Kavels per pagina:

Lotnummer 1589

Een verzameling veilingcatalogi in 2 dozen

Vnl. m.b.t. schilderkunst; oude meesters, tekeningen, 19e eeuw, etc., w.o. Lempertz, Sotheby's, Christie's.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1590

Vnl. m.b.t. toegepaste kunst, zilver, porselein, antiquiteiten, etc., w.o. Bonhams, Sotheby's, Christie's, Lempertz.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 1591

Vnl. m.b.t. moderne en contemporaine kunst, fotografie, etc.,w.o. Lempertz, Sotheby's, Christie's.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1592

Ineke van Dijk (1950) - "Samen"

Brons, in de voet gesigneerd, h. 12.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 1593

Een Boheems glazen vaas, ca. 1900

Dikwandig blauw glas, met silhouette decor van spelende kinderen, h. 17 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1594

Een merklap, anno 1911

In groen en bordeaux rood, 42.5 x 42.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1595

Een Louis XVI spiegel

Spiegelglas in verguld houten omlijsting, 108 x 57 cm.

Verkocht voor € 230

Lotnummer 1596

Een penantkastje, 19e eeuw

Eikenhout, messing beslag, h. 88 x b. 95 x d. 42 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1597

Een notarisklok, 19e eeuw

Uurwerk met wekkerfunctie in eikenhouten kast, wijzerplaat versierd met bruidskrans, kast bekroond door houten Atlas en bazuinspelende engelen, h. 113 cm - één engel mist een vleugel.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 1598

Een kannetje, Duitsland 16 eeuw

Geglazuurd steengoed, h. 18 cm. - restauraties.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1599

Een kavel oude pudding- en patévormen

Geglazuurd aardewerk, w.o. antieke exemplaren.

Verkocht voor € 101

Lotnummer 1600

Geglazuurd aardewerk, w.o. antieke exem plaren.

Verkocht voor € 77

Lotnummer 1601

Een klokkenmannetje, Alpenlanden

Polychroom beschilderd metaal, h. 38.5 cm (slinger ontbreekt).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1602

Een tafelglobe met kompas, "Erdglobe.......Ludw. Jul. Heymann", ca. 1900

Op gedraaide houten voet, h. 37 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 1603

Een antieke scheepsbel

Brons, bovenzijde met gegraveerde inscriptie: T.T. Djien PS, h. 17 cm, ø 17 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1604

Een antieke vijzel

Brons, h. 12.5 cm, ø 13 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1605

Een dames handtas, Esquire

Leer, h. 32 x b. 28 cm, incl. bescherm tas.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1606

Twaalf boekjes m.b.t. Nederlandse adel en patriciaat

8x Nederland’s Patriciaat, ‘Blauwe boekje', 1927, 1930, 1935-1936, 1643, 1950, 1953, 1960 en 1968, 4x Nederland's Adelsboek, 'Rode Boekje', 1916 PR, 1922 RS, 1960 QR en Opmerkingen over de geslachten in het Nederland's Adelsboek.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1607

Een rijk geornamenteerde kachel, Jan Jaarsma, 's Gravenhage ca. 1900

Gietijzer, messing en koper, klassieke ornamanten w.o. vazen, guirlandes, etc., h. 73 x b. 76 cm - linker zijpaneel zit los en dient gelijmd te worden.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 1608

Een boekenmolen, 20e eeuw

Teak, 3 etages, h. 104 x b. 53 x b. 53 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 1609

Een japonaise secretaire met opstand, 20e eeuw

Zwart en goud laqué met decor van figuren in landschap, ondergedeelte met 4 laden, tirettes, achter de klep interieur van vakjes, opstand 2-deurs waarachter vakken, h. 215 x b. 95 x d. 41 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 1610

Een japonaise staand horloge, 20e eeuw

Zwart en goud laqué met decor van figuren in landschap, messing wijzerplaat met tekst "Tempus Fugit", h. 169 cm - glazen plaatje ontbreekt.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1611

Een hoog model boekenmolen

Kersenhout, voorzien van 5 etages, h. 153.5, b. 42 x 42 cm.

Verkocht voor € 340

Kavels per pagina: