Aardewerk, alle afkomstig uit hetzelfde graf, vindplaats: Risaralda, h. 8 - 20.7 cm.
Te koop voor € 1700
Ingelegd met parelmoer, met voorstelling van 2 dames bij tempelcomplex met zwanenvijver, 4x 78.5 x 38.5 cm - enkele stukjes parelmoer manco.
Te koop voor € 400
Ingelegd met parelmoer, met voorstelling van figuren in berglandschap, 4x 79.5 x 40 cm - minieme stukjes parelmoer manco.
Te koop voor € 320
Blauwwit porselein met floraal decor, h. 22.5 cm.
Te koop voor € 200
Deels verguld brons, h. 38 cm.
Te koop voor € 1100
Brons en cloisonné, h. 33 cm.
Te koop voor € 100
Geel glas met ijzerrood landschapsdecor en koperen monturen, h. 8.3 cm.
Te koop voor € 350
Blauwwit porselein met floraal decor in vlakverdeling, ø 38.8 cm - bakfout met haarlijn.
Te koop voor € 320
Blauwwit porselein, met decor van golven, zeewezens en fabeldieren, gemerkt met dubbele ring, h. 17 cm - bakfoutje.
Te koop voor € 500
Rode jade, h. 23 en l. 25 cm - gelijmd.
Te koop voor € 50
Messing, h. 36 cm - deukjes.
Te koop voor € 40
Porselein met groen en ijzerrood decor van feniksen, eenden en florale motieven, h. 33.5 cm.
Te koop voor € 400
Poederblauw geglazuurd porselein, h. 42 cm.
Te koop voor € 500
Bruin geglazuurd porselein met reliëfdecor van draken, h. 53.5 cm.
Te koop voor € 400
Gouache, voorstellingen uit het leven van Krishna, 18.5 x 25 cm - niet ingelijst.
Te koop voor € 40
Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 9.5 cm, ø 46 cm - chip.
Te koop voor € 100
Hout, h. 35.5 cm - speer ontbreekt, tooi gelijmd.
Te koop voor € 40
Brons, h. 26 cm, vermoedelijk replica.
Te koop voor € 40
Polychroom porselein met decor van vrouw, zotjes en karakters, h. 14.5 cm
Te koop voor € 50
Blauwwit porselein met decor van lange lijzen en florale motieven, h. 11.7 cm - haarlijn en schilfers.
Te koop voor € 240
Blauwwit porselein met decor van lange lijzen en florale motieven, h. 11 cm - voet heeft chipjes.
Te koop voor € 120
Porselein met polychroom decor van vogels en florale motieven op zwart fond, ø 39.5 cm - haarlijn.
Te koop voor € 80
Blauwwit porselein met decor van draken, h. 14 cm.
Te koop voor € 240
Polychroom porselein met decor van een adelaar met prooi bij rivier met waterval, ø 46 cm.
Te koop voor € 80
Blauw geglazuurd porselein, h. 20.6 x b. 25.5 x d. 13 cm.
Te koop voor € 150