Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1-474)

Dinsdag 11 februari, 18.30 uur.

Kavels per pagina:

Hendrik Valk (1897-1986) - Viaduct over de Apeldoornseweg

Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd '72, verso gesigneerd en gedateerd en "Opus 1309", 28/.7 x 44.4 / 43 x 58.1 cm.

Te koop voor € 1750

Jurjen de Haan (1936-2018) - Figuur

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 77 x 59 cm / 102.5 x 82.5 cm.

Te koop voor € 200

Cornelis Koppenol (1865-1946) - Gezicht op Antwerpen

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 57.5 x 67.5 cm.

Te koop voor € 240

Hollandse school, 19e eeuw - 17e eeuwse ruiter met paard

Aquarel, l.o. onduidelijk gesigneerd, 26.5 x 34.5 cm / 56 x 65.8 cm.

Te koop voor € 270

Twee portretminiaturen van koning Karel I van Engeland en koningin Henriëtta Maria van Frankrijk, vroege 20e eeuw

2x olieverf op (olifant) ivoor, 5 x 3.5 cm (2x), in ivoren lijstje met messing monturen, 10.3 x 8.5 cm (2x).

Te koop voor € 160

Jan Knikker jr. (1911-1990) - Zomers landschap met boerenkar

Te koop voor € 300

Lotnummer 48

Léon Herbo (1850-1907) - Portret van een dame met roos

Olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd 1879, 82 x 69.5 cm / 101 x 89 cm - enkele stukjes verf in het gezicht ontbreken.

Te koop voor € 750

Lotnummer 57

Een zeldzame topografische kaart van België, Holland, Batavia en Nieuw Nederland - "Belgii pars Septentrionalis communi nomine vulgo Hollandia"

Handgekleurde kopergravure, Cornelius Kribber, Utrecht 1751, 49.5 x 60 cm / 57 x 69.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 59

Ledek Sukadi (1969) - Drie composities met vrouwen

Olieverf op doek, alle drie gesigneerd en gedateerd '93, 0 x 40 cm (3x) / 42 x 42 cm (3x).

Te koop voor € 150

Lotnummer 67

Jacob Abraham "Jacques" Zon (1872-1932) - Duinlandschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40.5 cm / 43 x 53.5 cm.

Te koop voor € 140

Lotnummer 72

Johannes Coenraad 'Jan' Bleys (1868-1952) - Anjers in glazen vaas

Pastel, r.o. gesigneerd, 52.5 x 34 cm / 59 x 40.5 cm.

Te koop voor € 75

Lotnummer 74

Hollandse school 19e eeuw - Portret van een dame

Olieverf op paneel, 42 x 27 / 55 x 42 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 77

Cornelis Kuypers (1864-1932) - Hollands Polderlandschap

Marouflé, l.o. gesigneerd, 38 x 61 cm / 54 x 77 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 78

Jan Herman Barend Koekkoek (1840-1912) - Vissersvolk op het strand

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21.5 x 33 cm / 45.5 x 57 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 83

Jan Radersma (1948) - Drieluik met spinnenpoten

Te koop voor € 120

Lotnummer 84

Adrianus Wulffaert (1804-1873) - Interieur met moeder, kind en gouvernante

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1840, 51.5 x 43.5 / 76.2 x 67.1 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 88

Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949) - Lezend meisje en etend jongetje

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 51 x 41 cm / 67 x 57 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 90

Corneille (1922-2010) en Jean-Clarence Lambert - Boekwerk in map met drie zeefdrukken "Het oog van de zomer"

Oplage 70/250, 1992, in opdracht van Jaski Art Gallery.

Te koop voor € 300

Lotnummer 92

Engelse school, laatste kwart 17e eeuw - Miniatuurportret van Louise Renée de Penancourt de Kérouaille, de maîtresse van koning Karel II van Engeland

Olieverf op koper, 7 x 5.5 cm / 11.4 x 9.7 cm.

Te koop voor € 850

Lotnummer 95

Arend Jan van Driesten (1878-1969) - Plaslandschap

Aquarel, l.o. gesigneerd, 29 x 43 cm / 47 x 60 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 97

Willem van Nieuwenhoven (1879-1973) - Portret van een kersenetende man

Olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 40.5 x 31 / 55.5 x 45.6 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 111

Jan Korthals (1916-1972) - de Kaasmarkt te Alkmaar

Aquarel, r.o. gesigneerd, 31.5 x 42.7 / 52 x 63 cm.

Te koop voor € 450

Lotnummer 116

Omgeving Franz Anton Weiss (1729-1784) - Aanbidding der Koningen

Olieverf op (verdoekt) doek, 55.2 x 42.5 cm / 69.8 x 56.6 cm.

Te koop voor € 2500

Lotnummer 118

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921) - Boerin met kippen op landweg

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1909, 26 x 37,5 cm / 44 x 55 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 123

P. Schenk - Kaart met de Nederlandse forten aan de Schelde, 1747

Gravure, titel: "Naaukeurige Afbeelding Der Forten Fredrik Hendrik, Lillo, de Kruysschans en Liefkenshoek, met de daaromtrent leggende Sterktens en geinnundeerde Landeryen", 51.5 x 37 / 72 x 57.8 cm.

Te koop voor € 100

Kavels per pagina: