Kavels per pagina:

Een blanc de Chine beeld van een krijger, China

Hoogte: 65 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2065

Een Japans bronzen vaas

met reliëfdecor van een draak, vroege 20e eeuw, h. 40 cm (hoofd draak ontbreekt, scheurtje in voet).

Te koop voor € 40

Lotnummer 2083

Een machete in leren schede

vermoedelijk Noord-Afrika, l. 55 cm (schede met defecten).

Te koop voor € 20

Lotnummer 2115

Een polychroom porseleinen beeld van een zittend figuurtje, China

Inkeping in het hoofd (voor wierookstokje?), h. 9.5 cm (voet gelijmd).

Te koop voor € 20

Lotnummer 2120

Een polychroom porseleinen vaas, China, 20e eeuw

Decor van vlinders, perziken en lotusbloem, h. 23 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2142

Een Ottomaanse lepel, 19e eeuw

schildpad met been, steel voorzien van versierd koper met koraal, l. 23.5 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 2175

Een houten beeld van een krijger met speer, China ca. 1900

Kleine restauraties, stok speer later bijgemaakt, h. 44 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 2178

Een blanc de Chine beeld van een Guanyin , China

Staand op lotustroon, h. 49 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 2180

Een blanc de Chine beeld van Boeddha op Lotustroon, China

Hoogte: 45 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2207

Vier Famille verte porseleinen borden

China, Kangxi, ø 21.5 cm (1 bord gelijmd en krammen, alle met frittings).

Te koop voor € 100

Lotnummer 2212

Zes bronzen bellen, Zuidoost-Azië, 19e eeuw

Gestileerd floraal reliëfdecor, h. 5 - 13 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2214

Zestien jade objecten, China

W.o. diverse hangers, gesp en stempel, h. 9 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer volgt

Een houten sculptuurtje van een staand figuur

h. 14.5 cm, (linkeroor heeft chipje).

Te koop voor € 50

Lotnummer volgt

Een bronzen rammelaar

Vier belletjes, vier pootjes en bekroond door een pauw, India, h. 14.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer volgt

Een bronzen beeldje van een godin

Vermoedelijk Java, 19e eeuw, h. 12 cm (stukje brons gebroken, wel aanwezig).

Te koop voor € 60

Lotnummer volgt

Een bronzen Tara en een lapis sculptuur van Budai

Nepal/Tibet en China, h. 7.8 en 5.3 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer volgt

Een rood zijden doek, China

Geborduurd decor van spelende zotjes in tuin, 200 x 150 cm.

Te koop voor € 30

Kavels per pagina: