r.o. gesigneerd en gedateerd 1870, olieverf op doek, Zwitsers landschap, 27 x 39 cm.
Te koop voor € 65
R.o. gesigneerd, gemengde techniek, 32 x 24.5 cm.
Te koop voor € 150
Een handgekleurde topografische kaart m.b.t. Ierland, geflankeerd door de legendae, ca. 1690, afkomstig uit de Atlas Van der Hagen, 56 x 47 cm (incl. legenda: 74 x 56 cm).
Te koop voor € 160
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Te koop voor € 750
r.o. gesigneerd en gedateerd juni 1953, olieverf op board, 60 x 80 cm.
Te koop voor € 160
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 30 x 40 cm.
Te koop voor € 2000
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Te koop voor € 300
Pochoir, r.o. genummerd HC XXVI, 26 x 34 cm.
Te koop voor € 350
r.o. gesigneerd, mogelijk Johan Christiaan Nijland (1888-1974), olieverf op doek, 50 x 60 cm (l.o. beschadiging doek).
Te koop voor € 1100
r.o. gesigneerd, olieverf op doek, 41 x 61 cm.
Te koop voor € 100
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 55 x 75 cm.
Te koop voor € 150
L.o. gesigneerd en gedateerd 1947, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Te koop voor € 250
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 80 x 65 cm.
Te koop voor € 200
R.o. gesigneerd en '92, gemengde techniek, 21 x 30 cm.
Te koop voor € 250
R.o. gesigneerd en gedateerd '93, zeefdruk 163/200, 43 x 33 cm.
Te koop voor € 150
Vroege 17e eeuw, olieverf op koper, 21 x 26 cm.
Te koop voor € 1000
A.S. Nagels r.o. gesigneerd en gedateerd 1847, aquarel, 19 x 13.5 cm (vochtplekje).
Te koop voor € 80
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 54 x 79 cm.
Te koop voor € 11000
L.o. gesigneerd, aquarel, 24 x 34 cm.
Te koop voor € 240
L.o. gesigneerd en gedateerd 1842, olieverf op doek, 41 x 51 cm.
Te koop voor € 1500
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 18 x 12 cm.
Te koop voor € 80
r.o. gesigneerd en l.o. voorzien van opdracht, zeefdruk, Carto, Brussel, 1983, 56 x 42 cm.
Te koop voor € 100
R.o. gesigneerd en gedateerd 1980, kleurenets E.A. 6/40, 59 x 43 cm.
Te koop voor € 80
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 67 x 88 cm.
Te koop voor € 1300
R.o. gesigneerd en gedateerd '79, gemengde techniek op papier, 29.5 x 42 cm (ingebracht door de kleinzoon van de schilder).
Te koop voor € 100