Met gestileerd decor van palmetten en cannelures, Van Kempen, Voorschoten, verschillende jaarletters, ca. 1915 bestaande uit: 6 grote en 6 kleine couverts, 16 delen groot dienbestek, 9 delen klein dienbestek, 12 taartvorkjes en 6 ijslepels, 2 theelepels, 3 moccalepels, gewicht 3511 gram.
Verkocht voor € 700
met gestileerd art deco puntfilet, Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1925.
Verkocht voor € 30
Met accoladefilet, Van Kempen, Voorschoten.
Verkocht voor € 40
Hollands glad, Keltum.
Verkocht voor € 40
14 krt., l. 66 cm en gewicht 21.5 gram.
Verkocht voor € 320
Hollands glad, Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1925, daarbij een bijbehorende extra vork, 894 gram.
Verkocht voor € 340
Bestaande uit 4 groentelepels, 2 dinerlepels en 3 dinervorken, w.o. Voet en Helweg, Holland, einde 19e/vroege 20e eeuw, 713 gram.
Verkocht voor € 150
Bestaande uit 16 hors d'oeuvrevorken en 14 -lepels, 5 dinerlepels en 2 -vorken, Van Kempen, Voorschoten, einde 19e/vroege 20e eeuw, 1800 gram (tanden afgesleten, deels met monogram).
Verkocht voor € 420
Een sauslepel, 1926, een groentelepel, 1919 en een 2-delig kindercouvert, 1925, alle vervaardigd door van Kempen.
Verkocht voor € 100
Bestaande uit 2 sauslepels met rondfilet, een diner- en een hors d'oeuvrecouvert met puntfilet, deels opengewerkte vork bekroond door driemaster, servetring, botermesje, suikerlepel, 2 diverse lepeltjes en 2 diverse vorken, 487 gram.
Verkocht voor € 110
2e gehalte zilveren brandewijnkom, gedreven lobben en handvatten in de vorm van gestileerde draken, Fa. P.; Heerens & Zoon, Schoonhoven 1975, l. 19 cm.
Verkocht voor € 162
Deksel met gedreven decor van de Nachtwacht, zijkanten met gedreven floraal decor, houten binnenbak en het geheel rustend op 4 pootjes, Holland, h. 6 x b. 20 x d. 14 cm.
Verkocht voor € 25
bestaande uit 3 in elkaar grijpende losse ringen, de middelste met briljantjes in bloemvorm gezet, maat 18.
Verkocht voor € 200
deels gematteerd, midden 20e eeuw, l. 2.5 cm.
Verkocht voor € 80
18 krt., bezet met een emerald geslepen rode steen en vele zirkonia's, maat 16.5.
Verkocht voor € 260
bezet met briljantjes van ca. 0,03 crt., maat 16 en maat 18.
Verkocht voor € 100
Zes 3-delige diner en hors d'oeuvre couverts en 5 delen dienbestek, daarbij één niet bijbehorende groentelepel.
Verkocht voor € 40
met gecontourneerde randen met volutendecor, Duitsland, 25.5 x 35 cm, 788 gram.
Verkocht voor € 150
in de vorm van gecanneleerde zuilen afgezet met parelrand, Sheffield, 1928 (1 bobeche verbogen).
Verkocht voor € 100
de handvatten gevat in ramskoppen, Van Kempen, Voorschoten, 1926, l. 26 cm, 339 gram.
Verkocht voor € 220
afgezet met parelrand, Van Kempen, Voorschoten, 1929, l. 18 cm.
Verkocht voor € 60
met gecontourneerde rand met palmetten, Holland, ca. 1900, l. 18.5 cm.
Verkocht voor € 50
met gecontourneerde filetrand, A. Presburg, Haarlem, 45 x 35 cm, gewicht 1009 gram.
Verkocht voor € 260
1e gehalte, met vermoedelijk niet origineel hengsel, l. 31 cm.
Verkocht voor € 260
Indonesië, midden 20e eeuw, in cassette.
Verkocht voor € 30