Kavels per pagina:

Lotnummer 510

Een Mummenthaler & Meier "Magic Box" bureau, Zwitserland, jaren '50

Diverse houtsoorten, h. 114 x b. 81 x d. 54 cm, uitgeklapt: h. 114 x b. 130 x d. 73 cm

Te koop voor € 640

Lotnummer 528

Charles Eloy Bailly (1830-1895) - Hollands boerenmeisje

Verguld brons en (olifant) ivoor op grijs marmeren voetstuk, h. 16.2 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 545

Theo van der Nahmer (1917-1989) - Vliegend jongetje

Brons op marmeren voetstuk, gemonogrammeerd op bloemsteel, h. incl. voetstuk: 32 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 601

Negen diverse camera's, vnl. Agfa jaren '60

Daarbij een statief, een lichtmeter, etc.

Te koop voor € 25

Lotnummer 603

Elf diverse camera's

W.o. Bella, Agfa, Canonet 28, etc.

Te koop voor € 25

Lotnummer 628

Een beeldengroep, mogelijk Höchts, Duitsland 19e eeuw

Polychroom beschilderd porselein, vrouw met bloemenkrans bij harpspelende man, gemerkt met gekroonde rijksappel in blauw, h. 27 cm - hoofd vrouw gelijmd.

Te koop voor € 80

Lotnummer 633

Twee beelden van heren in 18e eeuwse trant, Duitsland Scheibe Alsbach en 1 gemerkt met N met kroon

Polychroom porselein, h. 22 cm - beide met vingerschade.

Te koop voor € 50

Lotnummer 635

Een paar boekensteunen met beelden van olifanten

Brons, h. 27.5 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 646

Een draaibare design kuipstoel

Verchroomd metaal, kunststof en gecapitonneerde skai bekleding, h. 77 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 665

Een sierbokaal, mogelijk Leerdam

Blank glas, met gravure: "viribus unitis pedetemptim protinus imus,"onduidelijk (Konrad?) gesigneerd, h. 26 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 673

Twee kannetjes, Chartres, Frankrijk, 19e eeuw

Te koop voor € 140

Lotnummer 674

Een kan, 19e eeuw

Tin, h. 25.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 676

Een 6-lichts kroonluchter

Kristal en messing, h. 85 en ø 55 cm - bobeche gebroken, enkele pegels los of manco.

Te koop voor € 65

Lotnummer 691

Een speelgoed verhuiswagen met 2-span, Duitsland ca. 1900

Geverfd hout, samengesteld, wagen met opschrift: "Möbel Transport Wagen No 10. Adolf Schaffner Mengen", l. 73 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 699

Een fonograaf, Edison, eerste decennium 20e eeuw

Serienummer 56541, daarbij 21 wasrollen - sleets.

Te koop voor € 450

Lotnummer 701

Een hoorn grammofoon, Rusland, vroege 20e eeuw

Eikenhouten kast, h. 28 cm - hoorn en naaldhouder ontbreken.

Te koop voor € 100

Lotnummer 702

Een hoorn grammofoon, vroege 20e eeuw

Eikenhouten kast, h. 32.5 cm - hoorn en naaldhouder ontbreken.

Te koop voor € 100

Lotnummer 710

Een Murano stijl siervaas

Dikwandig glas, h. 29 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 715

Een Murano stijl flesvormige siervaas

Dikwandig glas, h. 37 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 721

Een verzameling boekenweekgeschenken, midden 20e eeuw

Bestaande uit het boekenweekgeschenk 1938, 1941, 1947, 1949 t/m 1961, 1963 t/m 1965, De muze reeks 1950, 1953 t/m 1964, en enkele kinderboekenweekgeschenken (van sommige jaargangen meerdere exemplaren).

Te koop voor € 80

Lotnummer 740

Een paar Empire vaasjes, eerste helft 19e eeuw

Verguld porselein met beschilderd decor van figuren in landschappen en vrouwen in interieur, h. 28 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 745

Een beeld van staand vrouwelijk naakt, naar een ontwerp van Edwin Scharff (1887-1955)

Brons, h. 68 cm.

Te koop voor € 2000

Lotnummer 747

Een "Vollen Aflaat Paus Pius VI" in lijst

Was en draad op stof, voorstellende een monstrans tussen twee geknielde engelen, met geborduurde tekst "Geloofd en Gebenedijd" en gedateerd 24-3-1776, latere periode, 40 x 29 cm - enkele stukjes was los.

Te koop voor € 40

Lotnummer 749

Een dressoir met Keltische en Aziatische invloeden

Donker gebeitst eiken- en grenenhout met koperen beslag, twee deuren voorzien van snijwerk, twee lades en een uittrekblad (1 knop niet origineel), h. 89 x b. 120 x d. 65 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 750

Een beeld van een lopende panter, naar 19e eeuws Frans voorbeeld

Brons, b. 47.5 cm, h. 22 cm.

Te koop voor € 600

Kavels per pagina: