Meubels, curiositeiten en varia deel 3

Vrijdag 21 september 18:30

Lotnummer 1500

Een 12-pas tegeltableau

Handbeschilderd aardewerk met afbeelding naar Cornelis Springer, bedrijvigheid in de Nieuwe Raamstraat te Haarlem, Porceleyne Fles, Delft, 1914, PB gemonogrammeerd, 61.5 x 46.3 cm.

Verkocht voor € 650

Lotnummer 1501

Twee hallantaarns, einde 19e eeuw

Beide 1-lichts en koper met groen glazen ruitjes, hoogtes exclusief kettingen: 38 en 44 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1502

Een pubklok, Engeland einde 19e eeuw

Vurenhout, ø 46.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1503

Elf poppen en een stoeltje

Tien meisjespoppen en een babypop met 3 hoofden, alle voorzien van porseleinen hoofden.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1504

Een Louis XV-stijl miniatuur kanon op affuit

Bronzen kanon, houten affuit, daarbij een karretje met kanonskogels.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1505

Een koperen beddenpan en kooltjespan, Holland 18/19e eeuw

Kooltjespan voorzien van eikenhouten steel, l. 105 en 110 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1506

Een smeedijzeren haardstel en 2 gietijzeren vuurbokken, Holland, 19e eeuw

Vuurbokken voorzien van vrouwenhoofden, h. 74 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1507

Een kostbaarhedenkastje, einde 19e eeuw

Mahoniehout met opengewerkte metalen deurtjes waarachter 4 vakken, onderlade, h. 35.5 x b. 32.5 x d. 20.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1508

Een aker, Holland 19e eeuw

Geelkoper met smeedijzeren hengsel, h. 30 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 1509

Een aker, Holland 19e eeuw

geelkoper met smeedijzeren hengsel, h. 32 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1510

Een kavel antiek koperwerk

Een aker, twee appelketels, twee hengselpotten.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1511

Vier diverse (antieke) melkbussen en een schenkkan, Holland

Rood- en geelkoper, h. 36 - 52 cm (één bus met flinke deuk).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1512

Een kavel divers (antiek) koperwerk

Kolenhelm, jardinière, pan, puddingvormen, enz.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1513

Een koperen bureaulamp, jaren '30

Helo Leuchten, Duitsland, h. 34 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1514

Twee weegschalen, Holland 19e eeuw

IJzeren onderstellen met koperen bakken, daarbij een gewichtenblok en enkele losse gewichten.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1515

Een oliekachel, Frankrijk einde 19e eeuw

In ijzeren behuizing, Flamme Bleue, h. 66 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1516

Een kavel deels antieke kleinoden

W.o. doosjes, zakmessen, religieuze objecten, edelmetaal.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1517

Een kavel (antieke) gebruiksvoorwerpen

Koper en tin, w.o. kraantjeskannen, hallantaarn, kannen.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1518

Een kavel diverse antieke gebruiksvoorwerpen

Een gekuipte bak, een krukje, een stoof, een steengoed en een aardewerk kan.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1519

Een kavel divers (antiek) aardewerk

Een 3-delig kaststel en 2 borden met decor de Flamand, een serie van 4 bordjes, decor Visch, Petrus Regout, een plaquette met afbeelding van de Tweede Kamer, 8 diverse blauwwit en mangaan tegels (defecten).

Verkocht voor € 45