Kavels per pagina:

Lotnummer 1026

Een archiefkastje, midden 20e eeuw

Grijs metaal, uit 4 compartimenten, 20-laads, 1 lade met slot, h. 136 cm (of 34 per compartiment) x b. 26.5 x d. 40 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1027

Twee kistjes

Een parelmoer theekistje - defect wel veel stukjes aanwezig - Holland 19e eeuw, h. 8 x b. 11.5 x d. 7.5 cm, daarbij een benen scrimshaw-stijl doosje met niëllo voorstellingen van robben, 20e eeuw, h. 6 x b. 17.5 x d. 12.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1028

Twee miniatuurportretjes en een haarstukje, 19e eeuw

Miniatuurportretten van voorname dames op ivoor geschilderd, haarstukje met diverse 19e eeuwse data, alle 3 in zwart lijstje, h. 10 en 2 x 14 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1029

Een jachttrofee van een koedoe

h. 105 cm.

Verkocht voor € 270

Lotnummer 1030

Een zwartgelakte vleugel, Steinway & Sons, bouwjaar 1926

Model O, lengte 180 cm, genummerd: 240114. Met pianokruk. Taxatierapport à € 16.000 aanwezig (2015) - zeer grondig gerestaureerd. Kast deels overgeschilderd, originele ivoren toetsen, zangbodem gereviseerd. De besnaring geheel vernieuwd incl. vernikkelde stempennen. Frame goud overgespoten. Nieuwe hamerkoppen en hamerstelen. Lint over de tubes hamers en onderhamers weggelaten. Demping en pedalen functioneren goed. Prachtige warme en diepe klank, welke je mag verwachten van een dergelijke vleugel.

Verkocht voor € 6000

Lotnummer 1031

Een Amsterdamse school buffetkast, ca. 1925

Eikenhout met palissander appliques, middenvak uitklapbaar tot secretaire, voorzien van 2 laatjes en vakjes, geflankeerd door 2 beglaasde deuren, h. 123 x b. 153 x d. 35 cm - linker zijplint mist.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1032

Een Biedermeier penantkastje, Holland midden 19e eeuw

Mahoniefineer, 2-deurs met bovenlade, zijstijlen met voluten, h. 87 x b. 88.5 x d. 45 cm - slot deurtjes defect.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1033

Een Louis XVI kabinet, Holland ca. 1800

Mahoniefineer op eikenhout, de kap voorzien van galerijrand, paneeldeuren, waarachter legplanken en 3 binnenlades, rustend op 3-laads onderstel, h. 237 x b. 164 x d. 60 cm - restauraties, barsten.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1034

Een antiek dominospel

Been en ebbenhout, in lakwerk doosje, daarbij een benen dobbelsteen - 1 steen ontbreekt, 27 totaal.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1035

Een fruitautomaat: Hold it, Bell-Fruit games

Met bijbehorende handleidingen, h. 169 x b. 63 x d. 60 cm - werkend.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1036

Een kerkkandelaar, 19e/vroege 20e eeuw

Verzilverd messing, barok-stijl, in de voet met decor van Maria, Christus en een heilige, h. 60 cm, verzilvering deels verpoetst.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1037

Een set Hindeloopen meubels, Holland 19e en 20e eeuw

Rijk beschilderd hout, bestaand uit een wandmeubeltje met deurtje beschilderd met wintertafereel en aan de zijkant 2 lectuurbakken, h. 61 x b. 83 x d. 41 cm, een stoel en een antiek gekuipt tonnetje, h. 32 x ø 25 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1038

Een verzameling serviesdelen voor de NOF Calvé, Delft, ontwerp R.N. Roland Holst, uitvoering Petrus Regout, Maastricht, vroege 20e eeuw

Polychroom geglazuurd aardewerk, 2 platte schalen, l. 32 cm, een kom, ø 22 cm, en een rechthoekige schotel, l. 27 cm, met 4 bakjes - 1 bakje gelijmd, verder enkele barsten/haarlijnen, verkleuringen.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1039

Een schoorsteenpendule, Hamburg American Clock Company, duitsland ca. 1900

In deels mahoniehouten kast met koperen appliques en witte geëmailleerde wijzerplaat, h. 45 cm - 1 applique defect.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1040

Een klokkenstel in Egyptische stijl

Pendule in marmeren behuizing bekroond door een Sphinx, geflankeerd door 2 obelisken met hiërogliefen, h. 42 en 59 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 1041

Een halspiegel in goudkleurige lijst, 20e eeuw

Ovale spiegel, Louis XV-stijl lijst, 44 x 38 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1042

Een chiffonière, Holland midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eiken, 6-laads, bovenkant versierd met knorrenrand, h. 157.5 x b. 107 x d. 47 cm - barsten in zijpanelen.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1043

Een Louis XVI stijl schrijftafel met opstand

Deels mahonie en eikenhout, uitklapbaar schrijfblad, ondergedeelte 2-laads, opstand met 3 deuren waarvan 2 jaloezie, waarachter vakjes en een laatje, h. 105.5 x b. 85 x d. 43 (ingeklapt)/63 (uitgeklapt) cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1044

Een commode, Holland midden 19e eeuw

Mahonie op eikenhout, 4-laads, geflankeerd door voluterende pilaren, h. 99.5 x b. 102.5 x d. 53 cm - 1 pilaar zit los.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1045

Een design hangkroon

Geroest metaal, 8-lichts, met gestileerde krullen, l. 130 en h. 65 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 1046

Een octagonale hocker, Indonesië midden 20e eeuw

Djatihout, rijk gestoken w.o. poten in de vorm van feniksen, h, 60 x ø 60 cm, ø 30 cm voor inzet van vaas.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1047

Een bijzettafel, Indonesië tweede helft 20e eeuw

Mahonie, 3 poten in de vorm van olifantskoppen, h. 57 x ø 73 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1048

Een speeltafel, Holland ca. 1900

Mahoniefineer op eikenhout, met gestoken floraal decor, opbergvak en rustend op queen Anne-poten, groenfilten (defect) speelveld, h. 77 x b. 91.5 x d. 45/90 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1049

Een kabinet naar Engels antiek voorbeeld, 20e eeuw

Mahoniefineer, onderkast met 4 lades - 1 met ontbrekend koperen beslag - bovengedeelte 2-deurs waarachter baklades, kap met tandenlijst, h 200 x b. 115 x d. 47 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 1050

Een lampvoet, 19e eeuw

Brons, met reliëfdecor van arabesken en palmetten, h. 50 cm.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: