Polychroom porselein, aan onderzijde gestempeld, h. 19.5 cm.
Verkocht voor € 480
Blauwwit porselein met centrale voorstelling van lange lijzen, omgeven door florale motieven, ø 22 cm.
Verkocht voor € 160
Beschilderd papier met voorstelling van diverse figuren in landschap, voorzien van houten monturen en zijden kadering met florale motieven, 109.5 x 283 cm - diverse scheuren en beschadigingen. Inclusief op maat gemaakte houten kist.
Kwaliteit: D
Verkocht voor € 800
Blauwwit porselein met decor van lange lijzen en florale motieven, h. 11 cm - haarlijn en voet heeft chipjes.
Verkocht voor € 220
Zwart en goud lakwerk met decor van diverse scènes met figuren in cartouches, octagonaal model met lade en klep, rustend op leeuwenpootjes, interieur met vakjes en dekselbakjes en veel benen naaigerei, h. 15 x b. 34 x d. 25 cm.
Verkocht voor € 420
Blauwwit porselein met floraal decor in vlakverdeling, ø 38.8 cm - bakfout met haarlijn.
Verkocht voor € 300
Kleurenhoutsnede, 35 x 23.5 cm / 67.5 x 46 cm.
Verkocht voor € 400
Porselein met Imari decor, ø 21 en 22.2 cm - 1 uit paar met randschilfer, losse bord met randfrittings.
Verkocht voor € 220
Blauwwit porselein, met centraal lotusdecor, en rand van servetwerk, gemerkt met artemisia blad, ø 38.5 cm - randschilfers.
Verkocht voor € 440
Blauwwit porselein, ø 20.3 cm - chipje.
Verkocht voor € 140
Blauwwit porselein, met centraal decor van een vlinder en krekel met bloesemtak, de rand met decor van boeddhistische symbolen in vlakverdeling, ø 32 cm - 2 haarlijnen.
Verkocht voor € 280
Blauwwit porselein, met centraal decor van een krekel tussen bloesemtakken, de rand met decor van boeddhistische symbolen in vlakverdeling, ø 29.5 cm - 3 haarlijnen.
Verkocht voor € 240
Blauwwit porselein, met centraal decor van 2 vogels, de rand met decor van boeddhistische symbolen in vlakverdeling, ø 29 cm - haarlijn en randschilfer.
Verkocht voor € 230
Blauwwit porselein, met centraal decor van kostbaarheden, de rand met decor van boeddhistische symbolen in vlakverdeling, ø 28 cm - verso diverse schilfers.
Verkocht voor € 210
Blauwwit porselein, met centraal decor van bloemen in vaas, de rand met decor van boeddhistische symbolen in vlakverdeling, ø 29.5 cm - 2 haarlijnen en 1 chipje.
Verkocht voor € 210
Porselein met polychroom decor van bloesemtakken en pioenrozen, ø 36 cm - verso minieme randschilfers.
Verkocht voor € 3600
Blauwwit porselein met lotusreliëf, met Amsterdams bont decor van bloemenmand, ø 23 cm - 4 borden met haarlijnen en schilfertjes, 2 met alleen schilfers.
Verkocht voor € 241
Porselein met Amsterdams bont en Imari decor, h. 7 cm en ø 14 cm - 1 kom chipjes en haarlijn, 1 met schilfers, en ø 23 cm - schilfers.
Verkocht voor € 60
Schede deels met latoenkoper omkleed, voorzien van fraai pamor, l. 49 cm.
Verkocht voor € 45
Porselein met decor van vogels en bloesemtaken en voorzien van houten deksel, h. 31.5 cm.
Verkocht voor € 270
Kleurenhoutsnede, triptiek, 35.5 x 74 cm / 56.8 x 93.6 cm.
Verkocht voor € 120
Polychroom porselein, met decor van figuren, vogels en florale motieven, vermaakt tot lampvoeten met houten monturen, h. 46 cm.
Verkocht voor € 310
Blauwwit porselein, met centraal decor van antiquiteiten, en randdecor van landschap, ø 22.5 cm - 3 met haarlijn en 1 met randchipje.
Verkocht voor € 850
Schildering op zijde, r.b. met karakters en 2 zegelstempels, tekst gaat over dat de godinnen de generaal prijzen voor de goede dingen die hij voor de mensheid heeft gedaan, 58.5 x 19 / 63.5 x 24 cm.
Verkocht voor € 70
3-laads, met metaal bekleed, draken en floraal decor, h. 17 x b. 16 x d. 10 cm.
Verkocht voor € 180