Goud, zilver, juwelen & horloges

Zondag 23 september 12 uur

Lotnummer 2500

Een uitgebreid zilveren dinerbestek

Met gestileerd decor van palmetten en cannelures, Van Kempen, Voorschoten, verschillende jaarletters, ca. 1915 bestaande uit: 6 grote en 6 kleine couverts, 16 delen groot dienbestek, 9 delen klein dienbestek, 12 taartvorkjes en 6 ijslepels, 2 theelepels, 3 moccalepels, gewicht 3511 gram.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 2501

Een serie van 7 zilveren theelepels en bijbehorende jamlepel

met gestileerd art deco puntfilet, Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1925.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2502

Een serie van 12 zilveren Louis XVI-stijl theelepels

Met accoladefilet, Van Kempen, Voorschoten.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2503

Een serie van 6 verzilverde bouillonlepels

Hollands glad, Keltum.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2504

Een kavel verzilverd

Bestaande uit diverse series messen met puntfilet, 2 Haags lofje groentelepels en 3 dito sauslepels, kinderbeker, 3 vingerdoekringen, 1 servetring en diverse bestekdelen, w.o. Christofle.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2505

Een 10-persoons zilveren visbestek

Hollands glad, Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1925, daarbij een bijbehorende extra vork, 894 gram.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 2506

Een kavel Hollands glad bestekdelen

Bestaande uit 4 groentelepels, 2 dinerlepels en 3 dinervorken, w.o. Voet en Helweg, Holland, einde 19e/vroege 20e eeuw, 713 gram.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2507

Een kavel Haags lofje bestekdelen

Bestaande uit 16 hors d'oeuvrevorken en 14 -lepels, 5 dinerlepels en 2 -vorken, Van Kempen, Voorschoten, einde 19e/vroege 20e eeuw, 1800 gram (tanden afgesleten, deels met monogram).

Verkocht voor € 420

Lotnummer 2508

Vier zilveren Haags lofje bestekdelen

Een sauslepel, 1926, een groentelepel, 1919 en een 2-delig kindercouvert, 1925, alle vervaardigd door van Kempen.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2509

Een kavel diverse zilveren bestekdelen

Bestaande uit 2 sauslepels met rondfilet, een diner- en een hors d'oeuvrecouvert met puntfilet, deels opengewerkte vork bekroond door driemaster, servetring, botermesje, suikerlepel, 2 diverse lepeltjes en 2 diverse vorken, 487 gram.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2510

Zilveren brandewijnkom

2e gehalte zilveren brandewijnkom, gedreven lobben en handvatten in de vorm van gestileerde draken, Fa. P.; Heerens & Zoon, Schoonhoven 1975, l. 19 cm.

Verkocht voor € 162

Lotnummer 2511

Een verzilverde sigarenkist

Deksel met gedreven decor van de Nachtwacht, zijkanten met gedreven floraal decor, houten binnenbak en het geheel rustend op 4 pootjes, Holland, h. 6 x b. 20 x d. 14 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2512

Een Bertolucci Serena dameshorloge

genummerd 313-1268, met 4 verwisselbare bandjes, inclusief originele cassette en garantiebewijs.

Te koop voor € 350

Lotnummer 2513

Een 3-delige 14 krt. gouden ring met briljanten

bestaande uit 3 in elkaar grijpende losse ringen, de middelste met briljantjes in bloemvorm gezet, maat 18.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2514

Een 18 krt. gouden Tiffany&co "Atlas" ring

met dubbele rand en Romeinse cijfers, gedateerd 1995, maat 16,75.

Te koop voor € 500

Lotnummer 2515

Een 14 krt. gouden design hanger bezet met jade

deels gematteerd, midden 20e eeuw, l. 2.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2516

Een art deco stijl gouden ring

18 krt., bezet met een emerald geslepen rode steen en vele zirkonia's, maat 16.5.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2517

Een gouden ring bezet met een ovale robijnkleurige cabochon

18 krt., waaromheen briljantjes, maat 16.75.

Te koop voor € 200

Lotnummer 2518

En 14 krt. witgouden design ring met een briljant geslepen rode steen

vermoedelijk granaat, maat 15.75.

Te koop voor € 150

Lotnummer 2519

Een gouden "Love Always" ring

18 krt., met decor van 2 gestileerde slangen met amethisten ogen, maat 20.

Te koop voor € 225