Kavels per pagina:

Lotnummer 1051

Een commode, Willem III, Holland ca, 1880

Mahoniefineer op vurenhout, 4-laads, met deels zwart gepolitoerde randen en pootjes, voorzien van koperen beslag, h. 98 x b. 94 x d. 54 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1052

Een 5-lichts kroonluchter met florale motieven, Piet Blok, Utrecht

Wit en groen geschilderd smeedijzer, h. (ex ketting) 65 x cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 1053

Een kavel divers, w.o. antiek

W.o. een yixing theebusje, China, h. 12.5 cm, 5 verzilverde borrelglas houders met kreeftendecor, een Turks glazen vaasje, etc.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1054

Een kavel divers aardewerk, w.o. Sarreguemines en Gien

Bestaande uit een taartstel gedeelte met de kastelen van de Loire, Gien, een Chris van der Hoef vaasje - voetchip, een kop - chipje, en schotel, Obernai, Sarreguemines, een fruitschaal, Flora, een kinderbordje, Plazuid, en een melkbeker, Société Ceramique, h. 10.5 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1055

Een kavel retro kleinoden, vnl. midden 20e eeuw

W.o. een serie van 6 Martini glazen, een elektrische klok, Afo - geen snoer, een telraam en twee glazen dekselpotjes - minieme chipjes, h. 8.5 - 25 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1056

Een Spectrum stijl lectuurbak, Holland midden 20e eeuw

Teakhout en buismetaal, l. 46 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1057

Een theebusje, vermoedelijk Holland ca. 1800

Tin, met polychrome beschildering van dames en heren in interieur, heraldiek, etc. h. 12 cm - decor zeer sleets, geen dop aanwezig.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1058

Een louis XIV stijl halbank, einde 19e eeuw

Eikenhout met webbing rug en zitting en voorzien van rijkgestoken onderregel, h. 130 x b. 165 x d. 70 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1059

Een Louis XIV armstoel

Eikenhout met webbing rug en zitting en voorzien van rijkgestoken onderregel.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1060

Een Tiffany stijl schemerlamp

Bruin gepatineerd metalen voet, met pate de verre kap met decor van libelles, h. 66 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1061

Een wind-out tafel, naar Engels antiek model, 20e eeuw

Mahoniehout, rustend op paraplupoten, met 1 tussenblad, h. 75 cm, bladmaat 120 x 117 cm, uitschuifbaar tot 172 x 117 cm - onderbalk waarop lierstang bevestigd zit defect.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1062

Een serie van 6 eetkamerstoelen, Holland 2e helft 19e eeuw

Mahoniehout, met open medaillonrug, bovenregel en middenregel met decor van C-voluten, voorzien van gestreepte blauwgroen velours bekleding.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1063

Een verzameling theeserviesdelen, Wedgwood

Creamware, decor Edme, bestaande uit: 8 theekoppen en 7 -schotels, 9 koffiekoppen en 10 schotels, 6 taartbordjes en een roomkannetje.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1064

Een schoorsteenspiegel, in oude schilderijlijst

Goudkleurig houten lijst met palmet- en acanthusmotief in de hoeken, 139 x 79 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1066

Een 4-lichts Louis XVI-stijl zakkroon

Kristallen pegels, messingkleurig metalen montuur met decor van guirlandes en lauwerkransen, h. 107 x ø 38 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1067

Kristallen pegels, messingkleurig metalen montuur met decor van guirlandes en acanthusbladeren, h. 110 x ø 41 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 1068

Een paar tuinbeelden van klassieke dames

Witgeschilderd terracotta, h. 114 cm - defecten.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1069

Een 1-lichts plafonnière, midden 20e eeuw

Pijnappel-vormig, deels gesatineerd glazen kap met messing armatuur, h. 31 x ø 26 cm.

Verkocht voor € 75

Lotnummer 1070

Een space age wekker met alarm clock, Japan jaren '60

Deels verchroomd metaal en plastic, met groene wijzerplaat, Rhythm 2 jewels, Model 51141, h. 19 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1071

Een Friese bruids-staartklok, 19e eeuw

In eikenhouten kast, uurwerk met maanstand, wekker en dagaanduiding, bekroond door houten opzetstukken, l. 147 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1072

Een 113-delig Blue Danube servies, Japan 20e eeuw

Blauwwit porselein met zwiebelmuster-stijl decor, bestaande uit 12 dinerborden, 8 diepe borden, 15 hors-'oeuvre- of ontbijtborden, 15 taart- of dessertbordjes, 10 dessertschaaltjes, 17 kopjes en 19 schoteltjes, 1 kroes, 1 terrine met deksel, 2 dekschalen, 1 fruitschaal, 1 botervloot, 2 sauskommen, 2 kommen, 1 ovale schaal, 1 ronde schaal, 3 schaaltjes, 1 kommetje en 1 bakje.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1073

Een kaptafelspiegel, Engeland, tweede helft 19e eeuw

Spiegelglas in mahoniehouten liervormige standaard met 2-laads onderstel, h. 74 cm, b. 49 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1074

Een beeld van vrouwe Justitia

Brons, op zwartmarmeren voet, h. 51 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1075

Een theekistje, 19e eeuw

Coromandelfineer, met marquetterie in de vorm van rocailles, h. 10.5 x b. 11 x d. 11 cm - latere metalen binnebak.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1076

Een 1-lichts zakkroontje

Kristallen pegels en messingkleurige armatuur met decor van lauwerkrans en guirlandes, h. 80 x ø 26 cm.

Verkocht voor € 80

Kavels per pagina: