Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 1000- 1448)

Donderdag 13 februari, 18.30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 1000

Een halbank met klep, einde 19e eeuw

Eikenhout, met rijkgestoken decor van portretmedaillons en grotesken, de armen uitlopend in leeuwenkoppen, h. 149 x b. 126 x d. 45 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 1001

Een globe, Dr. R. Neuse jaren '20

h. 60 cm - kompasje in voet defect.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 1002

Een beeld van fluitende boerenjongen

Zinklegering, h. 65 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1003

Een Art deco bonbonnière, Hellas, Moser, Karlsbad, ca. 1930

Paars glas met verguld banddecor, h. 8 cm, ø 14 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1004

Een serie van zes borden, naar 18e eeuws Delfts voorbeeld

Blauwwit aardewerk, 23.2 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1005

Zes tegels met afbeeldingen van schepen, naar 17e eeuws voorbeeld

Blauwwit aardewerk.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1006

Zes tegels met afbeeldingen van schutters, ruiters en tamboer, vermoedelijk Makkum 19e eeuw

Polychroom aardewerk.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1007

Een paar winkelvitrines, derde kwart 20e eeuw

Eikenhout met glazen ruitjes en legplanken, h. 99.5 x b. 99.5 x 41.5 cm (2x).

Verkocht voor € 220

Lotnummer 1008

Verkocht voor € 320

Lotnummer 1009

Een antiek schildpad schild

Met polychrome beschildering met decor van zeedieren, l. 70 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1010

Een sierschild, einde 19e eeuw

Gietijzer, bekroond door een morion en zwaarden, naar 16e eeuws voorbeeld, h. 107 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 1011

Een ottoman

Met nette florale bekleding, h. 50 x b. 91 x d. 61 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1012

Een schoorsteenspiegel, ca. 1900

In vergulde houten en gipsen lijst, 106 x 69 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 1013

Een hangoortafeltje, einde 19e eeuw

Eikenhout, rond model, rustend op gedraaide poot uitlopend in 3-spant, h. 72 x b. 89 x d. 20 / 86 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1014

Een ottoman

Voorzien van zwartgrijze corduroy bekleding, gecontourneerd model, rustend op gedraaide zwarte poten, h. 45 x b. 70 x d. 70 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1015

Een credens naar Middeleeuws voorbeeld

Eikenhout, met gestoken frontpaneel met decor van een ridder, h. 130 x b. 44 x d. 37 cm - later schuifje op gezet.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1016

Een tilttop tafel

Mahoniehout, rustend op 4-spant, rustend op messing klauwpoten op zwenkwieltjes, h. 72/110 x b. 121 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1017

Een paar lampvoeten

Rookglas, voorzien van juten kappen, h. 62.5 cm incl. kap.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1018

Een Louis XVI stijl theetafel

Mahoniefineer, ovaal model, blad voorzien van marquetterie, rozetmotieven en koper beslag, h. 68 x b. 100 x d. 74 cm - blad met beschadigingen.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1019

Een theetafel

Mahoniefineer, op balustervormige poot, uitlopend in 4-spant rustend op klauwpoten, h. 77 x b. 114 x d. 74 cm - krasjes blad.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1020

Een paar gepende wandlusters

Koper, 2-lichts, h. 36 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1021

Een wijntafeltje, Willem III, 19e eeuw

Deels mahoniehout, gecontourneerd blad met klosjes, rustend op gedraaide poot uitlopend in 4-spant, h. 78 x. b. 45 x. d. 68 cm - samengesteld.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1022

Een hangoortafel, 19e eeuw

Mahonie- en grenenhout, met lade, rustend op gefacetteerde kolompoot uitlopend in 4-spant, h. 72 x b. 100 x d. 51/100 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1023

Een hegaxonaal tafeltje, 19e eeuw

Deels notenfineer, met opbergvak onder de klep, op kolompoot uitlopend in 3-spant rustend op klauwpoten, h. 72 x b. 50 x d. 42 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1024

Een tilttop tafel, 19e eeuw

Mahoniefineer, op kolompoot uitlopend in 3-spant, rustend op klauwpoten met zwenkwieltjes, h. 74 x b. 118.5 x d. 115 cm.

Verkocht voor € 50

Kavels per pagina: