1e gehalte, met decor van toortsen en bladertakken, fotomaat 3 x 2 cm.
Verkocht voor € 70
BWG, met ajour decor van arabesken, Italië, l. 16 cm.
Verkocht voor € 35
Gekeurd met een I, daaraan fluwelen beurs en losse tashaak, l. 7.5 cm, daarbij een faux angelskin collier.
Verkocht voor € 20
Verkocht voor € 140
Bestaande uit: 6 2-delige dinercouverts in cassette, 6 2-delige hors d'oeuvrecouverts in cassette, 6 sorbetlepels en divers dien en schep-werk, w.o. een soeplepel en aspergeschep - samengesteld, 1 dinerlepel mist.
Verkocht voor € 60
2e gehalte, bestaande uit 6 2-delige dinercouverts en 6 2-delige hors d'oeuvrecouverts.
Verkocht voor € 450
Zilver, met rijkgedecoreerde heften met wapenmotieven, in cassette.
Verkocht voor € 30
18 krt., met een ovaal geslepen centrale saffier, omgeven door calibré briljantjes en saffiertjes, in bicolore milgrain zetting, maat 18,25.
Verkocht voor € 600
2e gehalte zilver, bak met decor van Hollandse genrevoorstelling, steel bekroond door schip, l. 23.3 cm.
Verkocht voor € 20
2e gehalte zilver, roosgeslepen diamanten, ø 2.5 cm.
Verkocht voor € 80
Zilver, om te zetten in een enkele kandelaar, h. 19.5 cm.
Verkocht voor € 65
14 krt., met geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, opwinder, ø 2.6 cm.
Verkocht voor € 60
In leren band, l. 15 cm.
Verkocht voor € 40
Zilver, h. 16 cm, 349 gram.
Verkocht voor € 90
h. 14.5 cm.
Verkocht voor € 35
1e gehalte zilver, balustervormig, binnenzijde van glas, h. 13 cm.
Verkocht voor € 45
Zilver, ingelegd met turkoois en koraal, w.o. twee uilen, 6 - 7 cm.
Verkocht voor € 60
18 krt. geelgoud, 3 saffieren en 2 oudslijpsel diamanten, maat 15.
Verkocht voor € 500
Hout met zilveren deksel, l. 24 cm.
Verkocht voor € 40
BWG djokjazilver, twee ronde ø 22 cm en een ovale met een lengte van 22 cm, 760 gram.
Verkocht voor € 160
BWG djokjazilver, l. 30 cm, gewicht 371 gram.
Verkocht voor € 110
BWG djokjazilver, ø 27cm, gewicht 474 gram.
Verkocht voor € 190
BWG djokjazilver, ø 35 cm, 685 gram.
Verkocht voor € 200
BWG Djokjazilver, brutogewicht: 4468 gram (incl. messen)
Verkocht voor € 850