met benzinemotor, Jamara, OPS 18-8 Evasion, l. 168 cm en spanwijdte: 268 cm, met Graupner MC-16/20 controller (neuskap ontbreekt, defectjes).
Te koop voor € 400
Een polychroom houten sculptuur, r.o. gesigneerd en gedateerd 2002, h. 35 x b. 29.5 x d. 11 cm.
Te koop voor € 500
in deels gezwart houten lijsten, een ovaal model, 61 x 52 cm, en een hexagonaal model, ø 44 cm, 19e/20e eeuw.
Te koop voor € 35
R.o. gesigneerd en gedateerd '72, plaquette, 39 x 29 cm.
Te koop voor € 300
Een papier-maché en gipsen pop, hoofdje met slaapogen aan achterzijde gemerkt, A.M. 2966 13/15, Duitsland midden 20e eeuw, l. 74 cm (veel craquelé en slijtage).
Te koop voor € 40
met ovale ruitjes, h. 82 cm, (1 ruitje vervangen en 1 missend).
Te koop voor € 35
Reliëfdecor van twee medaillons met engelen en fries met rozetten, Holland, vermoedelijk 19e eeuw naar 17e eeuws voorbeeld, h. 18.5, ø 19 cm.
Te koop voor € 40
Met aneroïde barometer en thermometer, Frankrijk, ca. 1900, l. 76 cm.
Te koop voor € 40
antiek tin, 2 poppetjes uit de Poupées aux Monde collection en een porseleinen beeldje van een fluitist (zonder fluit).
Te koop voor € 20
een 3-lichts en een 4-lichts exemplaar, h. 35 en 37 cm (enkele pegels ontbreken).
Te koop voor € 40
met puntige, deels gesatineerd glazen kapjes, Louis XVI stijl, ø 45 en h. 90 cm.
Te koop voor € 65
op balustervormige poot uitlopend in 3-spant, h. 70 en ø 83 cm.
Te koop voor € 35
met 3-laads 2-deurs glazen opstand, op 2-deurs 2-laads onderstel, voorzien van porseleinen knoppen, vroege 20e eeuw, h. 205 x b. 101 x d. 50 cm.
Te koop voor € 80
afgezet met parelrand, ca. 1930, ø 41 cm.
Te koop voor € 20
Collie, Knopf im Ohr, Duitsland, midden 20e eeuw, l. 55 cm.
Te koop voor € 60
19e eeuw, binnenmaten: 26 x 18 cm, buitenmaten: 52 x 44 cm.
Te koop voor € 50
Brons, gesigneerd en genummerd 4/40, 1987, schaalmodel op 1/5 van de grootte van het beeld in het Ouwehands Dierenpark, l. 22 cm.
Te koop voor € 400
Groen gepatineerd bronzen beeld op voetstuk, gemonogrammeerd en gedateerd 2012, h. 25.5 cm.
Te koop voor € 1500
met messing beslag, midden 20e eeuw, h. 95 x b. 112 x d. 48 cm.
Te koop voor € 65
met gebrandschilderd floraal decor, ca. 1900, (barstje in kap).
Te koop voor € 20
Vermoedelijk ontworpen door Ilmaari Tapiovaara en uitgevoerd door Edsby Verken voor Pastoe, jaren '60.
Te koop voor € 35
Gemarmerd en amberkleurig glas, vier ruitjes met gelithografeerd decor van figuren in 18e eeuwse trant, 1-lichts, hoogte exclusief ketting: 29 cm.
Te koop voor € 35
Zittende Marokkaanse man met signaalhoorn op voetstuk met mand en boomstronk, h. 14.5 (scheur in voetstuk) en vrouw met waterkruik op wit marmeren voetstuk, verso gemerkt Mod. Dep. A. Sanges, h. 36.5 cm.
Te koop voor € 50
Gemerkt met gekroonde N, Napels of Dresden, h. 36 cm.
Te koop voor € 40