Kavels per pagina:

Lotnummer 1528

Een antieke meisjes pop, Alice, Fabrique Francaise, Limoges, Frankrijk

Pop met biscuit porseleinen hoofd en papier-maché lichaam met gelede ledematen, l. 46 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 1529

Een antieke meisjes pop, Duitsland

Pop met biscuit porseleinen hoofd met slaapogen en papier-maché lichaam met gelede ledematen, in nek gemerkt: 109-12 DEP Germany, voorzien van standaard, h. 58 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1530

Een antieke baby pop, Armand Marseille, 341/2, Duitsland

Pop met biscuit porseleinen hoofd met slaapogen, porseleinen onderarmen en handen en soft body lijf en benen, l. 28 cm, in gevlochten rieten schommelwieg - handen met defecten.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1531

Een antieke meisjespop

Pop met biscuit porseleinen hoofd, composiet onderarmen en handen en soft body lijf en benen en voorzien van standaard, h. 28 cm, daarbij een houten bed en stoeltje.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1532

Een antieke meisjes pop, SFBJ, no. 236, Frankrijk

Pop met biscuit porseleinen hoofd met slaapogen en composiet lichaam met gelede ledematen, l. 45 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 1533

Een rijkgestoken coulissentafel

Mahoniehout, rustend op driespant met decor van van voluten en florale motieven, h. 77 en ø 121 cm - daarbij 3 niet houten, niet originele tussenbladen; samen uitschuifbaar tot 291 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 1534

Een kavel aardewerk, De Porceleyne Fles, Delft

Blauwwit aardewerk, bestaande uit: 2 sierbordjes, een herinneringsbordje, plaquette met een gezicht op Delft, kandelaar, 2 kannen, vaasje en een kop-en-schotel, h. 8 - 24 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1535

Een Batavus damesfiets

Model Champion, met 5 versnellingen en trommelremmen, h. frame 82 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1536

Een klepsecretaire naar antiek voorbeeld

Wortelnotenfineer voorzien van biesintarsia, op 5-laads ondergedeelte, interieur voorzien van vakjes en laatjes, h. 100 x b. 81 x d. 43 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1537

Mahoniefineer op eikenhout, op 3-laads onderstel rustend op klauwpoten, interieur voorzien van (geheime) vakjes, laatjes en keldertje, h. 100 x b. 105 x d. 53 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1538

Een tuinbeeld van een jongeling op C-voluut

Beton, op sokkel, naar 18e-eeuws voorbeeld, h. 115 cm totaal.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 1539

Een wandbord m.b.t. het 25 jarig huwelijk van Koningin Juliana en prins Bernhard, no. 75, Porceleyne Fles, Delft, 1962

Aardewerk, ø 36.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1540

Een antieke plaquette met schildering van een winters landschap, vermoedelijk Makkum

Blauwwit aardewerk, 34.5 x 30.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1541

Een kavel blauwwit aardewerk

Bestaande uit een paar bekervazen, Zenith, h. 22.5 cm, een balustervormige vaas, Regina, h. 32 cm, en een 3-pas tegeltableau met schildering naar Louis Apol, Plateelbakkerij Delft, 49 x 18 cm - defecten.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1542

Een klokkenmannetje

Beschilderd metaal, naar 18e-eeuws voorbeeld, h. 37 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1543

Een beeld van een vrouwentorso

Brons gepatineerd aardewerk, h. 39 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1544

Een kavel Fries aardewerk

Bestaande uit een kerfsnee vaasje, h. 10.8 cm, een Makkum kalebas vaasje, h. 18 cm, en twee diverse kommen met decor in de trant van Chinees Wanli porselein, h. 6 en 11.5 cm, ø 21.5 en 20.5 cm - lage kom met haarlijn.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1545

Een kavel divers keramiek

Bestaande uit een blauwwit porseleinen zwiebelmuster suikerpot, Meissen, h. 9 cm - roosje op deksel met minieme beschadigingen - twee aardewerk parfumflacons met zilveren monturen, h. 10.5 cm, en een porseleinen snuifflesje, l. 11 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1546

Een paar kapstokken met hertenpoten

h. 44.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1547

Een wandluster en een hanglamp

Zinklegering, beide 2-lichts, l. engel: 36 cm, h. wandluster: 28.5 cm - voet van engel beschadigd.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1548

Een 4-lichts sculptuurlamp

Koperkleurig metaal en bronskleurig kunsthars, bloemvormige gesatineerd glazen kappen met pegels, beeld van geblindeerde jongeling met toorts daarbij een geknield meisje, h. 75 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1549

Een kist, Zuid-Europa, 18e eeuw

Notenhout, front met snijwerk, origineel smeedijzeren beslag en sleeppoten, h. 57 x b. 84 x d. 49 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1550

Een antieke hocker

Gezwart hout met floraal snijwerk, h. 46 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1551

Een tafel met drie lades, Spanje, 18/19e eeuw

Kastanjehout, lades voorzien van snijwerk, h. 73.5 cm, bladmaat: 190 x 69.5 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 1552

Een Louis XVI-stijl hoekkast, einde 19e eeuw

Eikenhout, 1-deurs waarachter een interieur met legplanken, h. 169.5 x b. 87 x d. 52.5 cm.

Verkocht voor € 80

Kavels per pagina: