Kavels per pagina:

Lotnummer 1028

Twee miniatuurportretjes en een haarstukje, 19e eeuw

Miniatuurportretten van voorname dames op ivoor geschilderd, haarstukje met diverse 19e eeuwse data, alle 3 in zwart lijstje, h. 10 en 2 x 14 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1029

Een jachttrofee van een koedoe

h. 105 cm.

Verkocht voor € 270

Lotnummer 1030

Een zwartgelakte vleugel, Steinway & Sons, bouwjaar 1926

Model O, lengte 180 cm, genummerd: 240114. Met pianokruk. Taxatierapport à € 16.000 aanwezig (2015) - zeer grondig gerestaureerd. Kast deels overgeschilderd, originele ivoren toetsen, zangbodem gereviseerd. De besnaring geheel vernieuwd incl. vernikkelde stempennen. Frame goud overgespoten. Nieuwe hamerkoppen en hamerstelen. Lint over de tubes hamers en onderhamers weggelaten. Demping en pedalen functioneren goed. Prachtige warme en diepe klank, welke je mag verwachten van een dergelijke vleugel.

Verkocht voor € 6000

Lotnummer 1031

Een Amsterdamse school buffetkast, ca. 1925

Eikenhout met palissander appliques, middenvak uitklapbaar tot secretaire, voorzien van 2 laatjes en vakjes, geflankeerd door 2 beglaasde deuren, h. 123 x b. 153 x d. 35 cm - linker zijplint mist.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1032

Een Biedermeier penantkastje, Holland midden 19e eeuw

Mahoniefineer, 2-deurs met bovenlade, zijstijlen met voluten, h. 87 x b. 88.5 x d. 45 cm - slot deurtjes defect.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1033

Een Louis XVI kabinet, Holland ca. 1800

Mahoniefineer op eikenhout, de kap voorzien van galerijrand, paneeldeuren, waarachter legplanken en 3 binnenlades, rustend op 3-laads onderstel, h. 237 x b. 164 x d. 60 cm - restauraties, barsten.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1036

Een kerkkandelaar, 19e/vroege 20e eeuw

Verzilverd messing, barok-stijl, in de voet met decor van Maria, Christus en een heilige, h. 60 cm, verzilvering deels verpoetst.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1038

Een verzameling serviesdelen voor de NOF Calvé, Delft, ontwerp R.N. Roland Holst, uitvoering Petrus Regout, Maastricht, vroege 20e eeuw

Polychroom geglazuurd aardewerk, 2 platte schalen, l. 32 cm, een kom, ø 22 cm, en een rechthoekige schotel, l. 27 cm, met 4 bakjes - 1 bakje gelijmd, verder enkele barsten/haarlijnen, verkleuringen.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1039

Een schoorsteenpendule, Hamburg American Clock Company, duitsland ca. 1900

In deels mahoniehouten kast met koperen appliques en witte geëmailleerde wijzerplaat, h. 45 cm - 1 applique defect.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1040

Een klokkenstel in Egyptische stijl

Pendule in marmeren behuizing bekroond door een Sphinx, geflankeerd door 2 obelisken met hiërogliefen, h. 42 en 59 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 1041

Een halspiegel in goudkleurige lijst, 20e eeuw

Ovale spiegel, Louis XV-stijl lijst, 44 x 38 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1042

Een chiffonière, Holland midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eiken, 6-laads, bovenkant versierd met knorrenrand, h. 157.5 x b. 107 x d. 47 cm - barsten in zijpanelen.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1043

Een Louis XVI stijl schrijftafel met opstand

Deels mahonie en eikenhout, uitklapbaar schrijfblad, ondergedeelte 2-laads, opstand met 3 deuren waarvan 2 jaloezie, waarachter vakjes en een laatje, h. 105.5 x b. 85 x d. 43 (ingeklapt)/63 (uitgeklapt) cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1044

Een commode, Holland midden 19e eeuw

Mahonie op eikenhout, 4-laads, geflankeerd door voluterende pilaren, h. 99.5 x b. 102.5 x d. 53 cm - 1 pilaar zit los.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1047

Een bijzettafel, Indonesië tweede helft 20e eeuw

Mahonie, 3 poten in de vorm van olifantskoppen, h. 57 x ø 73 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1049

Een kabinet naar Engels antiek voorbeeld, 20e eeuw

Mahoniefineer, onderkast met 4 lades - 1 met ontbrekend koperen beslag - bovengedeelte 2-deurs waarachter baklades, kap met tandenlijst, h 200 x b. 115 x d. 47 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 1050

Een lampvoet, 19e eeuw

Brons, met reliëfdecor van arabesken en palmetten, h. 50 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1052

Een 5-lichts kroonluchter met florale motieven, Piet Blok, Utrecht

Wit en groen geschilderd smeedijzer, h. (ex ketting) 65 x cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 1053

Een kavel divers, w.o. antiek

W.o. een yixing theebusje, China, h. 12.5 cm, 5 verzilverde borrelglas houders met kreeftendecor, een Turks glazen vaasje, etc.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1055

Een kavel retro kleinoden, vnl. midden 20e eeuw

W.o. een serie van 6 Martini glazen, een elektrische klok, Afo - geen snoer, een telraam en twee glazen dekselpotjes - minieme chipjes, h. 8.5 - 25 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1056

Een Spectrum stijl lectuurbak, Holland midden 20e eeuw

Teakhout en buismetaal, l. 46 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1057

Een theebusje, vermoedelijk Holland ca. 1800

Tin, met polychrome beschildering van dames en heren in interieur, heraldiek, etc. h. 12 cm - decor zeer sleets, geen dop aanwezig.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1058

Een louis XIV stijl halbank, einde 19e eeuw

Eikenhout met webbing rug en zitting en voorzien van rijkgestoken onderregel, h. 130 x b. 165 x d. 70 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1059

Een Louis XIV armstoel

Eikenhout met webbing rug en zitting en voorzien van rijkgestoken onderregel.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1060

Een Tiffany stijl schemerlamp

Bruin gepatineerd metalen voet, met pate de verre kap met decor van libelles, h. 66 cm.

Verkocht voor € 110

Kavels per pagina: