Kavels per pagina:

Elise Boers, Hollandse school

r.o. gesigneerd en gedateerd 1870, olieverf op doek, Zwitsers landschap, 27 x 39 cm.

Te koop voor € 65

Matthieu Wiegman (1886-1971) - Hemelvaart

R.o. gesigneerd, gemengde techniek, 32 x 24.5 cm.

Te koop voor € 150

Nicolaes Visscher II (1649-1702) - Hiberniae Regnum

Een handgekleurde topografische kaart m.b.t. Ierland, geflankeerd door de legendae, ca. 1690, afkomstig uit de Atlas Van der Hagen, 56 x 47 cm (incl. legenda: 74 x 56 cm).

Te koop voor € 160

German Grobe (1857-1938) - Schepen bij de uitwatering te Katwijk

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm.

Te koop voor € 750

Lotnummer 46

Borgert Carolus van Ettinger (1916-1991) - Het Gerecht met de Pieterskerk te Leiden

r.o. gesigneerd en gedateerd juni 1953, olieverf op board, 60 x 80 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 54

Constant David Ludovic Artz (1870-1951) - Eenden aan de waterkant

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 30 x 40 cm.

Te koop voor € 2000

Lotnummer 65

Jan Korthals (1916-1972) - Havengezicht

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 30 x 40 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 66

Kees van Dongen (1877-1968) - Deauville, La Plage

Pochoir, r.o. genummerd HC XXVI, 26 x 34 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 70

Nijland - Winters landschap met schaatsers

r.o. gesigneerd, mogelijk Johan Christiaan Nijland (1888-1974), olieverf op doek, 50 x 60 cm (l.o. beschadiging doek).

Te koop voor € 1100

Lotnummer 72

Pieter Adrianus "Piet" Bouter (1887-1968) - Herder met schapen bij kooi

r.o. gesigneerd, olieverf op doek, 41 x 61 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 74

Hendrik Andries "Henk" Munnik (1912-1997) - Stilleven met scheepsattributen

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 55 x 75 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 78

Carl August Streefkerk (1884-1968) - Timmerman

L.o. gesigneerd en gedateerd 1947, olieverf op doek, 50 x 40 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 79

Henk Gorter (1908-1974) - Abstracte compositie

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 80 x 65 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 82

Sierk Schröder (1903-2002) - Studie van liggend naakt

R.o. gesigneerd en '92, gemengde techniek, 21 x 30 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 84

Corneille (1922-2010) - Compositie met vrouw en vogel

R.o. gesigneerd en gedateerd '93, zeefdruk 163/200, 43 x 33 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 88

Vlaamse school - De Heilige Triniteit omgeven door engelen

Vroege 17e eeuw, olieverf op koper, 21 x 26 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 115

Duitse school 19e eeuw - Monnik in landschap

A.S. Nagels r.o. gesigneerd en gedateerd 1847, aquarel, 19 x 13.5 cm (vochtplekje).

Te koop voor € 80

Lotnummer 129

Johann 'Mari' Henri ten Kate (1831-1910) - Appeltjes stelen

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 54 x 79 cm.

Te koop voor € 11000

Lotnummer 144

Onduidelijk gesigneerd - Boten aan stadskade

L.o. gesigneerd, aquarel, 24 x 34 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 153

Johannes Hilverdink (1813-1902) - Schepen aan de kust

L.o. gesigneerd en gedateerd 1842, olieverf op doek, 41 x 51 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 162

Marjan Nagtegaal (1950) - Het straatje

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 18 x 12 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 163

Joost Swarte (1947) - De spiegel

r.o. gesigneerd en l.o. voorzien van opdracht, zeefdruk, Carto, Brussel, 1983, 56 x 42 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 169

Jimoh Buraimoh (1943) - Oshun Festival

R.o. gesigneerd en gedateerd 1980, kleurenets E.A. 6/40, 59 x 43 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 170

Fedor van Kregten (1871-1937), Hollands landschap met grazende koeien

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 67 x 88 cm.

Te koop voor € 1300

Lotnummer 180

Wladislaw Kozlowski (1921-1987) - Wykopki (De aardappeloogst)

R.o. gesigneerd en gedateerd '79, gemengde techniek op papier, 29.5 x 42 cm (ingebracht door de kleinzoon van de schilder).

Te koop voor € 100

Kavels per pagina: