Kavels per pagina:

Lotnummer 1553

Een stomme knecht, tweede helft 19e eeuw

Mahoniehout, twee lades en uitklapbare zijbladen, h. 86 x b. 56 - 106 x d. 44 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1554

Een kist, Zuid-Europa, 18 eeuw

Notenhout met origineel smeedijzeren slot, h. 62 x b. 134 x d. 56 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1555

Een koloniale kist, 19e eeuw

Hout voorzien snijwerk, deels rood beschilderd en koperen beslag en nagels, h. 44 x b. 62 x d. 32.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1556

Een koloniale kist, 19e eeuw

Teakhout met koperen beslag, h. 39 x b. 65 x d. 36 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1557

Een antiek bruin groen beschilderd bankje

Hout, h. 53 cm, l. 136 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1558

Een barometer, Offterdinger, Duitsland ca. 1900

In deels zilverkleurig gepatineerde zinklegering omlijsting met decor van engeltjes en vrouwfiguren, h. 47 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1559

Een grammofoon, Mélodia, jaren '30

In eikenhouten kast, deur voor hoorn voorzien van spiegel, h. 103 x b. 45 x d. 48 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1560

Een theekastje, jaren '20

Hout, voorzien van messing beslag, uitklapbare voor- en zijruitjes, h. 75 x b. 66 x d. 45 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 1561

Een kist met gebogen deksel, 18 eeuw

Eikenhout, smeedijzeren hengsels en slotplaat, h. 72 x b. 124 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 121

Lotnummer 1562

Een salontafel met zes lades

Eikenhout, h. 49 cm, bladmaat: 141 x 67.5 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1563

Een 3-delig kaststel naar Delfts voorbeeld

Blauwwit aardewerk met floraal decor, max. h. 50 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1564

Twee spreukenborden en twee diverse schotels, Delft 18e eeuw

Aardewerk, ø 22.5 cm - 35 cm - 1 bord en 1 schotel gelijmd en andere schotel met grote haarlijn.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1565

Een armstoel, eerste helft 19e eeuw

Iepenhout met groen velours zitting.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1566

Een eetkamerstoel, 19e eeuw

Zwartgelakt hout met goudkleurig chinoiserie decor en groen velours zitting.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 1567

Een Mechels bureau-plat, einde 19e eeuw

Eikenhout, blad met drie lades rustend op twee blokken met deurtjes waarachter lades, h. 78 cm, bladmaat: 160 x 85 cm - vilten schrijfveld ontbreekt.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 1568

Een Falcon chair, jaren '70

Op donker gebeitst beuken onderstel, met leren gecapitonneerde kussens, ontwerp Sigurd Ressel voor Vatne Mobel, Noorwegen - kussens met defecten, w.o. ophanglus.

Verkocht voor € 135

Lotnummer 1569

Een ottoman, Göte Möbler Nässjö , jaren '70

Beukenhout, met gecapitonneerd leren kussen, h. 42 x b. 67 x d. 46 cm

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1570

Een rijkgestoken kapstok

Eikenhout, met decor van putti en arabesken, geflankeerd door mannen- en vrouwenkoppen als console, afgezet met knorrenrand, h. 40 x b. 140 x d. 20 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1571

Een 3-slags kamerscherm, jaren '30

Eikenhout, met groen-witte stoffen bekleding, h. 150 x 146 cm in totaal.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1572

Een droog- of rookkastje, ca. 1920

Deels eikenhout, voorzien van glazen ruitjes met gedrukt stermotief, h. 110 x b. 55 x d. 45 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1573

Een archiefkastje, ca. 1930

Eikenhout met jaloeziedeurtje en gezwarte accenten, h. 120 x b. 44 x d. 42 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1574

Een boeren keukentafel, 19e eeuw

Eikenhout, voorzien van frontlade en uittrekbaar blad, h. 72 x b. 180 x d. 83 cm. - bladpanelen deels los van elkaar.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 1575

Een pubclock naar antiek voorbeeld

In gezwart houten kast, adres W. Wilson & Co, Middleton, ø 39 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1576

Een (winkel-) vakjeskast, jaren '30

Beukenhout, voorzien van 24 genummerde vakjes, h. 180 x b. 78.5 x d. 30 cm - missende sloten, 1 ruitje mist.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 1577

Een Chesterfield bank, Salvale designs Engeland

Gecapitonneerd bruin leer, voor Myway l. 155 cm.

Verkocht voor € 270

Kavels per pagina: