Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 1000 - 1487)

Donderdag 4 juli, 18.30 uur

Lotnummer 1028

Een marmeren buste van een Romeinse keizer

met roodmarmeren applique, h. 47 cm.

Verkocht voor € 650

Lotnummer 1029

Een koffieserviesje, Szolnay

goud-, groen en lichtbruin gedecoreerd aardewerk (enige randschilfers).

Verkocht voor € 10

Lotnummer 1031

Een kavel divers

Bestaande uit een geribde vaas, h. 25.5 cm en een bord met florale motieven, ø 25 cm, Porceleyne Fles, Delft, daarbij een nikkeltinnen theepot op komfoor, Jugendstil, h. 33 cm .

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1032

Een handgeknoopt Perzisch tapijt

340 x 250 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 1034

Een Chinees tapijt

Met florale motieven, 340 x 230 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1035

Een gietijzeren haardplaat, Holland 18e eeuw

Reliëfvoorstelling van figuren, 76 x 60 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1036

Kees Verkade (1941), Weightlessness

Bronzen beeld, oplage 5/8, 2004, op natuurstenen sokkel, h. 61.3 cm.

Verkocht voor € 3800

Lotnummer 1037

Een handgeknoopt zijden tapijt

met decor van bloemenvaas en florale motieven, 212 x 134 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1039

Duitse school - Een marmeren buste van een creoolse vrouw

Gesigneerd Odermtt en gedateerd 1889, op roodmarmeren voet, h. 48 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 1041

Een tot lampvoet vermaakte kerkkandelaar

Einde 19e eeuw, h. 67 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1042

Een spiegel

facetgeslepen, in vintage kleuren beschilderde houten lijst, 101 x 76 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1043

Jacobus "Koos" van der Kaay, (1899-1976) - Twee kinderhoofden

Marmeren sculptuur, aan onderzijde gesigneerd en gedateerd 1936, op zwartmarmeren voetstuk, h. 32 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1044

Een masacaron in de vorm van een jongeling

beton, h. 40 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1045

Een tuinbeeld van een Fangorn of Treebeard

Beton, h. 50 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1046

Lucy Bex (XX-XXI) - Liefdespaar

Een bronzen beeld, verso gemonogrammeerd, h. 50 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1047

Een iepenhouten schrijfkist

Het binnenwerk voorzien van 3 laatjes, midden 19e eeuw, 13 x 44 x 36 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1048

Een antieke koffiebonen dispenser

Messing en rood en groen gelakt hout, met bijbehorende schep, vroege 20e eeuw, 63 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1049

Een bronzen roos

Op natuurstenen sokkel, h. 38 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1051

Mathurin Moreau (1822-1912) - La Rosée

Een bronzen beeld, verso gesigneerd, h. 39 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 1052

Een mahoniehouten naaikistje

Met (origineel) grospoint speldenkussen in deksel, midden 19e eeuw, h. 15 x b. 22 x d. 15 cm (barst in deksel, slotje mist).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1054

Riek Schagen (1913-2008) - keramiek oorkan

Polychrome beschildering van man en vrouw, h. 42 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1055

Een contra bak baro- en thermometer, Holland 19e eeuw

Mahoniehouten behuizing, h. 123 cm, (defecten en vele losse delen).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1056

Een antiek 3-delig polychroom aardewerk kaststel met chinoiserie decor

Holland ca. 1900, h. 32 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1057

Een kavel vnl. antieke schrijfwaren

W.o. 2 signetstempels met initalen, een antieke passer, een ivoren Art deco sigrettenpijpje met decor van een olifant, etc.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1058

Een 19e eeuwse kwartronde 3-persoons bank

Mahoniefineer en gestreepte velours bekleding, b. 212 cm.

Verkocht voor € 360