Meubels, curiositeiten en varia deel 1 (nrs. 500 - 980)

Woensdag 3 juli, 18.30 uur

Een radiografisch bestuurbaar vliegtuig

met benzinemotor, Jamara, OPS 18-8 Evasion, l. 168 cm en spanwijdte: 268 cm, met Graupner MC-16/20 controller (neuskap ontbreekt, defectjes).

Te koop voor € 400

Lotnummer 533

Corneille (1922-2010) - Memoire de Cuba

Een polychroom houten sculptuur, r.o. gesigneerd en gedateerd 2002, h. 35 x b. 29.5 x d. 11 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 602

Twee facetgeslepen spiegels

in deels gezwart houten lijsten, een ovaal model, 61 x 52 cm, en een hexagonaal model, ø 44 cm, 19e/20e eeuw.

Te koop voor € 35

Lotnummer 636

Corneille (1922-2010) - Vogel

R.o. gesigneerd en gedateerd '72, plaquette, 39 x 29 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 671

Armand Marseille meisjespop

Een papier-maché en gipsen pop, hoofdje met slaapogen aan achterzijde gemerkt, A.M. 2966 13/15, Duitsland midden 20e eeuw, l. 74 cm (veel craquelé en slijtage).

Te koop voor € 40

Lotnummer 677

Een goudkleurige rococo stijl hallantaarn

met ovale ruitjes, h. 82 cm, (1 ruitje vervangen en 1 missend).

Te koop voor € 35

Lotnummer 679

Een antieke bronzen bel

Reliëfdecor van twee medaillons met engelen en fries met rozetten, Holland, vermoedelijk 19e eeuw naar 17e eeuws voorbeeld, h. 18.5, ø 19 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 682

Een wandklok in eikenhouten kast

Met aneroïde barometer en thermometer, Frankrijk, ca. 1900, l. 76 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 683

Een kavel divers

antiek tin, 2 poppetjes uit de Poupées aux Monde collection en een porseleinen beeldje van een fluitist (zonder fluit).

Te koop voor € 20

Lotnummer 688

Twee geëlektrificeerde girandoles

een 3-lichts en een 4-lichts exemplaar, h. 35 en 37 cm (enkele pegels ontbreken).

Te koop voor € 40

Lotnummer 697

Een messing 5-lichts hanglamp

met puntige, deels gesatineerd glazen kapjes, Louis XVI stijl, ø 45 en h. 90 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 721

Een mahoniehouten ronde bijzettafel

op balustervormige poot uitlopend in 3-spant, h. 70 en ø 83 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 731

Een grenenhouten keukenkast

met 3-laads 2-deurs glazen opstand, op 2-deurs 2-laads onderstel, voorzien van porseleinen knoppen, vroege 20e eeuw, h. 205 x b. 101 x d. 50 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 734

Een pubklok in octagonale eikenhouten kast

afgezet met parelrand, ca. 1930, ø 41 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 784

Een liggende Steiff herdershond

Collie, Knopf im Ohr, Duitsland, midden 20e eeuw, l. 55 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 789

Een vergulde houten en gipsen lijst

19e eeuw, binnenmaten: 26 x 18 cm, buitenmaten: 52 x 44 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 804

Peter Petersen (1947) - Beer

Brons, h. 12.5 cm.

Te koop voor € 450

Lotnummer 809

Nelli Verdonk (1934) - Liggende beer

Brons, gesigneerd en genummerd 4/40, 1987, schaalmodel op 1/5 van de grootte van het beeld in het Ouwehands Dierenpark, l. 22 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 814

Jean en Marianne Bremers (1935 en 1943) - Consternation

Groen gepatineerd bronzen beeld op voetstuk, gemonogrammeerd en gedateerd 2012, h. 25.5 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 833

Een 4 -laads teakhouten commode

met messing beslag, midden 20e eeuw, h. 95 x b. 112 x d. 48 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 844

Een schippertjes olielamp

met gebrandschilderd floraal decor, ca. 1900, (barstje in kap).

Te koop voor € 20

Lotnummer 883

Een vintage design spijlenstoel

Vermoedelijk ontworpen door Ilmaari Tapiovaara en uitgevoerd door Edsby Verken voor Pastoe, jaren '60.

Te koop voor € 35

Lotnummer 916

Een glas-in-lood hallantaarn

Gemarmerd en amberkleurig glas, vier ruitjes met gelithografeerd decor van figuren in 18e eeuwse trant, 1-lichts, hoogte exclusief ketting: 29 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer volgt

Een porseleinen beeld van een meisje met bloemenjurk

Gemerkt met gekroonde N, Napels of Dresden, h. 36 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer volgt

Een paar biscuit porseleinen beeldjes van man en vrouw op zinklegering voeten

H. 28 - 28.5 cm.

Te koop voor € 100