Meubels, curiositeiten en varia deel 1

Woensdag 19 september 18.30 uur

Lotnummer 500

Een ingesnoerd schildpad theedoosje met ivoren monturen

Met zilveren slotplaatje, met 2 vakken met binnendeksels, rustend op bolpootjes, midden 19e eeuw, h. 11 x b. 16.8 x d. 10 cm (1 paneeltje wijkt en barstjes).

Richtprijs € 80 - 120

Een schoorsteenpendule geflankeerd door twee bokalen

Zwartmarmer met verguld floraal gravédecor, uurwerk met verguld bronzen wijzerplaat en gemerkt A. D. Terwée, Leeuwarden, ca. 1880, h. 26 - 44 cm.

Richtprijs € 200 - 400

Lotnummer 502

Een schildpad lepeldoosje

met convex gebogen deksel, rustend op ivoren bolpootjes, Den Haag, 2e helft 19e eeuw, h. 4.6 x l. 10.5 x 6.5 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 503

Een plateel aspergestel decor "Juliëtte"

bestaande uit schaal en boterkannetje, Plateelfabriek Zuid-Holland, ca. 1900, l. 39.5 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Een radiografisch bestuurbaar vliegtuig

met benzinemotor, Jamara, OPS 18-8 Evasion, l. 168 cm en spanwijdte: 268 cm, met Graupner MC-16/20 controller (neuskap ontbreekt, defectjes).

Richtprijs € 400 - 600

Een 3-lichts art deco-stijl plafonnière met gestileerde valkenkoppen

met gesatineerd glazen kapjes, h. 28 cm (1 extra kapje).

Richtprijs € 60 - 90

Een spiegel met in vruchtenhouten lijst

Met decor van het Offer van Abraham en neogotische motieven, Italië, 19e eeuw, 87 x 56 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 508

Twee kanonglazen

Holland, 18e eeuw, h. 10.4 en 11.8 cm (1 met restauratie aan voet).

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 509

Een groenglazen zaadfles

Holland, 18e eeuw, h. 21 cm (barst in buik).

Richtprijs € 50 - 80

Een porseleinen tête à tête

met decor van figuren in landschap, afgezet met vergulde biezen, Richard Ginori, Italië, 20e eeuw.

Richtprijs € 40 - 60

Een eikenhouten 7-laads chiffonière

geflankeerd door gecanneleerde zijstijlen, met origineel latoenkoperen beslag, Holland, ca. 1780, h. 148 x b. 106 x d. 53 cm.

Richtprijs € 300 - 500

Lotnummer 513

Zes iepenhouten korenaarstoelen

waaronder 1 armstoel, alle met gestreepte bekleding, Holland ca. 1800.

Richtprijs € 200 - 400

Lotnummer 514

Een trumeau, Holland ca. 1870

Mahoniehout, met lade en spiegelwand, voorpoten in de vorm van S-voluten, h. 79 x b. 93 x d. 52 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Een blikken stoommachine, Wilesco

Voorzien van enkele aan te sluiten machines, w.o. worstenmolen (Fleischman), slijper, gekleurde draaischijf, waterput, boormachine etc., h. 26.5 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Een blauwgeschilderde mangelbak

Holland, 19e eeuw, 68 x 39 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 520

Een 1-persoons slaapbank Martin Visser

met grijze hopsack bekleding, model BR 12, Spectrum (vlekjes in bekleding).

Richtprijs € 400 - 600

Lotnummer 521

Een kavel Herend porselein

Twee diverse schalen met handvatten en een paar schoteltjes, alle voorzien van Apponyi decor, Hongarije, ø 16.5 - 32.5 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 522

Een leren koffer

Victor Luggage, Engeland, jaren '30, h. 41 x b. 61 x d. 20 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 523

Een vintage Deens boekenkastje

Zwart en blauw metaal, 4 planken, gestempeld 'Made in Denmark', jaren '60 - '70, h. 82 x b. 78 x d. 30 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 524

Een opklapbare Gerlinol serveerwagen

Twee formica bladen rustend op verchroomd metalen onderstel met zwenkwielen, Gerlinol, Dinett, Duitsland, 1955-1960, h. 76 x b. 68 x d. 42 cm.

Richtprijs € 40 - 60