Meubels, curiositeiten en varia deel 2 (nrs. 950 - 1399)

Donderdag 28 november, 18.30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 958

Een beeldengroep van twee kraanvogels, Lladro, Spanje

Polychroom porselein, h. 57 - stukje van één snavel afgebroken.

Te koop voor € 500

Lotnummer 985

Een kavel divers antiek blik en lakwerk

W.o. dienblad, theebusje, koektrommel op schotel, japonaise lakwerk, etc.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1003

Een beeld van een herderin op ram

Brons op marmeren sokkel, h. 50 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1025

Een paar clubfauteuils

Bruin leer met houten poten, h. 77 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 1035

Een banjo baro/thermo/hygrometer, Engeland late 19e eeuw

In mahoniefineer kast, l. 91 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1039

Een vintage speelkast met voetbalthema, Easy Perm, Allwin, Oliver Whales of Redcar, jaren '50.

Houten kast, h. 80 x b. 46 x d. 15 cm, veer, klepje en sleutel ontbreken.

Te koop voor € 300

Lotnummer 1040

Een verzameling van 104 KLM huisjes

Blauwwit aardewerk.

Te koop voor € 450

Lotnummer 1090

Twee houten rekjes met tinnen lepels, 19e eeuw

Een eikenhouten rek met 9 en een vruchtenhouten rek met 12 lepels, 41 en 48 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1103

Een schaal op voet, Glassfachschule Steinschönau of Haida, ca. 1925

Deels gefacetteerd en geëmailleerd glas, in de trant van Wenzel Kulka, h. 24 cm en ø 28 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1108

Een amberkleurige koekjespot in de stijl van de Wiener Werkstätte

Gefacetteerd glas, h. 16 en ø 12 cm - minieme chipjes van deksel.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1111

Een commode, Holland einde 18e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, drie laden, messing beslag, h. 76 x b. 85.5 x d. 48.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1115

Drie blauwwitte sierschotels

Alle aardewerk, een diep bord met floraal decor, Makkum, luitspeler, Ram, en een bord met paradijsvogel, ø 32.5-37.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1120

Een fonograaf, Edison, eerste decennium 20e eeuw

Serienummer 56541, daarbij 21 wasrollen - sleets.

Te koop voor € 450

Lotnummer 1130

Een schoorsteenspiegel

Facetgeslepen spiegelglas in deels verguld houten en gipsen omlijsting, 140 x 90 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 1138

Een Louis XV stijl vitrinekast

Eikenhout, 3-deurs, met gestoken rocailledecor, voorzien van 2 binnenlades, h. 183 x b. 198 x d. 58 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1155

Een etagèretafel naar 18e eeuws Frans voorbeeld

Diverse houtsoorten met geometrisch inlegwerk en vergulde messing monturen en appliques, h. 86.5 x b. 81 x d. 54 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 1158

Een grote schrijftafel, ca. 1900

Eikenhout met groenleren schrijfveld en niet origineel koperen beslag, beide zijkanten voorzien van twee lades, h. 76 x b. 212 x d. 121 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1160

Een paar Empire stijl gueridons

Mahoniefineer op teakhout gedecoreerd met verguld messing hoofden, poten en appliques en voorzien van marmeren bladen, h. 69 cm, ø 38.5 cm.

Te koop voor € 550

Lotnummer 1161

Een lited piston action tractor, nr. 58/692 TN / Nomura (Showa), Japan, jaren '50

Gelithografeerd blik, in ovp met defecten, l. 20 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1175

Een Louis XVI stijl octagonale hallantaarn

Brons met glazen ruitjes, 4-lichts, h. excl. ketting: 87 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 1187

Een laag model hoekkast, Holland midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, twee jaloeziedeurtjes, interieur met legplanken en lade, h. 94.5 x b. 122 x d. 69 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1189

Een grote spiegel

Spiegelglas in zilver- en goudkleurig beschilderd houten en composiet omlijsting, 242 x 83 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1190

Een paar 6-lichts girandoles

H. 62 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 1195

Edwin Scharff (1887-1955) - Staand vrouwelijk naakt

Gips, op voetstuk gemonogrammeerd en gedateerd 1952, h. 69 cm - gelijmd bij enkels

Te koop voor € 600

Lotnummer 1198

Drie knuffels van Steiff: een bal, haas met kleding en een geitje

h. 12.5 - 38 cm.

Te koop voor € 50

Kavels per pagina: