Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1 - 432)

Dinsdag 2 juli, 18.30 uur.

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Boerderijtjes bij bomen

l.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 14 x 23.5 cm.

Verkocht voor € 160

Frans Helfferich (1871-1941) - Hollands stadstraatje

L.o. gesigneerd, 26 x 21 cm.

Verkocht voor € 150

Chinese school - Parijse jongedames bij bloemverkoopster

R.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op board, 30 x 40 cm.

Verkocht voor € 260

Hendrik Johannes Haverman (1857-1928) - Gezicht op Zoutelande

r.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 15.5 x 25 cm.

Verkocht voor € 1100

Hendrik Johannes Haverman (1857-1928) - Noord-Afrikaans binnenplaatsje met ezel en koe

l.o. gesigneerd en gedateerd '90, olieverf op board, 14 x 25 cm.

Verkocht voor € 900

Bernard van Vlijmen (1895-1977) - Ski pret

R.o. gesigneerd en gedateerd 1928, aquarel, 46 x 33 cm.

Verkocht voor € 750

Hendricus Jansen (1867-1921) - Visser in bootje langs de kant

L.o. Henricus gesigneerd, marouflé, 9 x 54 cm.

Verkocht voor € 700

Paul Arntzenius (1883-1965) - Riviergezicht

R.o. gesigneerd, olieverf op doek 36.5 x 51 cm (gaatje r.b.).

Verkocht voor € 64

Broer de Boer (1877-1953) - Gezicht op Grou

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 30 x 40 cm.

Verkocht voor € 400

Piet in 't Hout (1879-1965) - Twee hanen

Verkocht voor € 65

Een miniatuurportret op ivoor van een meisje met duif

Met pijpenkrullen en blauwfluwelen jurk, vermoedelijk Holland, vroege 19e eeuw, ø 7.5 cm.

Verkocht voor € 290

Arie Smit (1916-2016) - Huis op Bali

R.o. gesigneerd, aquarel, 14 x 31 cm.

Verkocht voor € 1100

Hollandse school - Intocht van Koningin Wilhelmina

Met Koningin Moeder Emma in 1898, te 's Gravenhage, bij de ingang van Oude Scheveningse weg bij het Tolhuis, olieverf op paneel, 21 x 24.5 cm.

Verkocht voor € 150

Johan Rudolf Bonnet (1895-1978) - "Quido"

R.o. gesigneerd en gedateerd "Siracusa 1965," roodkrijt tekening opgehoogd met wit, 45 x 34 cm.

Verkocht voor € 440

Hollandse school 17 eeuw - De ontmoeting

olieverf op doek, niet gesigneerd, historische ontmoeting tussen Oosterse figuren en Hollander bij ruïne, 33.5 x 43 cm.

Verkocht voor € 400

Franz Richard Unterberger (1838-1902) - Vissers in de baai van Palermo

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 38 x 60 cm

Verkocht voor € 6600

Arend Bakker (1806-1843) - Familie op bordes

Historiserende voorstelling, r.o. gesigneerd en gedateerd 1842, olieverf op paneel, 26 x 32 cm.

Verkocht voor € 400

Gerard Hordijk (1899-1958) - "Hollow tree"

R.o. gedateerd, olieverf op doek, gezicht op de Zuid-Franse kust, 54 x 67 cm (kleine beschadigingen aan doek).

Verkocht voor € 3000

Omgeving Egbert van Heemskerck II (1676-1744) - Herbergscène met pijprokers

olieverf op doek, 102 x 127 cm.

Verkocht voor € 1000

T. Jonhston gesigneerd - Stilleven met witte bloemen in Chinese pot

R.o. gesigneerd en gedateerd 1883, marouflé, olieverf op 131 x 36 cm.

Verkocht voor € 400

Jacobus Cornelis "Jan" Cossaar (1874-1966) - Middenportaal van de kathedraal van Reims

L.o. gesigneerd en gedateerd 1937, olieverf op doek, 96 x 50 cm.

Verkocht voor € 180

Harry van Mook (1888-1955) - Laan met overhangende takken

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 73 x 48 cm.

Verkocht voor € 200

Duitse school - Stilleven met sinaasappels

R.o. H.N. gemonogrammeerd en l.o. H. Noack geannoteerd, olieverf op paneel, 17 x 28 cm.

Verkocht voor € 40

Jan Toorop (1858-1928) - Kersttriptiek

Drie litho's, Engelenzang, Madonna en de Herders, Felix P. Abrahamson, Amsterdam, (3x) 28 x 16.5 cm.

Verkocht voor € 150

Karel Appel (1921-2006)

R.o. gesigneerd en gedateerd 1987, litho, 111.5 x 75 cm, in bijpassende lijst.

Verkocht voor € 300