Kavels per pagina:

Paul Joseph Constantin Gabriël (1828-1903) - Polderschuit in waterrijk landschap

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 27.3 x 43.5 cm (in originele vergulde verenlijst).

Verkocht voor € 950

Borgert Carolus van Ettinger (1916-1991) - Leids stadsgezicht

R.o. gesigneerd, gouache, 49 x 64 cm.

Verkocht voor € 50

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Hoenders op boerenerf

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 14.5 x 21 cm.

Verkocht voor € 140

Niek van der Plas (1954) - Strandvermaak

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 30 x 40 cm.

Verkocht voor € 325

Theo Goedvriend (1879-1969) - Stilleven met bloemen in vaas

R.o. gesigneerd, olieverf op board, 70 x 50 cm.

Verkocht voor € 110

Jan Bedijs Tom (1813-1894) - Schaapskudde in heidelandschap

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 60 x 84 cm.

Verkocht voor € 2600

Borgert Carolus van Ettinger (1916-1991) - Straatje in Kortenbos, Den Haag

Met werkplaats van "J.F. Berkhout constructie," l.o. gesigneerd, olieverf op board, 60 x 80 cm.

Verkocht voor € 60

Adrianus P. Nicolaas Vermunt (1907-1993) - Hollands winterlandschap

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 47 x 71.5 cm.

Verkocht voor € 180

Italiaanse/Franse school ca. 1800 - Madonna met Kind

Olieverf op doek, 82 x 65 cm (bedoekt).

Verkocht voor € 460

Heitz gesigneerd - Gezicht op de Thames te Londen

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 30 x 60 cm.

Verkocht voor € 220

Een kavel vnl. 18e-eeuwse gravures en enkele tekeningen

W.o. koloniale prenten, academieschetsen, etc.

Verkocht voor € 100

Europese school 18e/19e eeuw - De berusting van Christus in Getsemane

Olieverf op doek, 86 x 55 cm.

Verkocht voor € 90

Italiaanse school late 18e/19e eeuw - Madonna met kind

Olieverf op doek, schouwstuk, met deels goudgeschilderde Korinthische zuilen omlijst, 150 x 108 (incl. 174 x 150 cm).

Verkocht voor € 1000

Twee gravures m.b.t. de Amsterdamse scheepvaart

Dubbele kleurengravures in 2 lijsten, Holland, 18e eeuw, h. 24.5 x 15 cm.

Verkocht voor € 40

Pieter Deiman (1954) - Abstracte compositie

L.o. gesigneerd en gedateerd "bali 2003", acrylverf op doek, 82 x 82 cm.

Verkocht voor € 110

Hollands/Vlaamse school - Markt op de Grote Markt te Antwerpen

Niet gesigneerd, olieverf op board, 27 x 38 cm.

Verkocht voor € 110

Drie diverse prenten, w.o. Bart Reindersma (1953) - Op volle zee

Ets, daarnaast Dirk Boode (1891-1957) - Twee paarden, litho en Georgius Kitsos (1939) - December, 1978, ets.

Verkocht voor € 18

Evert Moll (1878-1955) - Schepen in de Rotterdamse haven

L.o. gesigneerd, olieverf op board, 23.5 x 30 cm.

Verkocht voor € 350

Mogelijk vlaamse school, 16e eeuw - Christus aan het kruis

Omgeven door Maria, Maria Magdalena en Johannes de Evangelist, in de achtergrond scènes uit het leven van Christus, olieverf op paneel, 80 x 60 cm (latere inschilderingen, loslatende verf).

Verkocht voor € 3000

Sam Middleton (1927-2015) - abstracte compositie

R.o. gesigneerd en gedateerd '63, collage/gemengde techniek, krantensnippers, aquarel en pastel, 37 x 61 cm.

Verkocht voor € 320

R.o. gesigneerd en gedateerd '64, kleurenlitho 6/10, 27 x 35 cm.

Verkocht voor € 50

Albertus Verhoesen (1806-1881) - Stilleven met vink en pimpelmees

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 40 x 31 cm.

Verkocht voor € 550

Italiaanse school 18e eeuw - De aanbidding der herders

Navolger van Jacopo Bassano, Olieverf op doek, 87 x 66 cm.

Verkocht voor € 650

Een achterglasschildering van Madonna met kind

Vermoedelijk 18e eeuw, 32 x 27.5 cm, incl. deels verguld gipsen en houten lijst.

Verkocht voor € 200

Leendert van der Vlist (1894-1962) - Boerderij

R.o. gesigneerd, marouflé, 27 x 40 cm.

Verkocht voor € 160

Kavels per pagina: