Kavels per pagina:

Een radiografisch bestuurbaar vliegtuig

met benzinemotor, Jamara, OPS 18-8 Evasion, l. 168 cm en spanwijdte: 268 cm, met Graupner MC-16/20 controller (neuskap ontbreekt, defectjes).

Te koop voor € 400

Lotnummer 533

Corneille (1922-2010) - Memoire de Cuba

Een polychroom houten sculptuur, r.o. gesigneerd en gedateerd 2002, h. 35 x b. 29.5 x d. 11 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 602

Twee facetgeslepen spiegels

in deels gezwart houten lijsten, een ovaal model, 61 x 52 cm, en een hexagonaal model, ø 44 cm, 19e/20e eeuw.

Te koop voor € 35

Lotnummer 636

Corneille (1922-2010) - Vogel

R.o. gesigneerd en gedateerd '72, plaquette, 39 x 29 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 671

Armand Marseille meisjespop

Een papier-maché en gipsen pop, hoofdje met slaapogen aan achterzijde gemerkt, A.M. 2966 13/15, Duitsland midden 20e eeuw, l. 74 cm (veel craquelé en slijtage).

Te koop voor € 40

Lotnummer 677

Een goudkleurige rococo stijl hallantaarn

met ovale ruitjes, h. 82 cm, (1 ruitje vervangen en 1 missend).

Te koop voor € 35

Lotnummer 679

Een antieke bronzen bel

Reliëfdecor van twee medaillons met engelen en fries met rozetten, Holland, vermoedelijk 19e eeuw naar 17e eeuws voorbeeld, h. 18.5, ø 19 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 682

Een wandklok in eikenhouten kast

Met aneroïde barometer en thermometer, Frankrijk, ca. 1900, l. 76 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 683

Een kavel divers

antiek tin, 2 poppetjes uit de Poupées aux Monde collection en een porseleinen beeldje van een fluitist (zonder fluit).

Te koop voor € 20

Lotnummer 688

Twee geëlektrificeerde girandoles

een 3-lichts en een 4-lichts exemplaar, h. 35 en 37 cm (enkele pegels ontbreken).

Te koop voor € 40

Lotnummer 697

Een messing 5-lichts hanglamp

met puntige, deels gesatineerd glazen kapjes, Louis XVI stijl, ø 45 en h. 90 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 721

Een mahoniehouten ronde bijzettafel

op balustervormige poot uitlopend in 3-spant, h. 70 en ø 83 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 731

Een grenenhouten keukenkast

met 3-laads 2-deurs glazen opstand, op 2-deurs 2-laads onderstel, voorzien van porseleinen knoppen, vroege 20e eeuw, h. 205 x b. 101 x d. 50 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 734

Een pubklok in octagonale eikenhouten kast

afgezet met parelrand, ca. 1930, ø 41 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 784

Een liggende Steiff herdershond

Collie, Knopf im Ohr, Duitsland, midden 20e eeuw, l. 55 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 789

Een vergulde houten en gipsen lijst

19e eeuw, binnenmaten: 26 x 18 cm, buitenmaten: 52 x 44 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 804

Peter Petersen (1947) - Beer

Brons, h. 12.5 cm.

Te koop voor € 450

Lotnummer 809

Nelli Verdonk (1934) - Liggende beer

Brons, gesigneerd en genummerd 4/40, 1987, schaalmodel op 1/5 van de grootte van het beeld in het Ouwehands Dierenpark, l. 22 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 814

Jean en Marianne Bremers (1935 en 1943) - Consternation

Groen gepatineerd bronzen beeld op voetstuk, gemonogrammeerd en gedateerd 2012, h. 25.5 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 833

Een 4 -laads teakhouten commode

met messing beslag, midden 20e eeuw, h. 95 x b. 112 x d. 48 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 844

Een schippertjes olielamp

met gebrandschilderd floraal decor, ca. 1900, (barstje in kap).

Te koop voor € 20

Lotnummer 883

Een vintage design spijlenstoel

Vermoedelijk ontworpen door Ilmaari Tapiovaara en uitgevoerd door Edsby Verken voor Pastoe, jaren '60.

Te koop voor € 35

Lotnummer 916

Een glas-in-lood hallantaarn

Gemarmerd en amberkleurig glas, vier ruitjes met gelithografeerd decor van figuren in 18e eeuwse trant, 1-lichts, hoogte exclusief ketting: 29 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer volgt

Twee diverse goudkleurige zinklegering beelden

Zittende Marokkaanse man met signaalhoorn op voetstuk met mand en boomstronk, h. 14.5 (scheur in voetstuk) en vrouw met waterkruik op wit marmeren voetstuk, verso gemerkt Mod. Dep. A. Sanges, h. 36.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer volgt

Een porseleinen beeld van een meisje met bloemenjurk

Gemerkt met gekroonde N, Napels of Dresden, h. 36 cm.

Te koop voor € 40

Kavels per pagina: