Kavels per pagina:

Een beeld van Budai, China

Polychroom porselein, aan onderzijde gestempeld, h. 19.5 cm.

Verkocht voor € 480

Een diep bord, China 18e eeuw

Blauwwit porselein met centrale voorstelling van lange lijzen, omgeven door florale motieven, ø 22 cm.

Verkocht voor € 160

Een 6-slags kamerscherm, Japan 19e eeuw of ouder

Beschilderd papier met voorstelling van diverse figuren in landschap, voorzien van houten monturen en zijden kadering met florale motieven, 109.5 x 283 cm - diverse scheuren en beschadigingen. Inclusief op maat gemaakte houten kist.

Kwaliteit: D

Verkocht voor € 800

Een klein vaasje, China, Kangxi, 17/18e eeuw

Blauwwit porselein met decor van lange lijzen en florale motieven, h. 11 cm - haarlijn en voet heeft chipjes.

Verkocht voor € 220

Een lakwerk naaidoos, Canton, China 18/19e eeuw

Zwart en goud lakwerk met decor van diverse scènes met figuren in cartouches, octagonaal model met lade en klep, rustend op leeuwenpootjes, interieur met vakjes en dekselbakjes en veel benen naaigerei, h. 15 x b. 34 x d. 25 cm.

Verkocht voor € 420

Een schotel, China, Kangxi, 17e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor in vlakverdeling, ø 38.8 cm - bakfout met haarlijn.

Verkocht voor € 300

Utagawa Kunisada (1786-1865) - Dame met kooi

Kleurenhoutsnede, 35 x 23.5 cm / 67.5 x 46 cm.

Verkocht voor € 400

Drie borden, w.o. 1 paar, China/Japan 18e eeuw

Porselein met Imari decor, ø 21 en 22.2 cm - 1 uit paar met randschilfer, losse bord met randfrittings.

Verkocht voor € 220

Een groot model schotel, China Kangxi

Blauwwit porselein, met centraal lotusdecor, en rand van servetwerk, gemerkt met artemisia blad, ø 38.5 cm - randschilfers.

Verkocht voor € 440

Een bordje met decor Scheveningen, China, Kangxi, ca. 1700

Blauwwit porselein, ø 20.3 cm - chipje.

Verkocht voor € 140

Een Wanli schotel, China 16e eeuw

Blauwwit porselein, met centraal decor van een vlinder en krekel met bloesemtak, de rand met decor van boeddhistische symbolen in vlakverdeling, ø 32 cm - 2 haarlijnen.

Verkocht voor € 280

Blauwwit porselein, met centraal decor van een krekel tussen bloesemtakken, de rand met decor van boeddhistische symbolen in vlakverdeling, ø 29.5 cm - 3 haarlijnen.

Verkocht voor € 240

Blauwwit porselein, met centraal decor van 2 vogels, de rand met decor van boeddhistische symbolen in vlakverdeling, ø 29 cm - haarlijn en randschilfer.

Verkocht voor € 230

Blauwwit porselein, met centraal decor van kostbaarheden, de rand met decor van boeddhistische symbolen in vlakverdeling, ø 28 cm - verso diverse schilfers.

Verkocht voor € 210

Blauwwit porselein, met centraal decor van bloemen in vaas, de rand met decor van boeddhistische symbolen in vlakverdeling, ø 29.5 cm - 2 haarlijnen en 1 chipje.

Verkocht voor € 210

Een doucai schotel, China, Kangxi

Porselein met polychroom decor van bloesemtakken en pioenrozen, ø 36 cm - verso minieme randschilfers.

Verkocht voor € 3600

Een serie van 6 diepe borden, China 18e eeuw

Blauwwit porselein met lotusreliëf, met Amsterdams bont decor van bloemenmand, ø 23 cm - 4 borden met haarlijnen en schilfertjes, 2 met alleen schilfers.

Verkocht voor € 241

Twee kommen een bord, China, 18e eeuw

Porselein met Amsterdams bont en Imari decor, h. 7 cm en ø 14 cm - 1 kom chipjes en haarlijn, 1 met schilfers, en ø 23 cm - schilfers.

Verkocht voor € 60

Een kris, Indonesië 19e eeuw

Schede deels met latoenkoper omkleed, voorzien van fraai pamor, l. 49 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2020

Een crackleware Nanking gemberpot, China

Porselein met decor van vogels en bloesemtaken en voorzien van houten deksel, h. 31.5 cm.

Verkocht voor € 270

Utagawa Kunisada II (1823-1880) - Hovelingen in optocht

Kleurenhoutsnede, triptiek, 35.5 x 74 cm / 56.8 x 93.6 cm.

Verkocht voor € 120

Een paar Kantonese vazen, China

Polychroom porselein, met decor van figuren, vogels en florale motieven, vermaakt tot lampvoeten met houten monturen, h. 46 cm.

Verkocht voor € 310

Een serie van 6 borden met verhoogde ziel, China 2e helft 18e eeuw

Blauwwit porselein, met centraal decor van antiquiteiten, en randdecor van landschap, ø 22.5 cm - 3 met haarlijn en 1 met randchipje.

Verkocht voor € 850

Lotnummer 2025

Chinese school, eerste helft 20e eeuw - Generaal die godinnen in hemel dankt

Schildering op zijde, r.b. met karakters en 2 zegelstempels, tekst gaat over dat de godinnen de generaal prijzen voor de goede dingen die hij voor de mensheid heeft gedaan, 58.5 x 19 / 63.5 x 24 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2026

Een kostbaarheden kastje, China midden 20e eeuw

3-laads, met metaal bekleed, draken en floraal decor, h. 17 x b. 16 x d. 10 cm.

Verkocht voor € 180

Kavels per pagina: