Kavels per pagina:

Lotnummer 1015

Een paar reliëfplaquettes naar Frans Duquesnoy, 19e eeuw

Zandsteen, bacchanten bij de slapende Silenus, en bacchanten spelend met geit, 11.5 x 16 / 15.5 x 20 cm.

Te koop voor € 140

Lotnummer 1018

Een Art deco lamp

Eiken en aluminium voet, voorzien van melkglazen kap, h. 79 m.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1034

Een antiek dominospel

Been en ebbenhout, in lakwerk doosje, daarbij een benen dobbelsteen - 1 steen ontbreekt, 27 totaal.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1035

Een fruitautomaat: Hold it, Bell-Fruit games

Met bijbehorende handleidingen, h. 169 x b. 63 x d. 60 cm - werkend.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1037

Een set Hindeloopen meubels, Holland 19e en 20e eeuw

Rijk beschilderd hout, bestaand uit een wandmeubeltje met deurtje beschilderd met wintertafereel en aan de zijkant 2 lectuurbakken, h. 61 x b. 83 x d. 41 cm, een stoel en een antiek gekuipt tonnetje, h. 32 x ø 25 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1045

Een design hangkroon

Geroest metaal, 8-lichts, met gestileerde krullen, l. 130 en h. 65 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 1046

Een octagonale hocker, Indonesië midden 20e eeuw

Djatihout, rijk gestoken w.o. poten in de vorm van feniksen, h, 60 x ø 60 cm, ø 30 cm voor inzet van vaas.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1048

Een speeltafel, Holland ca. 1900

Mahoniefineer op eikenhout, met gestoken floraal decor, opbergvak en rustend op queen Anne-poten, groenfilten (defect) speelveld, h. 77 x b. 91.5 x d. 45/90 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1051

Een commode, Willem III, Holland ca, 1880

Mahoniefineer op vurenhout, 4-laads, met deels zwart gepolitoerde randen en pootjes, voorzien van koperen beslag, h. 98 x b. 94 x d. 54 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1054

Een kavel divers aardewerk, w.o. Sarreguemines en Gien

Bestaande uit een taartstel gedeelte met de kastelen van de Loire, Gien, een Chris van der Hoef vaasje - voetchip, een kop - chipje, en schotel, Obernai, Sarreguemines, een fruitschaal, Flora, een kinderbordje, Plazuid, en een melkbeker, Société Ceramique, h. 10.5 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1061

Een wind-out tafel, naar Engels antiek model, 20e eeuw

Mahoniehout, rustend op paraplupoten, met 1 tussenblad, h. 75 cm, bladmaat 120 x 117 cm, uitschuifbaar tot 172 x 117 cm - onderbalk waarop lierstang bevestigd zit defect.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1071

Een Friese bruids-staartklok, 19e eeuw

In eikenhouten kast, uurwerk met maanstand, wekker en dagaanduiding, bekroond door houten opzetstukken, l. 147 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1078

Een 8-armige kaarsen kroonluchter, 19e eeuw

Metaal en koper met kristallen pegels, koperen ring waar aan armen zijn bevestigd is gedecoreerd met gedreven decor van kruizen, florale motieven en bekroond door biddende engeltjes, h. 97 ø 73 cm - 1 arm gebroken, wel aanwezig.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1089

Een kavel divers keramiek

W.o. een vaas in de stijl van Brouwer, een miniatuur theepotje naar ontwerp van Björn Wiinblad, Rosenthal, een schaal, Taktiek Keramiek, en een Delftsblauwe dekseldoos, etc.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1090

Een meisjespop, Simon & Halbig

Met biscuitporseleinen hoofd en ledematen, gemerkt 11, W en 62, l. cm - 1 wijsvinger manco, 1 gelijmd.

Te koop voor € 60

Lotnummer 1095

Een Rococo stijl soepterine op onderblad, Italië

Porselein, met reliëfdecor van rocailles, palmetten en voluten, h. 28 en l. 50.5 cm - chips en haarlijnen.

Te koop voor € 25

Lotnummer 1100

Een 5-delig Chine-de-commande stijl miniatuurkaststel, Samson 19e eeuw

Porselein met famille rose decor met florale en heraldische motieven, bestaande uit 3 dekselvaasjes, h. 14 cm, - 1 deksel mist, alle met chipjes en 2 bekervaasjes, h. 11 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1120

Een console klok, Frankrijk, 19e eeuw

Uurwerk met emaille wijzerplaat in gezwarte vurenhouten kast gedecoreerd met verguld houten appliques w.o. een lammetje, lauwerkrans en engeltjes, h. 51 cm - slinger ontbreekt.

Te koop voor € 200

Lotnummer 1123

Een paar kannen in vorm van zittende figuren, Portugal

Polychroom aardewerk, h. ca. 22.5 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1125

Twee albums met oude asichtkaarten

W.o. stads- en dorpsgezichten, kinderkaarten.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1126

Een verzameling diverse kandelaars

Vnl. messing, 3 diverse penkandelaars, een groen gepatineerde lampvoet en een paar Art nouveau stijl kandelaars, h. 41 - 69 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1130

Een antiek beeldje van een 17e eeuws jongetje met hond

Bronskleurig gepatineerd metaallegering op los marmeren voetstuk, h. beeld: 20 cm - scheur en gaatje.

Te koop voor € 20

Lotnummer 1132

Een hoorn grammofoon, Rusland, vroege 20e eeuw

Eikenhouten kast, h. 28 cm - hoorn en naaldhouder ontbreken.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1133

Een hoorn grammofoon, vroege 20e eeuw

Eikenhouten kast, h. 32.5 cm - hoorn en naaldhouder ontbreken.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1134

Een fonograaf, Edison, eerste decennium 20e eeuw

Serienummer 56541, daarbij 21 wasrollen - sleets.

Te koop voor € 320

Kavels per pagina: