Kavels per pagina:

Een beeld van Budai, China

Polychroom porselein, aan onderzijde gestempeld, h. 19.5 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Een diep bord, China 18e eeuw

Blauwwit porselein met centrale voorstelling van lange lijzen, omgeven door florale motieven, ø 22 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Een 6-slags kamerscherm, Japan 19e eeuw of ouder

Beschilderd papier met voorstelling van diverse figuren in landschap, voorzien van houten monturen en zijden kadering met florale motieven, 109.5 x 283 cm - diverse scheuren en beschadigingen. Inclusief op maat gemaakte houten kist.

Kwaliteit: D

Richtprijs € 300 - 500

Een klein vaasje, China, Kangxi, 17/18e eeuw

Blauwwit porselein met decor van lange lijzen en florale motieven, h. 11 cm - haarlijn en voet heeft chipjes.

Richtprijs € 100 - 150

Een lakwerk naaidoos, Canton, China 18/19e eeuw

Zwart en goud lakwerk met decor van diverse scènes met figuren in cartouches, octagonaal model met lade en klep, rustend op leeuwenpootjes, interieur met vakjes en dekselbakjes en veel benen naaigerei, h. 15 x b. 34 x d. 25 cm.

Richtprijs € 300 - 500

Twee Imari trekpotjes, 18e eeuw

Porselein, h. 7.5 en 9.8 cm- hogere exemplaar met gerestaureerde tuit en oor en grote haarlijn.

Richtprijs € 100 - 150

Een schotel, China, Kangxi, 17e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor in vlakverdeling, ø 38.8 cm - bakfout met haarlijn.

Richtprijs € 200 - 300

Utagawa Kunisada (1786-1865) - Dame met kooi

Kleurenhoutsnede, 35 x 23.5 cm / 67.5 x 46 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Drie borden, w.o. 1 paar, China/Japan 18e eeuw

Porselein met Imari decor, ø 21 en 22.2 cm - 1 uit paar met randschilfer, losse bord met randfrittings.

Richtprijs € 50 - 100

Een groot model schotel, China Kangxi

Blauwwit porselein, met centraal lotusdecor, en rand van servetwerk, gemerkt met artemisia blad, ø 38.5 cm - randschilfers.

Richtprijs € 300 - 500

Een bordje met decor Scheveningen, China, Kangxi, ca. 1700

Blauwwit porselein, ø 20.3 cm - chipje.

Richtprijs € 150 - 250

Een Wanli schotel, China 16e eeuw

Blauwwit porselein, met centraal decor van een vlinder en krekel met bloesemtak, de rand met decor van boeddhistische symbolen in vlakverdeling, ø 32 cm - 2 haarlijnen.

Richtprijs € 200 - 300

Blauwwit porselein, met centraal decor van een krekel tussen bloesemtakken, de rand met decor van boeddhistische symbolen in vlakverdeling, ø 29.5 cm - 3 haarlijnen.

Richtprijs € 100 - 200

Blauwwit porselein, met centraal decor van 2 vogels, de rand met decor van boeddhistische symbolen in vlakverdeling, ø 29 cm - haarlijn en randschilfer.

Richtprijs € 100 - 200

Blauwwit porselein, met centraal decor van kostbaarheden, de rand met decor van boeddhistische symbolen in vlakverdeling, ø 28 cm - verso diverse schilfers.

Richtprijs € 100 - 200

Blauwwit porselein, met centraal decor van bloemen in vaas, de rand met decor van boeddhistische symbolen in vlakverdeling, ø 29.5 cm - 2 haarlijnen en 1 chipje.

Richtprijs € 100 - 200

Een doucai schotel, China, Kangxi

Porselein met polychroom decor van bloesemtakken en pioenrozen, ø 36 cm - verso minieme randschilfers.

Richtprijs € 150 - 250

Een serie van 6 diepe borden, China 18e eeuw

Blauwwit porselein met lotusreliëf, met Amsterdams bont decor van bloemenmand, ø 23 cm - 4 borden met haarlijnen en schilfertjes, 2 met alleen schilfers.

Richtprijs € 200 - 300

Twee kommen een bord, China, 18e eeuw

Porselein met Amsterdams bont en Imari decor, h. 7 cm en ø 14 cm - 1 kom chipjes en haarlijn, 1 met schilfers, en ø 23 cm - schilfers.

Richtprijs € 80 - 120

Een kris, Indonesië 19e eeuw

Schede deels met latoenkoper omkleed, voorzien van fraai pamor, l. 49 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 2020

Een crackleware Nanking gemberpot, China

Porselein met decor van vogels en bloesemtaken en voorzien van houten deksel, h. 31.5 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Utagawa Kunisada II (1823-1880) - Hovelingen in optocht

Kleurenhoutsnede, triptiek, 35.5 x 74 cm / 56.8 x 93.6 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Een paar cloisonné vazen, China

Koper, met decor van pioenen, h. 43 cm incl. houten hockers - 1 hals gedeukt en manco in email.

Richtprijs € 60 - 90

Een paar Kantonese vazen, China

Polychroom porselein, met decor van figuren, vogels en florale motieven, vermaakt tot lampvoeten met houten monturen, h. 46 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Een serie van 6 borden met verhoogde ziel, China 2e helft 18e eeuw

Blauwwit porselein, met centraal decor van antiquiteiten, en randdecor van landschap, ø 22.5 cm - 3 met haarlijn en 1 met randchipje.

Richtprijs € 400 - 600

Kavels per pagina: