Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2570

Drie zilveren pasfotolijstjes

1e gehalte, met decor van toortsen en bladertakken, fotomaat 3 x 2 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2571

Een zilveren hengselmandje, Nicla Oggetti

BWG, met ajour decor van arabesken, Italië, l. 16 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2572

Een maliënbeursje met geëmailleerde beugel.

Zilver.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2573

Een zilveren tasbeugel, 1e kwart 20e eeuw

Gekeurd met een I, daaraan fluwelen beurs en losse tashaak, l. 7.5 cm, daarbij een faux angelskin collier.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2576

Twee groentelepels, Haags lofje, Holland 1927 en 1931

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2577

Een verzilverd bestek met parelrand Gero

Bestaande uit: 6 2-delige dinercouverts in cassette, 6 2-delige hors d'oeuvrecouverts in cassette, 6 sorbetlepels en divers dien en schep-werk, w.o. een soeplepel en aspergeschep - samengesteld, 1 dinerlepel mist.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2579

Een 24-delig zilveren spatelfilet bestek, Van Kempen ca. 1880

2e gehalte, bestaande uit 6 2-delige dinercouverts en 6 2-delige hors d'oeuvrecouverts.

Verkocht voor € 450

Lotnummer 2580

Een serie van zes theelepeltjes

Zilver, met rijkgedecoreerde heften met wapenmotieven, in cassette.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2581

Een Art deco stijl ring bezet met grote saffier en diamant

18 krt., met een ovaal geslepen centrale saffier, omgeven door calibré briljantjes en saffiertjes, in bicolore milgrain zetting, maat 18,25.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 2582

Een rijk bewerkte zilveren broodvork, Holland 1926

2e gehalte zilver, bak met decor van Hollandse genrevoorstelling, steel bekroond door schip, l. 23.3 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2584

Een zilveren broche met gestileerd floraal motief bezet met diamant, Holland ca. 1900

2e gehalte zilver, roosgeslepen diamanten, ø 2.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2585

Een drielichts kandelaar à double usage

Zilver, om te zetten in een enkele kandelaar, h. 19.5 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 2587

Een damesremontoir in gouden kast, ca. 1900

14 krt., met geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, opwinder, ø 2.6 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2589

Een Remonstrants liederenboek met gouden sluiting

In leren band, l. 15 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2590

Een semi-ovaal theepotje, van Kempen, 1916

Zilver, h. 16 cm, 349 gram.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2591

Een alpaca kandelaar gedragen door een dolfijn

h. 14.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2592

Een paar zilveren peper-en-zout-strooiers

1e gehalte zilver, balustervormig, binnenzijde van glas, h. 13 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2593

Vier diverse miniatuur vogels, India 1e helft 20e eeuw

Zilver, ingelegd met turkoois en koraal, w.o. twee uilen, 6 - 7 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2594

Een gouden rivière ring bezet met saffier en diamant, Engeland ca. 1900

18 krt. geelgoud, 3 saffieren en 2 oudslijpsel diamanten, maat 15.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 2595

Een kist met deksel met gedreven decor van de Nachtwacht, Holland 1947

Hout met zilveren deksel, l. 24 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2596

Drie diverse rijkgedecoreerde schaaltjes, Indonesië 1e helft 20e eeuw

BWG djokjazilver, twee ronde ø 22 cm en een ovale met een lengte van 22 cm, 760 gram.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2597

Een rijkgedecoreerde ovale schaal, Indonesië 1e helft 20e eeuw

BWG djokjazilver, l. 30 cm, gewicht 371 gram.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2598

Een rijkgedecoreerde fruitschaal op pootjes, Indonesië 1e helft 20e eeuw

BWG djokjazilver, ø 27cm, gewicht 474 gram.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2599

Een rijkgedecoreerde schaal, Indonesië 1e helft 20e eeuw

BWG djokjazilver, ø 35 cm, 685 gram.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2600

Een 123-delig bestek, Indonesië 1e helft 20e eeuw

BWG Djokjazilver, brutogewicht: 4468 gram (incl. messen)

Verkocht voor € 850

Kavels per pagina: