars magnolia decor, in de stijl van Gallé, 20e eeuw, h. 13 cm.
Verkocht voor € 45
Blank eikenhout, h. 125 cm.
Verkocht voor € 50
Gefacetteerd grijs glas, gemerkt, Leerdam, 2e kwart 20e eeuw, h. 12.5 cm.
Verkocht voor € 45
Zinklegering, op marmeren voet, Frankrijk, late 19e eeuw, h. 59 cm (defecten, w.o. pols).
Verkocht voor € 35
W.o. dekselvaasjes, lampvoetje, wandbordjes, etc. Frankrijk, 20e eeuw, daarbij een Empire stijl oorvaas, Alka, Duitsland, h. 9-27.5 cm (defectjes).
Verkocht voor € 70